Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 11 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci ... 91011
Toplam 110 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 110 arasi kadar sonuc gösteriliyor

yenikoylu_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kubilay BURSALIOĞLU
    Serbest Meslek
     Aprilia Caponord
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 4
    yürü be Volkanım Agresusum kim geçer seni şaka biyana yazdıklarının tamamına katılıyorum ama sebep ne olursa olsun kimsenin bir başka kişinin hayatını tehlikeye atma lüksü yoktur.Bu gibi insanların psikolojik tedavi görmeye ihtiyacı oldugunu düşünüyorum.
    Mesele Motor kullanmak değil YEĞEN Mesele Çevrendekileri düşünerek kullanmak !!!

Tayfun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tayfun Kinyas
    Hamamda Tellak
     Yamaha Royal Star 1300
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Bir türke psikolojik tedavi kör kuyuya taş atmak gibidir, hayat şartları adamı fena bozuyor malesef....

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı agresus Nickli Üyeden Alıntı
    bahsettiğimiz eğitim üniversitede alınabilinecek türde bişi diil örtmenim... üniversiteye puanla giriliyo...insanlık yada kültürle diil...ezberci dürtü ne kadar ağırsa okadar rahat girilen bi yer üniversite... hatta sınavda yanındaki berindeki hata yapsın diye dua edilen bi yer... bi sürü molozun seçilmeden sadece puanına bakılarak alındığı bi yer... en azından benim okuduğum okul bi sürü kendini bilmez serseriyle doluydu... kısacası üniversite kesinlikle bi kıstas diil... sorun ailelerde... aile içi eğitimlermiz bozuk... ayıp, günah gibi kavramlarımız, erdem, inanlık gibi dürtülerimiz köreltilmiş, hurafelere dönüşmüş durumda... kötüye meyletmek kolay, iyilik üstüne hareket zordur... ister 4 ister 2 teker üstünde olsun... daha çok kazanmak için daha çok insanı rahatsız etmek, daha çok saygısızlaşmak,daha çok kırmak, çalmak, çırpmak...daha çok çalmak, kandırmak, kazıklamak daha çok ama daha çok kazanmak için... kırmızıda geçmek kul hakkına girmek diil midir?... yada yolunda, şeridinde standart bi şekilde seyr eden kişinin önüne atlamak... egsostunu cam dibinde baarttırmak... ve ya ve ya ve ya... üniversitede insanlık diye bişi öğretmezler.. yok öyle bi ders... ne seçmeli ne zorunlu... haysiyet, saygı öğretilmez üniversitede... kıstas olmaz olamaz....
    yüreğine sağlık kardeşim...

Serbest Meslek
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı aidikurt Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaşlar kimler katıldı kaç kişi geldi hiçbir bilgi yokmu yav sadece az diyonuz az herkese göre değişir 1 motormu vardı 5 mi 10 mu kaç?
    neler yapıldı yararlı oldumu biraz bilgi lütfen.
    Eveeet sevgili adminim..Senin sorularına cevap olabilirmi acaba ???

http://www.youtube.com/watch?v=_fK5kDkwtLA

http://www.youtube.com/watch?v=t6mew5Q9om0

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    fatih kardeşim.. çok iyiydi bee. sabah sabah duygulandım birden....helede müzik tam olmuş...

Serbest Meslek
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı okan Nickli Üyeden Alıntı
    fatih kardeşim.. çok iyiydi bee. sabah sabah duygulandım birden....helede müzik tam olmuş...
    O müzik te elinde gitarla artçılık yapan bir arkadaş varya , onun eseri ve sanıyorum bu görüntüleride kullanarak klip çekecekmiş..

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı FATİH Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı okan Nickli Üyeden Alıntı
    O müzik te elinde gitarla artçılık yapan bir arkadaş varya , onun eseri ve sanıyorum bu görüntüleride kullanarak klip çekecekmiş..
    tahmin etmiştim zaten...söylüyodu çünkü motorun üzerinde giderken...

Tayfun Kinyas
    Hamamda Tellak
     Yamaha Royal Star 1300
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Bu şarkıyı hit parça yapmalıyız hele bi çıksın bakalım

handojoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serkan günay
    müzisyen
     yamaha xvs 535 virago
     Edirne
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı agresus Nickli Üyeden Alıntı
    bahsettiğimiz eğitim üniversitede alınabilinecek türde bişi diil örtmenim... üniversiteye puanla giriliyo...insanlık yada kültürle diil...ezberci dürtü ne kadar ağırsa okadar rahat girilen bi yer üniversite... hatta sınavda yanındaki berindeki hata yapsın diye dua edilen bi yer... bi sürü molozun seçilmeden sadece puanına bakılarak alındığı bi yer... en azından benim okuduğum okul bi sürü kendini bilmez serseriyle doluydu... kısacası üniversite kesinlikle bi kıstas diil... sorun ailelerde... aile içi eğitimlermiz bozuk... ayıp, günah gibi kavramlarımız, erdem, inanlık gibi dürtülerimiz köreltilmiş, hurafelere dönüşmüş durumda... kötüye meyletmek kolay, iyilik üstüne hareket zordur... ister 4 ister 2 teker üstünde olsun... daha çok kazanmak için daha çok insanı rahatsız etmek, daha çok saygısızlaşmak,daha çok kırmak, çalmak, çırpmak...daha çok çalmak, kandırmak, kazıklamak daha çok ama daha çok kazanmak için... kırmızıda geçmek kul hakkına girmek diil midir?... yada yolunda, şeridinde standart bi şekilde seyr eden kişinin önüne atlamak... egsostunu cam dibinde baarttırmak... ve ya ve ya ve ya... üniversitede insanlık diye bişi öğretmezler.. yok öyle bi ders... ne seçmeli ne zorunlu... haysiyet, saygı öğretilmez üniversitede... kıstas olmaz olamaz....
    harikasın dostum. işte bu tip insanlar hayatta birşey üretipte ortaya koyamayan zavallılar. bunlardan her yerde var. adam yolda yanıma yanaşıyo yarışalım mı abi diyo biri yanaşıyo önünü kaldırıyo biri 20 30 metre arkama yapışıp zort diye geçip önüme dikiliyo biri geliyo kaç basiyo bu bıktım valla
    ___ŞEHİR KOVBOY'U YOLDA____ YASAL HAYDUT

Tayfun Kinyas
    Hamamda Tellak
     Yamaha Royal Star 1300
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Demek sen istanbulda olsan kafayı yersin hando :D

Sayfa 11 Toplam 11 Sayfadan BirinciBirinci ... 91011

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)