Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 3279 Toplam 7254 Sayfadan BirinciBirinci ... 227927793179322932693277327832793280328132893329337937794279 ... SonuncuSonuncu
Toplam 72537 adet sonuctan sayfa basi 32,781 ile 32,790 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Online geyik

Punisher45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yetkin Aslan
    Video Editörü
     YOK
     İstanbul - Şişli (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    2,531
    Beğenilmiş
    362
    Alıntı Bypale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Walla sabah dik yokuştan bi inişim vardı. Elim ayağım titredi. Minibüs biara aldı başını gitti. Frene basmak intihar olurdu. Allahtan 6ya10 var cadde boş. 1.nci vites iniyorum araba kompresyondan çıkıp kitlendi başladı kızaklamaya. Adam arkadan ölücez diye bağırdı. Çok zoruma gitti. En önde ben vardım. Neyse asfaltın temiz yerine denk geldi tekerler kompresyon yapınca lastikletin asfaltı tuttuğunu hissettim. Ufak fren tahriklemeleriyle biraz daha hızını azalttım. Ve bu muhabbeti 3 4 sefer yaşadım o yokuştan inerken. Diyeceğin ömrümden ömür gitti. Forumda adıma açılmış vefat başlıkları bile geçti gözümün önünden. Buzun tecrübeyle alakası hiç yok arkadaşlar. Yapacağınız tek şey kompresyon ve aracı savrulmalardan koruyacak ani direksiyon manevraları yapmamak. Mümkün olduğu kadar aracı düz tutacak şekilde ilerlemek. Ve arkası nereye kayıyosa direksiyonu hızınıza göre aynı yöne doğru çevirip aracı düz gidecek duruma getirmek. Yada hiç yapacak birşeyiniz olmadığını düşünüyosanız.ki bunu çabuk karar vermeniz lazım anlık kararla vuracağınız en az hasarla aracı durdurmak. Çok başıma geldi. Ama tekrarını yaşamak herzaman için korkutucu. Kazasız belasız atlattık çok şükür. Rabbim kimseyede göstermesin yaşatmasın.
    geçmiş olsun abi, tecrübelerin sayesinde atlatmışsın sorunsuz. Allah kimseye yaşatmasın böyle şeyler işin zor valla..
    Bypale (13.Ocak.2017) Bunu beğendi.

Ali ÜNVERDİ
    Bankacı
     Ulutay - KaWaSaki VN900B - 2012
     İstanbul - Küçükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    3,250
    Beğenilmiş
    780
    Uğur geçmiş olsun kardeşim Allah beterinden korusun.

İlker KENAR
    EmekLi Devlet Mağduru
     DD-250-e-10 Spyder
     ESKİŞEHİR
    Beğenmiş
    6,782
    Beğenilmiş
    3,487
    Walla sabah dik yokuştan bi inişim vardı. Elim ayağım titredi. Minibüs biara aldı başını gitti. Frene basmak intihar olurdu. Allahtan 6ya10 var cadde boş. 1.nci vites iniyorum araba kompresyondan çıkıp kitlendi başladı kızaklamaya. Adam arkadan ölücez diye bağırdı. Çok zoruma gitti. En önde ben vardım. Neyse asfaltın temiz yerine denk geldi tekerler kompresyon yapınca lastikletin asfaltı tuttuğunu hissettim. Ufak fren tahriklemeleriyle biraz daha hızını azalttım. Ve bu muhabbeti 3 4 sefer yaşadım o yokuştan inerken. Diyeceğin ömrümden ömür gitti. Forumda adıma açılmış vefat başlıkları bile geçti gözümün önünden. Buzun tecrübeyle alakası hiç yok arkadaşlar. Yapacağınız tek şey kompresyon ve aracı savrulmalardan koruyacak ani direksiyon manevraları yapmamak. Mümkün olduğu kadar aracı düz tutacak şekilde ilerlemek. Ve arkası nereye kayıyosa direksiyonu hızınıza göre aynı yöne doğru çevirip aracı düz gidecek duruma getirmek. Yada hiç yapacak birşeyiniz olmadığını düşünüyosanız.ki bunu çabuk karar vermeniz lazım anlık kararla vuracağınız en az hasarla aracı durdurmak. Çok başıma geldi. Ama tekrarını yaşamak herzaman için korkutucu. Kazasız belasız atlattık çok şükür. Rabbim kimseyede göstermesin yaşatmasın.
    Uğurum çok geçmiş olsun, sağsalim ,kazasız-belasız atlatmışsın ya önemli olan o.. Hemen sadaka ver dostum , ama bir-iki çocuğa çikolata ama bir fakire bir tas çorba yada bir miktar para.. Az sadaka bol belayı engeller..

Acar Yavuz
    Yönetici
     SUZUKI M800 intruder
     İstanbul - Avcılar (İŞ) (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    24,521
    Beğenilmiş
    2,704
    Forumda adıma açılmış vefat başlıkları bile geçti gözümün önünden. Buzun tecrübeyle alakası hiç yok arkadaşlar. Yapacağınız tek şey kompresyon ve aracı savrulmalardan koruyacak ani direksiyon manevraları yapmamak. Mümkün olduğu kadar aracı düz tutacak şekilde ilerlemek. Ve arkası nereye kayıyosa direksiyonu hızınıza göre aynı yöne doğru çevirip aracı düz gidecek duruma getirmek. Yada hiç yapacak birşeyiniz olmadığını düşünüyosanız.ki bunu çabuk karar vermeniz lazım anlık kararla vuracağınız en az hasarla aracı durdurmak. Çok başıma geldi. Ama tekrarını yaşamak herzaman için korkutucu. Kazasız belasız atlattık çok şükür. Rabbim kimseyede göstermesin yaşatmasın.

Uğur geçmiş olsun ...
    Vallahi korku filmi gibi anlatmışsın ... sanki bende yaşadım .....

Uğur Güler
    ULAŞIM
     Yamaha XVS 1300A MIDNIGHTSTAR
     İstanbul Bağcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    9,015
    Beğenilmiş
    2,220
    Alıntı acryvz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uğur geçmiş olsun ...
    Vallahi korku filmi gibi anlatmışsın ... sanki bende yaşadım .....
    Alıntı centaur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uğurum çok geçmiş olsun, sağsalim ,kazasız-belasız atlatmışsın ya önemli olan o.. Hemen sadaka ver dostum , ama bir-iki çocuğa çikolata ama bir fakire bir tas çorba yada bir miktar para.. Az sadaka bol belayı engeller..
    Alıntı Ali ÜNVERDİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uğur geçmiş olsun kardeşim Allah beterinden korusun.
    Alıntı Punisher45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun abi, tecrübelerin sayesinde atlatmışsın sorunsuz. Allah kimseye yaşatmasın böyle şeyler işin zor valla..
    Alıntı aycanblmts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun Allah beterinden korusun
    Çok sağolun. Hakiten gerilim doluydu. Çok şükür. Evdeyim. En önemlisi.
    acryvz (13.Ocak.2017) Bunu beğendi.

emreozkok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yunus Emre Özkök
    Pazarlama
     Honda Shadow 750c
     İstanbul - Bakırköy (Avrupa yakasi)
    Beğenmiş
    3,828
    Beğenilmiş
    629
    Cok gecmis olsun abi...

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Süleyman Bal
    Emekli
     Yamaha dragstar 650 sport
     İstanbul
    Beğenmiş
    7,062
    Beğenilmiş
    1,043
    Uğur,
    Çok geçmiş olsun. Sabahları hayata erken başlayanların karşılaştıkları bir durum. Bugün gerçekten ortalık çok kötüydü. Buz, kara falan benzemiyor her şey çok ani ve hızlı gelişiyor. Yine de soğuk kanlı davranıp toparlamışın. Kazasız, sorunsuz bol kazançlı hayırlı işler ve günler dilerim.

Yusuf Iman
    helikopter teknikeri
     Regal Raptor DD250e-9b
     izmir bornova
    Beğenmiş
    55
    Beğenilmiş
    119
    Gelmiş geçmiş olsun.

Recep YAŞAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Recep YAŞAR
    işçi
     HONDA CBF 600 ABS
     İstanbul-Esenyurt(Avrupa)
    Beğenmiş
    1,431
    Beğenilmiş
    550
    uğur çok geçmiş olsun
    sabah 7 de servis beklerken rampa aşağıya yolcu almak için durmaya çalışanlarmı dersin
    onlar durunca arkadan çarpmamak için kıvrananlarmı dersin :(
    en üzüldüğüm konu ise tam gözümün önünde sağtaraftan ilerlemeye çalışan motorlu birisi öndeki araba yavaşlayınca kayıp düştü Allahtan hemen motoru kaldırdık yolun ortasından elemanda da birşey yoktu sol taraftan gitmesini tavsiye ettim adam o saatte kim bilir motoru ile nereye gitmeye çalışıyordu :(
    Bypale (13.Ocak.2017), CELİL (13.Ocak.2017) Bunu beğendi.
    Yollar ne zaman biter ?
    Artcımız olan azrail ,rahatsız olup yeterbe dediği zaman mı ?
    :?

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,776
    Beğenilmiş
    5,862
    Uğur Çok geçmiş olsun ucuz atlatmışsın tabi bunda senin tecrübenden dolayı olmuş Allah tekrarından korusun

Sayfa 3279 Toplam 7254 Sayfadan BirinciBirinci ... 227927793179322932693277327832793280328132893329337937794279 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 48 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 48 misafir)

Bu Konu için Etiketler