Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 3 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 74 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cihan Çiçek
    Ar-ge Mühendisi
     Honda VFR 1200f
     Sakarya
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    7
    Alıntı Emix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum cok cok gecmis olsun Allah var yukarida ucuz atlatmissin.

Masrafin olacaktir ama 2000 civari sanmiyorum. Depo 250 300 lira var boyat. Yenisine degmez.

Jant olarak Mondial MCT alternatif olabilir birebir uyuyor. Cikma vs temin edebilirsin

Sol egzosu iyibir demir ve egzost ustasina gotur duzeltsinler sonra kromcuya ver duzeltsinler rengini

Bazi seyleri isin ehli tornacilara demir ustalarina yaptirabilirsin. Ha bunlar gecici olabilir kaliciolabilir. Durumunuz olur ise yenilerini alirsiniz ha durumunuz yok ise. Bunlar alternatif

Ticaret gibi gozukmiyim. SASE de en ufak yamukluk var ise gidisati aerodinamigi herseyi bozar. Isinize yararsa 2. El kusursuz sase var bende kendimden cikan cok cuzzi bir fiyata devrini yapabiliriz. Hem depoda yer kaplamasin hem sizin isinize yarasin. Keske elimde bahsettiginiz parcalari satilmasaydi. Size teklif edilecek fiyatin yarisinin yarisi fiyata verirdim..

Tekrardan cok gecmis olsun
    Şu anlık kenarda bekletiyoruz motoru. pek fazla inceleyemedik. sadece kendi incelememler bu listeyi çıkardım. bakarsın bunların dışında görmediğimiz sıkıntılar da ortaya çıkar (inşallah çıkmaz da). Şu anlık şasi hakkında bişey diyemiyoruz, sorun yok gibi ama, gerekli parçaları tedarik edip montajlayıp kullanımı yapılmadan anlaşılmaz tabi. Depoda ezik yok sadece yoğun çizikleri var. boyatayım desem, alev desenleri sorun olacak, o yüzden yenisini düşünüyorum. Egsozde pek birşey yok, dirsekten sonra bir karışlık bölüm göçmüş. Çok iyi bi mekanik-egsozcu ustam var aram da iyidir saolsun sordum ettim. Ben sana sıfırından daha iyisini de yaparım, ama hiç bu olaya girişme, yenisini al bunca masrafın arasında yeni egsoz tasarımına para verme haybeye, sıfırı daha cüzzi olacaktır dedi.

asıl sıkıntılarım ön takım hakkında. egsoz ve depo aciliyeti ve önemi büyük olmayan yegane kısımlar...

turq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ibrahim a
    serbest
     RR 250E-9
     BURSA
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    2
    Kardes gecmis olsun, ucuz atlatmissin.

Allah kolaylik versin
    SIRADAN ÇİNKOKARBON PİL

Emix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emil ISGENDERLI
    IT
     -
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Egzost yaptir demedim . Hasarliyi tamir ettir depo desenleri sorun degil diye dusunuyorum iyi bir cikma yada bir reklamciya gidip dokturun ayni tasarimi yapistirilsin oraya fabrikadaki gibi uzerine astar gibi birsey surulebilir hani sokunce altta gozukmesini saylayan. Yogun cizik icin 300 350 lira vermeye degmez

Umarim ciddi masraflar cikmaz.

hurdacilara 2. El parca satan yerlere vs bakin

Regalde bulamayabilirsiniz belki mondialin sifirina veya cikmalarina bakin on takim icin eminim uyacaktir neredeyse cok uyuyorlar birbirlerine
    Ben sadece bir motorsiklet sürücüsüydüm, arkadasları ve ailesi olan biri. Fakat sen beni görmedin.

Bizden hoşlanmasanız bile kullandığımız aracı seçme hakkımıza saygı duyun ve yolunuzda olmadığımıza emin olmak için fazladan birkaç saniye ayırın.

Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emre ÖZER
    Bilgisayar Mühendisi
     BMW R1150 GS - 2003
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Geçmiş olsun kardeş, üzüldüm :( Allah' a şükür sağlık açısından ciddi bir şey yaşamamışsın. İnş. ucuza halledersin motor tamirini de.

ozguralic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

özgür alıç
    Tasarımcı
     RR DD250-E 9B
     BURSA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    26
    çok geçmiş olsun. ucuz atlatmışsın. motoru yavaş yavaş toplarsın dert etme.

erk
    .
     V strom
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    dostum çok geçimiş olsun ancak gördüm ve yazabiliyorum kusuruma bakma
    bence motora üzülme çok ,allah korumuş seni,

önce can

eray yılgör
    ucak teknisyeni
     250 E9
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    büyük geçmiş olsun önemli olan motor değil sensin

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cihan Çiçek
    Ar-ge Mühendisi
     Honda VFR 1200f
     Sakarya
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    7
    Doğrudur. önce can sonra canan.. Saolun eksik olmayın arkadaşlar. Bilir kişiler festivalden döndüğünde yavaştan bilgi almaya başlarım artık parçalar hakkında... Mesela Celil abi :|

panicpain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mehmet Emre Şevik
    Personel ve İdari işler Amiri
     Pars 250 - 2011
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Allah beterinden saklasın Arkadaşım, Allah Korumuş Çok Geçmiş Olsun.

kadir kerpiç
    Eğitimci
     regal raptor DD 250
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı cihan54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar herkese.

Gözüm gibi baktığım sevdiğim, OĞLUM dediğim motorumla kötü bi kaza geçirdim. beni hastaneye götürdüler oğlumun pek durumunu göremedim ama ön maşa resmen içeriye katlanmıştı :(

Kaza başka bir aracın önüme atlaması ve benim ona çarpmamak için kendimi refüje atmam, ve sonrasında bir ağaca çarpmamla devam etti. motor ağaca saplanmış ben uçmuşum üzerinden. ağacı sökmüşüm en son pek net göremesem de maşanın resmen ikiye katlandığıydı. ben hastanedeyken motoru benim sanayideki ustama götürmüş arkadaşlar saolsunlar. Şu an durumu hakkında pek bilgim yok yarın gidip görücem inşallah.

Beni sorarsanız bir iki parmağımda kemik ezilmesi olmuş uçtuğumda yere inmemle. bandaj sargı falan o kadar başka pek bişey yok.

Benim sormak istediğim, şimdilik bildiğim ya da hayal meyal gördüğüm diyim, tek büyük hasarım maşanın komple yamulmasıydı. Bunun bana açacağı masraf ne civardadır sizce?

(Bu arada motor serviste değil benim kendi ustamda)

Geçmiş olsun abim.

Sayfa 3 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)