Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 18 Sayfadan BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu
Toplam 174 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

İsmail Akyürek
    Bankacılık
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    evvvvvvvvvvvet bende geliyommm. yazın benide kardeşler. kaydımıda yaptırdım.

aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper idikurt
    Bankacı
     Yamaha XVS 1300 A Midnightstar
     İsntabul - Sancaktepe
    Beğenmiş
    514
    Beğenilmiş
    573
    Alıntı iakyurek Nickli Üyeden Alıntı
    evvvvvvvvvvvet bende geliyommm. yazın benide kardeşler. kaydımıda yaptırdım.
    eyvallah kardeşim ekledim.

Arkadaşlar kaydınızı yaptırmayı sakın unutmayın kayıt olduktan sonrada buraya kaydımı yaptırdım benide listeye ekleyin demeyi unutmayın lütfen.

İsmail Akyürek
    Bankacılık
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    ayrıca arkadaşlar acil netleştirmemiz gerek bu sayıyı.bence bu hafta için tüm planı çıkaralım çünkü yenikapı bandırma vapuru feribot ile yani araçlı olarak ancak sabah 07 de var. 2 haziran için boş araç 125 lerde.dönüş için sanırım sabah 7 dönüşü uygun olmayacaktır ayrı bir plan yapmamız gerekecek.

Alper idikurt
    Bankacı
     İsntabul - Sancaktepe
    Beğenmiş
    514
    Beğenilmiş
    573
    isterseniz karadanda gidebilir isterseniz feribotla onun için oylama yaparız yada giderken feribotla gideriz dönüştete hava ala ala karadan gideriz.
    RaptorRiders bir çığ gibi büyümeye devam ediyor

Alper idikurt
    Bankacı
     İsntabul - Sancaktepe
    Beğenmiş
    514
    Beğenilmiş
    573
    [img width=640 height=340:07688a2be9]http://i150.photobucket.com/albums/s89/erhan_41/logo.gif[/img:07688a2be9]

İsmail Akyürek
    Bankacılık
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Mantıklı adminim. Sıkıntı şu ki yaz geldi tüm istanbul cemaati bu vapurları dolduruyo. giderken feribotla gitme fikrini netleştirirsek ( motorla tek kişi 40 lira - artçı ile beraber 57 lira ) bu hafta içinde biletlerimizi alalım derim yoksa yer bulamayız. yok yol yapacaz derseniz benim için nema problema her yol romaaaa iyi uydurdum beaa

Alper idikurt
    Bankacı
     İsntabul - Sancaktepe
    Beğenmiş
    514
    Beğenilmiş
    573
    bu organizasyon izmirle arkadaşlarlada tanışmak için iyi bir fırsat olacak hasret bitecek çünkü izmir bandırma arası sadece 272 km

moonchild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serhat tutal
    İşletme
     RR'dı eskiden
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı iakyurek Nickli Üyeden Alıntı
    ayrıca arkadaşlar acil netleştirmemiz gerek bu sayıyı.bence bu hafta için tüm planı çıkaralım çünkü yenikapı bandırma vapuru feribot ile yani araçlı olarak ancak sabah 07 de var. 2 haziran için boş araç 125 lerde.dönüş için sanırım sabah 7 dönüşü uygun olmayacaktır ayrı bir plan yapmamız gerekecek.
    Valla bu Kapıdağ işini bugün konuşmaya başladığımız için bana feribot biraz yaş olur gibi geliyo... Senin bu mesajından sonra girdim baktım İDO'ya, biz kafalarımızı toparlayıp net sayı belirleyene kadar o boş yerler de dolar... E bize de motorcu olarak kilometre yapmak düşer... Yalnız tek bir şey var kafamı kurcalayan... Gidiş için de dönüş için de günde 3 sefer gözüküyor.. Sabah 7 seferleri dışındaki seferlerde boş yer sıfır diyo internette ama acaba onlar yaz sezonu açılınca devreye giriyo da şu anda o yüzden mi sıfır gözüküyo... Yoksa harbiden o seferler yapılıyor ve komple dolu mu? Bunu öğrenmek lazım.. Ki bunu öğrenmek de bi telefondur, buraya yazmaya harcadığım zamanda İDO'yu aratsaydım şimdiye net bilgi veriyo olurdum... Bazen cidden kafam çalışmıyo...

EVET ARKADAŞLAR 17 HAZİRAN TARİHİNE KADAR GİDİŞ İÇİN SADECE 07:00, DÖNÜŞ İÇİN DE SADECE 18:30 SEFERİ VAR! BİLGİNİZE... ŞU ANDA GİDİŞ İÇİN 122, DÖNÜŞ İÇİN DE 144 ARAÇLIK BOŞ YER VAR
    We believe in going our own way, no matter which way the rest of the world is going...

İsmail Akyürek
    Bankacılık
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    moonchild aramadan hemen cevap verim üstad. onlar sadece yolculu feribotlar. araç almıyolar o yüzden sen motorla seçince hepsi sıfır geliyo diye biliyorum. ama ben bunu yazana kadar alo yapmışta olabilirsin tabi :mrgreen: :mrgreen: :lol:

Alper idikurt
    Bankacı
     İsntabul - Sancaktepe
    Beğenmiş
    514
    Beğenilmiş
    573
    ya isterseniz sabah istanbuldan belirlenen bir noktadan yola çıkarız ordan topçulara arabalı vapura biner biraz deniz havası solarçaylarımzı yudumlarız.sonrada bursaya gider güzel bir iskender yer dinlenir bandırmaya doğru yola çıkarız.Toplam 320 km falan yol yapmış oluruz.
    RaptorRiders bir çığ gibi büyümeye devam ediyor

Sayfa 2 Toplam 18 Sayfadan BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)