Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sonuç: HANGİ TİŞÖRT'ü YAPTIRALIM

Katılımcı sayısı
41. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • MODEL: A-1

3 7.32%
  • MODEL: A-2

3 7.32%
  • MODEL: A-3

9 21.95%
  • MODEL: A-4

5 12.20%
  • MODEL: A-5

18 43.90%
  • MODEL: A-6

3 7.32%
Sayfa 10 Toplam 14 Sayfadan BirinciBirinci ... 89101112 ... SonuncuSonuncu
Toplam 140 adet sonuctan sayfa basi 91 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

ozguralic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

özgür alıç
    Tasarımcı
     RR DD250-E 9B
     BURSA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    26
    Ağa t-shirt u teo'ya göndermeden önce festivale getirsene haftasonu bedenini kendi t-shirt lerimizle kıyaslarız.

Umut can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Umut Can Özdemir
    Turizm ve Otelcilik
     YAMAHA DRAGSTAR XVS 650 A
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    konuyu takip ediyordum zaten bu noktada fikrimi söylemek istedim.bizde tasarım yapıp fiyatlandırma aşamasında görüşme yaptığımızda kumaştan kesilip tshirt yapma gibi bir şey söylemediler hatta ankarada hiç öyle bir şeyle karşılaşmadık.kumaş kesilecek dikilecek vsvs tarzı şeyler söyleyip bu işin çok zahmetli olduğu gibi bir düşünce yansıtmış ve fiyat yükseltmiş gibi geldi bana.

yazıdan anladığım kadarıyla tshirtler V yaka olacak sanırım ve A3 modeli olacak. Öncelikle anketin dışına mı çıkıldı yoksa A3 e geçmek isteyenler vardı onlar geçti de A3 modeli mi öne geçti? V yaka tshirtler de özel isteğe göre belirlenmiş anladığım kadarıyla normalde tshirt sıfır yakadır V yaka özel bir durumdur.fiyat da bu durumda tabiki farklıdır.

inaona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İNANÇ ONAT
    İŞLETMECİ
     YOK
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı Umut can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konuyu takip ediyordum zaten bu noktada fikrimi söylemek istedim.bizde tasarım yapıp fiyatlandırma aşamasında görüşme yaptığımızda kumaştan kesilip tshirt yapma gibi bir şey söylemediler hatta ankarada hiç öyle bir şeyle karşılaşmadık.kumaş kesilecek dikilecek vsvs tarzı şeyler söyleyip bu işin çok zahmetli olduğu gibi bir düşünce yansıtmış ve fiyat yükseltmiş gibi geldi bana.

yazıdan anladığım kadarıyla tshirtler V yaka olacak sanırım ve A3 modeli olacak. Öncelikle anketin dışına mı çıkıldı yoksa A3 e geçmek isteyenler vardı onlar geçti de A3 modeli mi öne geçti? V yaka tshirtler de özel isteğe göre belirlenmiş anladığım kadarıyla normalde tshirt sıfır yakadır V yaka özel bir durumdur.fiyat da bu durumda tabiki farklıdır.
    Sana katılıyorum umutcan bencede t-shirt dediğin 0 yaka bisiklet yaka olur. Benim fikrimde bisiklet yaka t-shirt'ten yana

erk
    .
     V strom
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    Alıntı Umut can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

umudum babacanım keşke konuyu takip ederken benim bu işe girişeceğimle ilgi mesajlarıma cevap yazıp tavsiyede bulunsaydın şu aşamada yapilabilecek her eleştiri ve fikir beyanı yapıcılıktan ziyade yıkıcı olacaktır
    ama iyi niyetli dostmuz olduğunu bilerek düşünerek samimiyetle kibirsiz açıklıyacağım
    benim amacım tşörtlerin baskısının kumaşa işlemesi ve 3,5 yıkamada ayrılmamasıdır.o yüzden bu işin türkiyede yükünü kaldıran tekstil semtine gittim mertere bilen bilir lcwsinden hugobosuna kadar burda üretimi yapılır ,sizin ankarada görüştüğün işletmeler
    http://www.tish-o.com.tr/T-shirtBaski.asp
    burda yapılanlara benzer veya eşdeğerdir basit sitikır işidir anlıyacağın
    benim bahsettiğim tshorle özdeşleşen sırıtmatan solmayan yıkamayla çıkmayandır
    fiyat-fayda kıyaslamasında göz önünde bulundurmanı rica ederim

yaka konusunda ise
    kişisel zevkime dayanarak bir karar vermedim ,ben tshortlerimin yakasını ve kollarını kesip giyerim
    simit ve V yaka arasında fiyat farkı yok
    çok üzerinde titizlikle durulacak ve yıkılmaz bir tabuysa V yaka yarın arar değiştirtirim

anket konusuna gelecek olursak
    bu konuda da objektidim çünkü bende a-5 e oyverdim
    ee o zaman neden a-3 dersen
    şöyşe
    basılacak tüm tshortlere s sizden xxl ye kadar aynı baskı ebatları olacak
    bu yüzden a-5 te olan yol çizgileri s beden de yumruk gibi xxxl bedende ace lekesi gibi olması nedeniyle karar verilmiştir
    son olarak anketin sonucu beklersek ya gocuklarımıza dikeriz yada çocuklarımıza giydiririz
    zaten bu işin sipariş alma ve yapım aşaması hayli uzun sürecektir
    özet
    umut dostum boşver işin teferuatını sen kaç beden giyiyorsun söyle eğer simit yaka yaparlarsa sana bir tane hediye olarak yaptırıp kargolatacağım

av. Cevdet Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cevdet Yılmaz
    Avukat
     Gv 650
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Aga verdigin emegi takdir ediyorum kardesim,eyvallah.Banada bir xxl beden yaz

ekinoks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

murat turan
    sigorta
     yok
     bursa
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    hangi model olursa olsun benim icin onemli değil eline saglik teoman tabi baski için ugrasanda sagolsun ama türkçe yazsak ne kaybederiz sonuçta bu bir ifade degilmi bunuda konuştuğumuz dilden yapalım

teoman25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

teoman mete çakıcı
    Öğretim Görevlisi
     Kawasaki VN900 Custom Special
     HATAY
    Beğenmiş
    301
    Beğenilmiş
    103
    Alıntı ekinoks Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hangi model olursa olsun benim icin onemli değil eline saglik teoman tabi baski için ugrasanda sagolsun ama türkçe yazsak ne kaybederiz sonuçta bu bir ifade degilmi bunuda konuştuğumuz dilden yapalım
    daha önceki mesajlarımdada aslında bu TÜRKÇE yazma konusuna cevap vermiştim, hali hazırda yüne açıklayayım.

"RIDE AGAINST THE STORM" ve "FIRTINAYA KARŞI SÜR" şimdi İng-Tr si budur sloganın. tasarım aşamasında, Tipografi (sanatsalyazı düzeni et kalınlığı boşluk ve yerleşim planı) düzeni eklenen çıkarılan kelimeyi de bırak bir HARF bile çıkıp girse, başlı başına tekrardan bir yerleşim ve tasarım gerektiriyor. daha önce DRIVE AGAINS THE STORM du yazı düzeni.. DRIVE'ın RIDE olması, AGAINS(t) kelimesinin sonuna eklediğim bir T harfi tipografi düzenini %60 kadar terkar değiştirdi. 3 kelime türkçe ve sırayla azalan kelimeler. slogan düzeni için az ve yetersiz kalıyordu.. 27 yaşımda olmama rağmen tasarım işini 10 yıldır yapıyorum 5-6 yıldırda profesyonel tasarım alanındayım.. 2009da TRT ye bile 1 ay boyunca iş yaptım.erzurumda Dünya Üniversiteler Kış Oyunlarında (Winter Universiade Erzurum 2011)
    grafik tasarım alanında uzman olarak görev yaptım.. yani türkçesi olsun ingilizcesi olsun polemiği son bulsun diye yazıyorum. toplamda yanılmıyorsam 12 tasarım yaptım, bi 15-20 tasarımıda es geçtim.. aralarından bunları seçtik.... alın size t-shit bastırın..!! da diye bilirdim.. düşündüğünüz yada verdiğiniz fikirlerin yaklaşık %90ını zaten denedim.
    yarın öbürdün bir araya gelip bi Kortej oluşturup yada Raptorcular geziye giderken kendinizi videoya alıp youtube a koyduğunuzda sloganınızı tüm dünya görebilecek..

çok merak eden olursada zaten çok temel bir ingilizce, sorana anlamının: FIRTINAYA KARŞI SÜR demek olduğunu söyleyebilirsiniz. bildiğim kadarıyla Raptor yırtıcı bir kuş.. dizginlemesi zor, keskin gözleri olan, hızlı ve zor hava şartlarında bile uçabilien türlerden..
    uzun yolculukların motorlarına binen sizler bizler (benim henüz motorum yok sürmeyide bilmem) için hem anlamlı hemde cesur bir slogan.... ha eğer ısrarla TR olsun diyorsanız da siz bilirsiniz... tasarımları evirip çevirip şunuda dene bunuda dene şöyle et burdan şurasını al, şu harf az daha büyük olsun diyen varsa, İllustratör programına davet eder, bi denemesini isterim.. yoksa bu işin ucu bucağı yok, değiş değişe gider... ve en sonunda tamam neyse A5/A3 olsun yaaa... dersiniz.. profesyonel sektörde bunu çok yaşadım... devam edecek olsam değişmeye, burada da aynısı olacak

özgür alıç
    Tasarımcı
     RR DD250-E 9B
     BURSA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    26
    Arkadaşlar uzatmanın bence hiç gereği yok. Bu işin peşinde koşan arkadaşları da pişman ettirmeyelim. Bir an önce yapılsın giyelim.

guento - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Enes Yenel
    Tekstil
     RR Daytona 350cc
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Hoş t-shirtler kim yaptıysa emeğine sağlık [smilie=greencolorz:
    Konu guento tarafından (05.Temmuz.2012 Saat 11:00 ) değiştirilmiştir.

özgür alıç
    Tasarımcı
     RR DD250-E 9B
     BURSA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    26

Cool

Hadi yaklaşık listeyi çıkartalım.

1-ozguralic ................................... 1 siyah, 1 beyaz = 2 adet

Sayfa 10 Toplam 14 Sayfadan BirinciBirinci ... 89101112 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler