Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Emix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emil ISGENDERLI
    IT
     -
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

RR Yedek Parça

merhabalar arkadaşlar

kafama takılan bir soru var Bu bizim motorların Touring Modelleri varya MR 250 Destro vs Mondial'in getirttiği.

motor ve şanzuman yapıları aynı ise

www.mondialyp.com 'da mevcut parçaları ve fiyatları genel olarak gayet uygun.

şimdi şöyle birşey fark ettim.

MCT 250'ye girdim misal mondial bi güzellik yapmış A Modeli 1. Dişli 50 Lira( Uyumlu Modeller diye sıralamış ) ve bazı parçalar MR250 ile uyumlu MR250 'de 250cc raptorlarınız ile uyumlu ise bazı mekanik parçaları uygun fiyata temin edebilirsiniz

ÖRNEK Resim.

Örnek 2 ( Plastik Arka çantalar RR'da ne kadardı hatırlamıyorum ama uyuyor ise uyduruluyor ise gayet uygun fiyatı RR'a göre bi ara gördüğüm kadarıyla )

belki çoğunuz biliyordurda bende yeni fark ettim bilmeyenler için eklemek istedim.
    Konu Emix tarafından (19.Haziran.2012 Saat 16:59 ) değiştirilmiştir.
    Ben sadece bir motorsiklet sürücüsüydüm, arkadasları ve ailesi olan biri. Fakat sen beni görmedin.

Bizden hoşlanmasanız bile kullandığımız aracı seçme hakkımıza saygı duyun ve yolunuzda olmadığımıza emin olmak için fazladan birkaç saniye ayırın.

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,567
    Beğenilmiş
    5,789
    Teşekkürler emil ben daha önce hiç mondial in sitesini incelememiştim adamlar harika prof. bir site yapmış herşey tüm detaylarına kadar resimlenip fiatlandırılmış çok takdir ettim
    özelliklle şanzuman dişlileri çok avanyajlı görünüyor fakat uyup uymadıgını ancak bir usta söylebilir yada eski parçayı eline alıp işi bilen bir mondial ustasına gidip mondial le karşılaşıracaksın uyarsa harika olur

cengaver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mümin akkaya
    plastik enjeksiyon
     mondial mr150
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    celil abi mevzu açılmışken bende rr9/b mi sattım.şehir içinde işe gelip giderken daha rahat edeceğimi düşündüğüm mondial mr 150 cc aldım.1 aydır kullanıyorum gayet de iyi.tabii regalin yerini tutamaz zaten farklı klasmanlar ama regalin bir çok parçası mondial mct lerle uyumlu servisteki arkadaşım benim eski bir tanıdığım(avcılarda'ki)son biriki bakımını orada yaptırmıştım.

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,567
    Beğenilmiş
    5,789
    Alıntı cengaver Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    celil abi mevzu açılmışken bende rr9/b mi sattım.şehir içinde işe gelip giderken daha rahat edeceğimi düşündüğüm mondial mr 150 cc aldım.1 aydır kullanıyorum gayet de iyi.tabii regalin yerini tutamaz zaten farklı klasmanlar ama regalin bir çok parçası mondial mct lerle uyumlu servisteki arkadaşım benim eski bir tanıdığım(avcılarda'ki)son biriki bakımını orada yaptırmıştım.
    yeni makinan hayırlı olsun allah kazasız belasız binmek nasip etsin
    mondial de tanıdık usta olması çok iyi senin aracılığınla bizim makinalara neleri uyuyor bir öğrenebilsek güzel olurdu

Emix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emil ISGENDERLI
    IT
     -
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler emil ben daha önce hiç mondial in sitesini incelememiştim adamlar harika prof. bir site yapmış herşey tüm detaylarına kadar resimlenip fiatlandırılmış çok takdir ettim
    özelliklle şanzuman dişlileri çok avanyajlı görünüyor fakat uyup uymadıgını ancak bir usta söylebilir yada eski parçayı eline alıp işi bilen bir mondial ustasına gidip mondial le karşılaşıracaksın uyarsa harika olur
    abi ali ustayla görüşülebilir yada rr servisleriyle

bu MR 250 350 Aynı motor ve şanzuman yapısı ise bir çok açıdan avantajı olacaktır hiç olmazsa alternatif olacaktır.

bakım zincir muhafaze 15 lira zincir 30 lira vsvs bir çok ufak tefek çerez şeyler uygun fiyatlı
    Ben sadece bir motorsiklet sürücüsüydüm, arkadasları ve ailesi olan biri. Fakat sen beni görmedin.

Bizden hoşlanmasanız bile kullandığımız aracı seçme hakkımıza saygı duyun ve yolunuzda olmadığımıza emin olmak için fazladan birkaç saniye ayırın.

cengaver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mümin akkaya
    plastik enjeksiyon
     mondial mr150
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    mondial de tanıdık usta olması çok iyi senin aracılığınla bizim makinalara neleri uyuyor bir öğrenebilsek güzel olurdu
    elimden geleni yaparım celil abi.sorup öğreniriz.fiyat alma ve buna benzer soruları telefonla da halledebilirim.sıkıntı olmaz

D e m i r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Demir
    diğer
     Regal Raptor
     Adana
    Beğenmiş
    24
    Beğenilmiş
    3
    celil abi mct şanzımanını alsak bu şanzıman sorununu halledemez miyiz? size geri dönüş yapıldı mı ?

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,567
    Beğenilmiş
    5,789
    Alıntı D e m i r Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    celil abi mct şanzımanını alsak bu şanzıman sorununu halledemez miyiz? size geri dönüş yapıldı mı ?
    Merhaba Demir bana geri dönüş olmadı malesef fakat malzeme kalitesi aynı diye biliyorum pek faydası olmaz ayrıca dişliler sadece eski kasa balansörsüz modellere uyuyor

e.erbaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ergun ERBAŞ
    Teknisyen
     Kawasaki vulcan 800
     Tekirdağ Çerkezköy
    Beğenmiş
    92
    Beğenilmiş
    80
    Mondial mr balansörlü ise dişlileri uyar ayrıca fiyat olarak çok iyi.Şöyle bi baktım da 150 lira fiyat çekilen radyatör su kabı 14 lira ve aynısı rr ile.
    Zamanı yenemezsin

D e m i r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Demir
    diğer
     Regal Raptor
     Adana
    Beğenmiş
    24
    Beğenilmiş
    3
    Merhaba Demir bana geri dönüş olmadı malesef fakat malzeme kalitesi aynı diye biliyorum pek faydası olmaz ayrıca dişliler sadece eski kasa balansörsüz modellere uyuyor

Benim 2006 eski kasa, uyar o zaman. Celil abi balansorlu hangi modeller yurt dışındaki siteden alacam, baya hesaplı
    Konu D e m i r tarafından (03.Ekim.2016 Saat 15:20 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)