Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 4296 Toplam 7236 Sayfadan BirinciBirinci ... 329637964196424642864294429542964297429843064346439647965296 ... SonuncuSonuncu
Toplam 72356 adet sonuctan sayfa basi 42,951 ile 42,960 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Online geyik

hakan sert
    Mali Müşavir
     kanuni phantom
     Kayseri
    Beğenmiş
    72
    Beğenilmiş
    48
    Alıntı nedemek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi internetten bulabiliyorsun ama tavsiye etmiyorum, cüzdan cebinden çıkıp tekere falan sıkışırsa çok ciddi tehlike yaratabilir o yüzden bacak çantası gibi ufak çantaları tavsiye ederim ben aldım oh be dünya varmış dedim
    teşekkür ederim , haklısın hiç aklıma gelmemişti , dediğin çanta şu meşhur postacı çantaları gibi birşey mi ?

İbrahim Berk Adıgüzel
    LCW-IT Destek, Amatör Dövmeci :)
     Yamaha XV950A
     İstanbul - Bahçelievler (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    3,277
    Beğenilmiş
    3,212
    Alıntı hakansrt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim , haklısın hiç aklıma gelmemişti , dediğin çanta şu meşhur postacı çantaları gibi birşey mi ?

şu tip bir şey
    acryvz (05.Temmuz.2017), hakansrt (05.Temmuz.2017) Bunu beğendi.

hakan sert
    Mali Müşavir
     kanuni phantom
     Kayseri
    Beğenmiş
    72
    Beğenilmiş
    48

şu tip bir şey
    çok teşekkür ederim , çok kullanışlı görünüyor

İbrahim Berk Adıgüzel
     Yamaha XV950A
    Beğenmiş
    3,277
    Beğenilmiş
    3,212
    Alıntı hakansrt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok teşekkür ederim , çok kullanışlı görünüyor
    nedemek
    acryvz (05.Temmuz.2017), aycanblmts (05.Temmuz.2017), hakansrt (05.Temmuz.2017) Bunu beğendi.

Uğur Güler
    ULAŞIM
     Yamaha XVS 1300A MIDNIGHTSTAR
     İstanbul Bağcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    9,015
    Beğenilmiş
    2,220
    nedemek
    Adam nickinin hakkını veriyor. Yardımsever kardeşim benim.
    acryvz (05.Temmuz.2017), hakansrt (05.Temmuz.2017) Bunu beğendi.

İbrahim Berk Adıgüzel
     Yamaha XV950A
    Beğenmiş
    3,277
    Beğenilmiş
    3,212
    Alıntı Bypale Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adam nickinin hakkını veriyor. Yardımsever kardeşim benim.
    tabi vereceğiz abi önce nickin hakkını sonra bu aileye layık olanı
    acryvz (05.Temmuz.2017), aycanblmts (05.Temmuz.2017), Birkan Bozkuş (05.Temmuz.2017), Bypale (05.Temmuz.2017) Bunu beğendi.

Uğur Güler
    ULAŞIM
    Beğenmiş
    9,015
    Beğenilmiş
    2,220
    tabi vereceğiz abi önce nickin hakkını sonra bu aileye layık olanı
    İşte bu. Kişilerin menfaatlerini olduğu kadar herzaman grubun menfaatini daha fazla düşünen örnek bir Raptor. Bu yolda çok yolumuz var İbo. Uzun yıllar Aynı yoldayız inşallah.
    acryvz (05.Temmuz.2017) Bunu beğendi.
    Konu Bypale tarafından (05.Temmuz.2017 Saat 14:50 ) değiştirilmiştir.

Kadir Ercan
    Uçak Teknisyeni
     Kawasaki VN900
     İstanbul - Beylikdüzü (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    287
    Beğenilmiş
    288
    Balıkesir festivali iptal :(

10Riders Balıkesir Motosiklet Spor Kulübü Derneği olarak 2010 yılında başladığımız ve 7 yıl aksatmadan gerçekleştirdiğimiz amacı motosiklet tutkunları ile birarada güzel birkaç gün geçirebilmek, Balıkesirimizin doğal ve kültürel güzelliklerini Türkiye’den ve yurtdışından aynı paydada buluştuğumuz motosiklet tutkunlarına tanıtabilmek, festival süresince siz değerli misafirlerimize Balıkesirin misafirperverliğini gösterebilmek, aynı zamanda şehrimizin tanıtımına ve turizmine de katkı sağlamak olan Balıkesir Motosiklet Festivali serüveninde, her yıl siz değerli motosiklet tutkunlarına daha iyisini vermeyi amaç edindik.

Tüm üyelerimiz ve görev yapan yönetim kurullarımız ile her yıl uzun süren hazırlık aşamalarını, bir çok zorluğu severek göğüsledik. Dostluğa, Kardeşliğe, Coşkuya, Eğlenceye, Suç Ortağımız Olur musunuz ? dedik sizlerde yoğun bir lütuf gösterdiniz. 7000 kişileri bulan katılımcı sayıları ile 5 ülkenin katılım gösterdiği festivaller gerçekleştirdik. Her yıl bizim yanımızda oldunuz, gerçekten minnettarız…

Bu yıl 03-06 Ağustos 2017 tarihlerinde planladığımız 8.Uluslararası Balıkesir Motosiklet Festivali için neredeyse 8 aydır hazırlık sürdürüyoruz. Organizasyonel bir eksiğimiz olmamasına rağmen sizleri katılım sayılarımıza tüm şartları uygun büyük bir festival alanında ağırlayabilmek için çok titiz davrandık. Karşımıza 450.000 TL kira bedeli isteyen, çimlerime çadır kurdurmam diyen işletmecilerden tutun da, o tarihlerde zaten turist sayımız zaten yüksek diyen kurum yöneticilerine ve işlettikleri alan için kira isteyen belediyelere kadar neler çıktı neler ….

Şimdiye kadar gerçekleştirdiğimiz Balıkesir Motosiklet Festivallerinden bir tık aşağıya bir organizasyonu bile sizlere layık görmediğimiz için, siz değerli motosiklet tutkunlarının affına sığınarak 10Riders yönetim kurulu kararı ile bu yıl festivalimizi iptal ediyoruz.

Saygılarımızla
    10Riders Balıkesir Motosiklet Spor Kulübü Derneği
    Yönetim Kurulu Adına Özgür CANDAR

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Birkan Bozkuş (05.Temmuz.2017) Bunu beğendi.

Uğur Güler
    ULAŞIM
    Beğenmiş
    9,015
    Beğenilmiş
    2,220
    Alıntı kadirercan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

10Riders Balıkesir Motosiklet Spor Kulübü Derneği olarak 2010 yılında başladığımız ve 7 yıl aksatmadan gerçekleştirdiğimiz amacı motosiklet tutkunları ile birarada güzel birkaç gün geçirebilmek, Balıkesirimizin doğal ve kültürel güzelliklerini Türkiye’den ve yurtdışından aynı paydada buluştuğumuz motosiklet tutkunlarına tanıtabilmek, festival süresince siz değerli misafirlerimize Balıkesirin misafirperverliğini gösterebilmek, aynı zamanda şehrimizin tanıtımına ve turizmine de katkı sağlamak olan Balıkesir Motosiklet Festivali serüveninde, her yıl siz değerli motosiklet tutkunlarına daha iyisini vermeyi amaç edindik.

Tüm üyelerimiz ve görev yapan yönetim kurullarımız ile her yıl uzun süren hazırlık aşamalarını, bir çok zorluğu severek göğüsledik. Dostluğa, Kardeşliğe, Coşkuya, Eğlenceye, Suç Ortağımız Olur musunuz ? dedik sizlerde yoğun bir lütuf gösterdiniz. 7000 kişileri bulan katılımcı sayıları ile 5 ülkenin katılım gösterdiği festivaller gerçekleştirdik. Her yıl bizim yanımızda oldunuz, gerçekten minnettarız…

Bu yıl 03-06 Ağustos 2017 tarihlerinde planladığımız 8.Uluslararası Balıkesir Motosiklet Festivali için neredeyse 8 aydır hazırlık sürdürüyoruz. Organizasyonel bir eksiğimiz olmamasına rağmen sizleri katılım sayılarımıza tüm şartları uygun büyük bir festival alanında ağırlayabilmek için çok titiz davrandık. Karşımıza 450.000 TL kira bedeli isteyen, çimlerime çadır kurdurmam diyen işletmecilerden tutun da, o tarihlerde zaten turist sayımız zaten yüksek diyen kurum yöneticilerine ve işlettikleri alan için kira isteyen belediyelere kadar neler çıktı neler ….

Şimdiye kadar gerçekleştirdiğimiz Balıkesir Motosiklet Festivallerinden bir tık aşağıya bir organizasyonu bile sizlere layık görmediğimiz için, siz değerli motosiklet tutkunlarının affına sığınarak 10Riders yönetim kurulu kararı ile bu yıl festivalimizi iptal ediyoruz.

Saygılarımızla

Yaw arkadsş. Hadi sakaryayı anladık. Sineye çektik. Balıkesir gbi bir ilde kimseninmi desteği olmaz. Yazık. Ayıp. Utanç verici
    acryvz (06.Temmuz.2017), Birkan Bozkuş (05.Temmuz.2017) Bunu beğendi.

Ali Alp
    özel güvenlik
     Hyosung GV 250
     Antalya
    Beğenmiş
    4,161
    Beğenilmiş
    1,148
    Alıntı kadirercan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Saygılarımızla

Yıllık iznimi bile buna göre ayarlamistim

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    acryvz (06.Temmuz.2017) Bunu beğendi.

Sayfa 4296 Toplam 7236 Sayfadan BirinciBirinci ... 329637964196424642864294429542964297429843064346439647965296 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 42 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 42 misafir)

Bu Konu için Etiketler