Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 1 Toplam 12 Sayfadan 12311 ... SonuncuSonuncu
Toplam 115 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dd 150e-2

burak_332 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

burak tekin
    öğrenci
     Dd 250e-2
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Dd 150e-2

Herkese merhabalar, uzun zamandır motosiklet almak istiyorum fakat maddi durumu ancak toparlıyabildim, ilk motorum eski bir cg 125 ti. Şimdi tarzıma tam anlamıyla uyduğu için cruser tipi motor istiyorum, marka olarakta regal'e karar verdim ancak taksitle 0 alacağım için gücüm dd 150e-2 yetiyor. Sizce regal'in 150 cc sini almak mantıklımı?

turq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ibrahim a
    serbest
     RR 250E-9
     BURSA
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    2
    Hosgeldin

Yakit acisindan iyi, tipide guzel. Ileride yetmez yukseltirim dersen sifir alma

Uzun sure kullanacaksan mantikli. 150 kullanan bir arkadas var forumda, genelde hafta icir girer, sana detayli bilgi verecektir
    SIRADAN ÇİNKOKARBON PİL

burak tekin
    öğrenci
     Dd 250e-2
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    hoşbulduk bu arada, bana yeteceğini düşünüyorum fakat kafamdaki tek soru işareti performansı, yani cruser tpi olduğu için kasa büyük taşıyabiliyormu onu, 150 lik te olsa insan bi 100 e kadar çabuk hızlanmak istiyor

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,572
    Beğenilmiş
    5,794
    merhaba burak aramıza hoşgeldin
    150cc tek silindirli hava soğutmalı güzel bir makinada birde
    125cc çift silindirli olanı var buda hava sogutmalıdır ama 150cc ye göre
    torku daha kuvvetlidir
    ikiside başlangıç motoru olarak iyidir fakat daha önce motor kullan kişi için
    250cc su ve fan soğutmalı olan makina daha iyidir çünki diger makinaları alırsan kısa süre sonra büyütmek isteyeceksin tabi karar senin

turq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ibrahim a
    serbest
     RR 250E-9
     BURSA
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı burak_332 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hoşbulduk bu arada, bana yeteceğini düşünüyorum fakat kafamdaki tek soru işareti performansı, yani cruser tpi olduğu için kasa büyük taşıyabiliyormu onu, 150 lik te olsa insan bi 100 e kadar çabuk hızlanmak istiyor
    Son cumlene bakilirsa o makina sana yetmeyecek

250 cc bak bence
    SIRADAN ÇİNKOKARBON PİL

burak tekin
    öğrenci
     Dd 250e-2
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    gönül ister 250 lik olsun ancak fiyat olarak arada uçurum var gerçekten, aslında kullanan arkadaş görürde bir de o bilgilendirirse daha da aydınlanmış olucam

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,572
    Beğenilmiş
    5,794
    Alıntı burak_332 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gönül ister 250 lik olsun ancak fiyat olarak arada uçurum var gerçekten, aslında kullanan arkadaş görürde bir de o bilgilendirirse daha da aydınlanmış olucam
    taksit konusu olmasa sıfır ayarında ikinci el 250cc 4000 - 4500 gibi bulabilirsin

burak tekin
    öğrenci
     Dd 250e-2
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    olmadı öyle yapıcam zaten sıfır 250 lik alırsam 20 nisana kadar çinden gelmesini beklicem şuan yokmuş ellerinde ilgilendeğiniz için çok teşekkür ederim şimdiden. Aranızda olmaktan mutluluk duydum

falldown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

kaan demir
    SATIŞ
     RR DD150 E2
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    burak öncelikle aramıza hoşgeldin.kalıcı olman dileğiyle
    iki hafta kadar önce ali ustada kasa içinde demonte şekilde 250 vardı sanırsam istersen birde onunla kontağa geç.fiyatını sormamıştım bile ancak sitesinde 6200 lira gözüküyor. bilgin olsun.
    ikinci olarak 100e çabuk çıkmasını istiyosan bi motorun kafadan 95 100 beygir olması ve düşük devirde maksimum torka kavuşması şart.oysaki bizdeki motorlar 10 15 beygir max 20. emre motorun sitesinde yazılanlar yanlış. orjinal manuellerde olsun A.T belgelerinde olsun motor güc değerleri daha düşük.
    bu yüzden senin beklentilerini 350cc bile tatmin etmeyecektir diye düşünmekteyim.
    butun bunları bi yana bırakırsak eğer, her sürücü kendi motorunu övücektir çünkü beklentilerine göre motorun seçimi kişiden kişiye değişecektir. sitede bazı arkadaşlar 150 alıp 2 3 ay içinde satmak istemişlerdir bunun nedeni ise beklentilerini karşılamamasıdır. gecenki bi konuda daha geçmişti eger görüntüye göre performans olucaksa daytona( ki en sevdiğim regal benim :D ) en az 1200cc olmalı bence :D. daha önceden motor kullandığınıda düşünürsek alabiliyosan hacmi büyük tut. ama eğer motor için ayırdıgın para belli ise regal olucaksa 150lik regaller içinde fiyat/performansta en iyisidir :D çünkü 150 baştan az paraya alırsın 250 gibi çok yakmaz. müşürdü radyatördü sızıntıydı vs..vs.. sorunlar çıkarmaz. ama + ları olduğu gibi - leride vardır. mesela TEM e çıkmak işkencedir :D. 2 kişi bindiğinde hissedersin çekişteki düşüşü. sonuçta karar senin. aklına takılan sorular olursa sen sor ben cevaplayım yoksa msj uzar gider böyle :P
    At avrat silah

burak tekin
    öğrenci
     Dd 250e-2
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Amin inşallah, daha fazla uzamaz çünki tam anlamıyla aydınlattın beni, herkese çok teşekkür ederim bugün son bir kez oturduk babamla ikinci el 250 liklere baktık düşündük taşındık bunda karar kıldık. Daha önce bir 125 honda cg kullanan biri olarak beni karşılar inşallah onun dışında ilerde yükseltirim Allah nasip ederse. Lakin kaporayı verip 22 nisana kadar beklemem gerekecek motorun şuan türkiye'de sıfırı yok:S aslında iyi yani aylarca mağzada beklemiş olma ihitimali yok direk alıcam motoru fabrika çıkışlı

Sayfa 1 Toplam 12 Sayfadan 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)