Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 4085 Toplam 7236 Sayfadan BirinciBirinci ... 308535853985403540754083408440854086408740954135418545855085 ... SonuncuSonuncu
Toplam 72351 adet sonuctan sayfa basi 40,841 ile 40,850 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Online geyik

Bilo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bülent Hakyemez
    Milli Sporcu
     Harley Davidson Electra Glide
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 3
    Alıntı nedemek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bülent selam, biraz trollercesine bir giriş yapmışsın, bir "hayırlı olsun" mesajı ve bu, ama öncelikle hoş geldin, biz forum kuralları gereği üye olan tüm arkadaşlarımızdan önce tanışma başlığı altında bir merhaba yazısı paylaşarak bize kendini tanıtmalarını istiyoruz ki böylece biz de kiminle muhatap olduğumuzu bilelim

http://www.raptorriders.com.tr/forum...27-Tan%FD%FEma
    ne demek bey tanışma bölümüne giderseniz mesajımı görebilirsiniz saygılar ayrıca orayı biraz geç gördüm kusura bakmayın
    birde trollercesine derken o nasıl oluyor anlamadım bilmiyorumda

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,567
    Beğenilmiş
    5,789
    Alıntı Bilo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayatınızda kaç kere kitap okudunuz Celil bey ne kitabı önerirsiniz bize okumamız için?
    Bülent ne demek istiyorsun bu nasıl bir ifade

FouL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Murat K.
    Fotoğrafçılık
     RR Daytona 250e 6c Beyaz
     İstanbul-Avcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    11,661
    Beğenilmiş
    1,791
    hayatınızda kaç kere kitap okudunuz Celil bey ne kitabı önerirsiniz bize okumamız için?

Kitap projemiz var RR olarak her zaman gezme tozma yapmıyoruz yardıma muhtaç desteğe ihtiyacı olan sosyal projelere yönetimin oneyı ile destek veriyoruz.. şuan bir okulun kütüphanesi için 1.-8. sınıf arası okunabilecek müfredata uygun hikaye, okul kitapları topluyoruz..

uslübünüz uygunsuz oldu amacımız 1 kitap daha fazla destek alabilmek..
    acryvz (24.Mayıs.2017), Ali ÜNVERDİ (24.Mayıs.2017), HelmettolgA (24.Mayıs.2017) Bunu beğendi.

İbrahim Berk Adıgüzel
    LCW-IT Destek, Amatör Dövmeci :)
     Yamaha XV950A
     İstanbul - Bahçelievler (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    3,277
    Beğenilmiş
    3,212
    ne demek bey tanışma bölümüne giderseniz mesajımı görebilirsiniz saygılar ayrıca orayı biraz geç gördüm kusura bakmayın
    birde trollercesine derken o nasıl oluyor anlamadım bilmiyorumda
    yazdığını cevaplarken mesaj sayın 2 görünüyordu ben yazana kadar başlığı açmışsın öncelikle kurallara uyduğun için teşekkürler Bülent, sonrasında "trolleme" konusuna gelirsek yazdığın okurken dalga geçer bir his uyandırıyor o yüzden söyledim malum yazının dili yok o yüzden biz de yanlış anlamış olabiliriz tabi aklından geçen düşünceleri bu sebeple yazarken biraz daha düşünerek, yazdığını okuyup yazdığın kişiye göre empati yapmaya çalışarak tekrar düşünmek gerekebiliyor
    Ali ÜNVERDİ (24.Mayıs.2017), HelmettolgA (24.Mayıs.2017) Bunu beğendi.

TOLGA YALIM
    İŞSİZ
     HYOSUNG GV 250
     İstanbul - Yenibosna (Avrupa yakası)
    Beğenmiş
    2,205
    Beğenilmiş
    973
    Herkese gunaydin bugunun nasil bir kutsalligi oldugu ortada.Bu arada birilerinin kelime dagarciginda bi kasinti var galiba bir topluluga katilipta boyle davranilmiyacagini ogretmisler ama arkadas ogrenememis.Yinede saygi duyuyor yasina vede cahilligine veriyorum.Aksam girusuruz millet....
    acryvz (24.Mayıs.2017), emreozkok (24.Mayıs.2017), K.Erkut (24.Mayıs.2017), nedemek (24.Mayıs.2017), spue (24.Mayıs.2017) Bunu beğendi.

aslantürk34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Özer Subaşı
    Medical
     Regal Raptor Spyder
     istanbul - Kadıköy (Anadolu Yakası)
    Beğenmiş
    264
    Beğenilmiş
    470
    Günaydın aile

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    acryvz (24.Mayıs.2017), Ali ÜNVERDİ (24.Mayıs.2017), CELİL (24.Mayıs.2017), HelmettolgA (24.Mayıs.2017), K.Erkut (24.Mayıs.2017), spue (24.Mayıs.2017) Bunu beğendi.

emreozkok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yunus Emre Özkök
    Pazarlama
     Honda Shadow 750c
     İstanbul - Bakırköy (Avrupa yakasi)
    Beğenmiş
    3,828
    Beğenilmiş
    629
    Sabirlarin sinandigi bir bulusma gununden....Gunaydin aile.

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    acryvz (24.Mayıs.2017), Enes Sarıgene (24.Mayıs.2017), HelmettolgA (24.Mayıs.2017), K.Erkut (24.Mayıs.2017) Bunu beğendi.

Bülent Hakyemez
    Milli Sporcu
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bülent ne demek istiyorsun bu nasıl bir ifade
    Merak ettimde Celil bey konu hakkında bilgim yoktu

Alıntı FouL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kitap projemiz var RR olarak her zaman gezme tozma yapmıyoruz yardıma muhtaç desteğe ihtiyacı olan sosyal projelere yönetimin oneyı ile destek veriyoruz.. şuan bir okulun kütüphanesi için 1.-8. sınıf arası okunabilecek müfredata uygun hikaye, okul kitapları topluyoruz..

uslübünüz uygunsuz oldu amacımız 1 kitap daha fazla destek alabilmek..
    Çok çok teşekkürler bu akşamki buluşmaya araç ile geleyim ben bi bagaj dolusu kitap getireyim hatta d&r a gidip kitap alayım getireyim olur herhalde?

Alıntı nedemek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yazdığını cevaplarken mesaj sayın 2 görünüyordu ben yazana kadar başlığı açmışsın öncelikle kurallara uyduğun için teşekkürler Bülent, sonrasında "trolleme" konusuna gelirsek yazdığın okurken dalga geçer bir his uyandırıyor o yüzden söyledim malum yazının dili yok o yüzden biz de yanlış anlamış olabiliriz tabi aklından geçen düşünceleri bu sebeple yazarken biraz daha düşünerek, yazdığını okuyup yazdığın kişiye göre empati yapmaya çalışarak tekrar düşünmek gerekebiliyor
    Kusura bakmayın tekrar..

Alıntı HelmettolgA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese gunaydin bugunun nasil bir kutsalligi oldugu ortada.Bu arada birilerinin kelime dagarciginda bi kasinti var galiba bir topluluga katilipta boyle davranilmiyacagini ogretmisler ama arkadas ogrenememis.Yinede saygi duyuyor yasina vede cahilligine veriyorum.Aksam girusuruz millet....
    Ne demek istiyorsunuz Helmettolga ? Anlayamadım saygı duyacağınız birşey yok tanışmıyoruz konudan haberdar değilim şey değilim neden direk bi saldırıya geçiyorsunuz?

Bülent Hakyemez
    Milli Sporcu
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Celil bey,birde ağva konusundaki muhabbet aile otelimiz var isim vermenin yasak olduğunu bilmiyordumda,her türlü yardımcı olabilirim onu demek istemiştim,ama sizin yaklaşımızdan dolayı hayırdır falan yakıştıramadım,bir dahada konusunu açmayız

ali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ali Özdemir
    Öğrenci
     Ramzey qm259
     Antalya - Konyaaltı
    Beğenmiş
    4
    Beğenilmiş
    91
    Celil bey,birde ağva konusundaki muhabbet aile otelimiz var isim vermenin yasak olduğunu bilmiyordumda,her türlü yardımcı olabilirim onu demek istemiştim,ama sizin yaklaşımızdan dolayı hayırdır falan yakıştıramadım,bir dahada konusunu açmayız
    Bence burdan konusmak saglıklı degil bireysel olarak yanlıs anlasılmalar giderilirse daha iyi olur sanırım burası herkese acık bi topic ve herkes dahil oluyo arkadaslar lütfen sakin olalım ve ikili konusmalara ücüncü olmamaya calısalım günaydın güzel ailem saygılar

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    acryvz (24.Mayıs.2017), emreozkok (24.Mayıs.2017) Bunu beğendi.

Sayfa 4085 Toplam 7236 Sayfadan BirinciBirinci ... 308535853985403540754083408440854086408740954135418545855085 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 56 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 56 misafir)

Bu Konu için Etiketler