Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 3826 Toplam 7235 Sayfadan BirinciBirinci ... 282633263726377638163824382538263827382838363876392643264826 ... SonuncuSonuncu
Toplam 72348 adet sonuctan sayfa basi 38,251 ile 38,260 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Online geyik

aslantürk34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Özer Subaşı
    Medical
     Regal Raptor Spyder
     istanbul - Kadıköy (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    264
    Beğenilmiş
    470
    Alıntı Birkan Bozkuş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özer çok geçmiş olsun krdsm çok üzüldüm
    Sağol kardeşim

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Birkan Bozkuş (11.Nisan.2017) Bunu beğendi.

Kerem Düzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kerem Düzgün
    Filo Kiralama SSH Sorumlusu
     Yamaha Dragstar XVS 650 Classic
     istanbul-Avcılar (Avrupa Yakasi)
    Beğenmiş
    5,295
    Beğenilmiş
    1,146
    Alıntı aslantürk34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cümleten iyi geceler dostlar

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ozer gecmis olsun kardesim guzel gecen birgun kotu bitmis RR ailesine bi fikir olarak sunmak istiyorum.Her raptorlu aileden koleksiyonun icin bi araba hediye edelim eksikleri tamamlamaz belki ama tekrar baslaman icin motive eder 👍

Poseidon tarafindan gönderildi...
    CELİL (11.Nisan.2017), nedemek (11.Nisan.2017) Bunu beğendi.
    Ölmekten değil yaşamamaktan kork !!

Hayatta tek bir başarısızlık vardır, o da denememektir...

Kerem Düzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kerem Düzgün
    Filo Kiralama SSH Sorumlusu
     Yamaha Dragstar XVS 650 Classic
     istanbul-Avcılar (Avrupa Yakasi)
    Beğenmiş
    5,295
    Beğenilmiş
    1,146
    İyi geceler Raptorlar

Poseidon tarafindan gönderildi...
    acryvz (11.Nisan.2017), bjorngelotte (11.Nisan.2017), CELİL (11.Nisan.2017) Bunu beğendi.
    Ölmekten değil yaşamamaktan kork !!

Hayatta tek bir başarısızlık vardır, o da denememektir...

İbrahim Berk Adıgüzel
    LCW-IT Destek, Amatör Dövmeci :)
     Yamaha XV950A
     İstanbul - Bahçelievler (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    3,277
    Beğenilmiş
    3,212
    iyi geceler aile
    acryvz (11.Nisan.2017), bjorngelotte (11.Nisan.2017) Bunu beğendi.

Acar Yavuz
    Yönetici
     SUZUKI M800 intruder
     İstanbul - Avcılar (İŞ) (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    24,521
    Beğenilmiş
    2,704
    İyi geceler arkadaşlar ....

bjorngelotte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Doğukaan yılmaz
    Lojistik
     Keeway Supershadow 250
     İstanbul/üsküdar
    Beğenmiş
    1,593
    Beğenilmiş
    397
    İyi geceler rr
    Biliyosunuz spyder veya daytona almak gibi bir planım var ve almışken direkt 350cc yi alayım hem mct dem daha kuvvetli gelir hemde kafama göre customlar uzun yıllar binebilirim diye düşünüyorum.fakat sizin görüşleriniz nedir rr almaya değer mi çin malı diye kötüleyenler haklımı yoksa alıp keyfine bakmalımı.bide 2011-2012modelleri alınır mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Oğuzhan Ocak
    Öğrenci
     YAMAHA XVS 950A
     Bursa
    Beğenmiş
    2,351
    Beğenilmiş
    1,808
    Herkese iyi geceler aileee
    acryvz (11.Nisan.2017), bjorngelotte (11.Nisan.2017) Bunu beğendi.
    No fear! No rules! No limit! 8)

Murat Kemah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Murat Kemah
    Grafik Tasarım
     RR Daytona
     İstanbul - Fatih (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    325
    Beğenilmiş
    244
    Alıntı bjorngelotte Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi geceler rr
    Biliyosunuz spyder veya daytona almak gibi bir planım var ve almışken direkt 350cc yi alayım hem mct dem daha kuvvetli gelir hemde kafama göre customlar uzun yıllar binebilirim diye düşünüyorum.fakat sizin görüşleriniz nedir rr almaya değer mi çin malı diye kötüleyenler haklımı yoksa alıp keyfine bakmalımı.bide 2011-2012modelleri alınır mı?

Çin malı diyenlere selamımı söyle. 23bin olucak bu ay. Maşallahı var. Deli gibi sürdüğüm günler de var. Gazlamadım, atlamadım zıplamadım da demiyorum. Hatta arkadaşlar bilir benim gösterge bozuk 180 falan gösteriyor gurur duyuyorum yalandan da olsa . Al bakımını eksik etme, rahat rahat bin. Bu arada bu konuya ben çok rastladım forumda, arama kısmından arat birsürü başlık var kardeşim. Böyle düşünen 365238 kişisin. Hadi iyi geceler
    acryvz (11.Nisan.2017), Anıl DEMİRSOY (11.Nisan.2017), bjorngelotte (11.Nisan.2017), FouL (11.Nisan.2017) Bunu beğendi.
    Yolun başında müptelaydım, yolun sonunda müptezel.

Mustafa B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mustafa BULU
    Bilişim
     Regal Raptor DD-150 E2
     Kayseri
    Beğenmiş
    122
    Beğenilmiş
    153
    Alıntı bjorngelotte Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İyi geceler rr

Merhabalar,

Öncelikle Çin ticaretini son yıllarda gözlemlediğim kadarıyla ucuz iş gücü ve ucuz hammadde kullanılarak oluşturulan Çin malı algısını kırmak için çaba sarf ettiklerini ve daha kaliteli ürünler daha iyi hizmetler sunduklarını söyleyebilirim ki bu algıyı malesef biz piyasadaki muadillere sürekli ucuz alternatif arayarak kendimiz bile isteye ortaya çıkardık. Üstelik global ihracat ve doğrudan son müşteri odaklı yapılan ticaret konusunda dünyanın tamamına hakim başka bir ülke göremiyorum. Ayrıca kaynaşmaya başladığınızda gayet de sevimli ve anlayışlı insanlar. En azından ben hep öyleler ile temas kurdum.

Çin malı motosikletlere gelince tamamen bu ön yargının sonucu binilmeyecek yada tercih edilmeyecek derecede kalitesiz oldukları gibi yanlış bir genel kanı var. Çin menşeili olsun Japon, Alman, Amerikan menşeili olsun her motosiklet hatta her motorlu taşıt bakabildiginiz kadar sizi üzmeyecektir. Bir kere alayım ömür boyu anahtar dokundurmadan (Yine pozitif bir yanlış algı mesela, Mercedes'lerde bakım ister, hemde anamızı ağlatan cinsten) bineyim dememiz için hareketli aksamı olmayan bir makine olması lazım bunların. Dünyanın hangi ülkesinde olursak olalım sadece makinelere değil toprağa bile ne kadar bakarsak o kadar mutlu eder bizi.

Bindiğimiz motosikletler, çok uzun haşır neşir olmamış olmama rağmen bir yerden bir yere ulaşalım, bizi sürekli sırtında taşısın, evden işe işten eve gidelim değilde; bir prestijim olsun, sürdüğüm zaman keyif alayım, diğerlerinden farklı olayım diyerek aldığımız makineler. Hal böyle olunca şahsım adına elime anahtarı lokmayı tornavidayı alınca, yanından ayrıldığımda ellerimde o yağı görünce, ufak tefek eksiğini giderip günlük olarak bakımını yapınca mutlu oluyorum.

100bin lira bütçemiz varsa o sınıfta bir makineye binebiliriz ama ben kendimi düşünüyorum düşen her bir vida için servisin yolunu tutarım. Çin malı olmasının dezavtajı varsa karşılığında avantajı da budur ben 200liraya tas tamam bakım görebilirken 2bin liraya sadece zinciri değişen motosikletde var. Tekrar tekrar vurguluyorum marka menşei ne olursa olsun bu basit makineleri marka prestiji olarak değil başlı başına bir ruh olarak görmek gerektiğine inanıyorum.

Şanzuman dişlisi kırıldığı zaman amaaaaaan bu motosikleti çöpe atayım da gökdelenimin son katındaki ofisimden bir yenisini sipariş edeyim diyebilen adam mı motorcudur? Yoksa kan ter içinde ben bu dişliyi en ucuza nasıl kapatırımda nasıl taktırırım da yeniden yoluma revan olurum diyen adam mı daha motorcudur?

Bu düşüncelerin hepsi kendimi göz önüne alarak dile getirdiğim şahsi görüşlerimdir, içinde bu aileden herhangi birini üzecek yada düşündürecek en ufak bir cümle varsa affola.

Sonuç olarak bu bir ruh işidir, cebin neye el veriyorsa ona bin kardeşim, ama severek, bakarak ve yaşayarak bin.

---------------------------------------

Motorcu çocuk değil, Motosikletli Beyefendi diyecekler 😎
    acryvz (11.Nisan.2017), Anıl DEMİRSOY (11.Nisan.2017), Mehmet Üstünbaş (11.Nisan.2017) Bunu beğendi.
    --------------------------

Motorcu çocuk değil, Motosikletli Beyefendi diyecekler 😎

Anıl DEMİRSOY
    Organizasyon
     Kawasaki VN 800 Vulcan
     İstanbul - Küçükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    213
    Beğenilmiş
    318
    Murat katılıyorum sana kendi bünyesinde ve fiyat olarak çinlilerin yapmış olduğu sanatsal bir çalışma bu dönemde hem fiyatlar arttığına göre hemde çok fazla seçenek olmamasından elde olanlar değerlendirilmeli. 350 daytona kulanan biri olarak oldukça memnunum
    bjorngelotte (11.Nisan.2017), Murat Kemah (11.Nisan.2017) Bunu beğendi.

Sayfa 3826 Toplam 7235 Sayfadan BirinciBirinci ... 282633263726377638163824382538263827382838363876392643264826 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 39 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 39 misafir)

Bu Konu için Etiketler