Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 5445 Toplam 7237 Sayfadan BirinciBirinci ... 444549455345539554355443544454455446544754555495554559456445 ... SonuncuSonuncu
Toplam 72361 adet sonuctan sayfa basi 54,441 ile 54,450 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Online geyik

Greywolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ERDEM ATAN
    Kamu
     KAWASAKİ VN 800
     Ankara
    Beğenmiş
    575
    Beğenilmiş
    689
    Valla bot mot ben anlamam da bayadir bu youtube ile ilgili yonetimden destek olun cagrisi yapiliyor. Faydasi olan herseyi deneyelim iste
    CELİL (15.Mart.2018), Tolga Öncel (15.Mart.2018) Bunu beğendi.

Tolga Öncel
    Heavy vehicle repair master
     FALCON FREEDOM 250
     Eskişehir Odunpazarı
    Beğenmiş
    306
    Beğenilmiş
    368
    Alıntı nedemek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yeni kanal değil bro uzun süredir kullanılan kanal forumda sağ üstte linki var -_- ki o kadar da video paylaşıyoruz başlık açıyoruz keza İlker abi geçen en az 5 başlık açtı eski videoları izlediniz mi diye...
    Ya onu biliyorum yeniden kanalmi actiniz diyorum da anlasilmadi galiba

Yapılan açıklamada sunulduğu üzre tarafınıza arz edilmiştir...

İbrahim Berk Adıgüzel
    LCW-IT Destek, Amatör Dövmeci :)
     Yamaha XV950A
     İstanbul - Bahçelievler (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    3,277
    Beğenilmiş
    3,212
    Alıntı Greywolf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Celil baskanim belli bir kotaya gelmeden para kazanilmiyor youtube tan. Peki bu bizim videollar forumdaki bolumde link atildiginda izlenme sayisi herhalde artmaya devam ediyordur. Biz bir kampanya baslatsak uyelerden videolera bi yuklenme yapsak her video yu faraza 10 kere tiklasak acaba faydasi olurmu? Aktif bu ise herhalde katilmak isteyen makul sayida uye olacaktir diye dusunuyorum. Fazla utopik dusunuyorsam kusura bakmayin. Dediginiz gibi bu hosting isinin maliyeti cikmak zorundsa elbet. Bu soruyu diger yetkili arkadaslara da yoneltmis olayim. Tesekkurler!
    http://www.raptorriders.com.tr/forum...-Kanali-oNEMLI

abi bu konu ile ilgili daha önce İlker abi ve başkanlar çok uğraştı fakat pek kimse ciddiye almamış olacak ki bir değişiklik bir gelişme yok malesef... resmi üye sayımız 100'ün üzerinde forumda sözde 3000'in üzerinde üye var %10'u aktif olsa 300 kişi yapar videolardaki izlenme sayısı 50-100 paylaşım yok, beğeni yok yani çok değil yeni eklenen bir videoyu girse bir kere izlese bir kere beğenip paylaşsa yeterli zaten oradan oraya 3-5 kişi daha izler belki aileye yeni birileri katılır fena mı olur

Alıntı Tolga Öncel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kanala bot attiralim mi

olmaz bot falan (ben de düşündüm de zamanında vaz geçtim ) canlı izleyici lazım bize
    Greywolf (15.Mart.2018) Bunu beğendi.

İbrahim Berk Adıgüzel
     Yamaha XV950A
    Beğenmiş
    3,277
    Beğenilmiş
    3,212
    Ya onu biliyorum yeniden kanalmi actiniz diyorum da anlasilmadi galiba

sen yeni uyandın galiba

Tolga Öncel
    Heavy vehicle repair master
     FALCON FREEDOM 250
     Eskişehir Odunpazarı
    Beğenmiş
    306
    Beğenilmiş
    368
    Alıntı nedemek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen yeni uyandın galiba
    yok abi uyanali cok olduda dedigim bu kanali hareketlendirmek icin ya motovlog ceken saglam izleyici kitlesine sahip vloggerler ile gorueme saglanmali yada reklam kapasitesi icin bir butce ayarlanip ilgili makamlar yardimi ile gelistirile bilir diger turlu 50-100 izlenmeden 15 k izlenmeye cikmasi biraz zaman alabilir
    ..

Hakan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hakan Özdemir
    Bankacı
     DD 250 E-10 Spyder
     İstanbul
    Beğenmiş
    68
    Beğenilmiş
    169
    Alıntı centaur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi youtube kanalını kullanıyoruz. Zira para kazanma olayı var. Server masrafı gibi harcamalara bir miktar katkısı olabilir diye böyle bir karar alındı. Lakin arkadaşlarımızın epey bir bölümünden bu konuda destek alamıyoruz maalesef. Resmi kanalımızın izlenme oranını arttırmak konusunda çok kafa patlattık. Fikir istedik arkadaşlarımızından.. Bu aile bu kanal hepimizin dedik ve sadece şahsi sosyal medya hesaplarından videolarımızı bol bol paylaşın,kanala abone olun dedik. Beklediğimiz duyarlılığa ulaşamadık.
    Geçenlerde bir başlıkla konuya deginilmisti bende onun sonrasında abone olmuştum. Video sayısını ilk etapta çok düşük bulmuş ve son zamanlarda çok aktif olmadığı izlenimine kapilmistim.

İzlenme sayısını arttırmak için forum üyeleri haricinde genel kitleye hitap edecek içerikler oluşturulabilir diye düşünüyorum. Bu motorları uzun zamandır araştırıyor ve inceliyorum. Bir çok motovlog kanalında inceleme vb içerikler mevcut. Elbette bu oluşum sadece RR markasini ve kullanicilarini icermiyor ama bu kanalda RR Spyder / daytona gibi modellerinin incelemesinin bulunmaması bence büyük bir eksik. İnceleme haricinde bakım, temizlik, sürüş teknikleri, calistirma, genel arızalar ve çözümleri vb gibi forumda çoğu zaman konuşulan, sorulan ve genel kitle tarafından takip edilen konulardan da oluşturulabilir. Öyle ki çoğu zaman tekbir soru için foruma üye olup başlık açan arkadaslari goruyoruz bu kadar uğraşan adam bu cevabı YouTube da bulsa bence daha ulaşılabilir oluruz.

Genel takip haricinde insanlar YouTube u bilgi almak için kullanıyor (bende çoğu zaman bu amaçla kullanıyorum) bu sebeple bu tür içeriklerle kanalın ve dolayısı ile bu oluşumun daha fazla kişiye dokunabilecegini düşünüyorum şahsen.

Sadece fikir olması açısından görüşlerimi paylaşmak istedim. Tabii ki söylediğim şeylerde ciddi emek ve zaman isteyecek şeyler kimi ne kadar vakti olur / olabilir o da bambaşka bir konu tabii.

İbrahim Berk Adıgüzel
     Yamaha XV950A
    Beğenmiş
    3,277
    Beğenilmiş
    3,212
    yok abi uyanali cok olduda dedigim bu kanali hareketlendirmek icin ya motovlog ceken saglam izleyici kitlesine sahip vloggerler ile gorueme saglanmali yada reklam kapasitesi icin bir butce ayarlanip ilgili makamlar yardimi ile gelistirile bilir diger turlu 50-100 izlenmeden 15 k izlenmeye cikmasi biraz zaman alabilir
    ..

bro çeşitli oyun kanalları açıp sosyal medyada biraz boğuşmuş biriyim neler neler var biliyorum bizim aile içi olsa bile bize yeter ;)

Caner ATAŞ
    3D Artist
     Regal Raptor DD150e-2
     Eskişehir-Odunpazarı
    Beğenmiş
    1,407
    Beğenilmiş
    1,046
    Ne alemlerdesiniz RR

İbrahim Berk Adıgüzel
     Yamaha XV950A
    Beğenmiş
    3,277
    Beğenilmiş
    3,212
    Alıntı hedon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçenlerde bir başlıkla konuya deginilmisti bende onun sonrasında abone olmuştum. Video sayısını ilk etapta çok düşük bulmuş ve son zamanlarda çok aktif olmadığı izlenimine kapilmistim.

İzlenme sayısını arttırmak için forum üyeleri haricinde genel kitleye hitap edecek içerikler oluşturulabilir diye düşünüyorum. Bu motorları uzun zamandır araştırıyor ve inceliyorum. Bir çok motovlog kanalında inceleme vb içerikler mevcut. Elbette bu oluşum sadece RR markasini ve kullanicilarini icermiyor ama bu kanalda RR Spyder / daytona gibi modellerinin incelemesinin bulunmaması bence büyük bir eksik. İnceleme haricinde bakım, temizlik, sürüş teknikleri, calistirma, genel arızalar ve çözümleri vb gibi forumda çoğu zaman konuşulan, sorulan ve genel kitle tarafından takip edilen konulardan da oluşturulabilir. Öyle ki çoğu zaman tekbir soru için foruma üye olup başlık açan arkadaslari goruyoruz bu kadar uğraşan adam bu cevabı YouTube da bulsa bence daha ulaşılabilir oluruz.

Genel takip haricinde insanlar YouTube u bilgi almak için kullanıyor (bende çoğu zaman bu amaçla kullanıyorum) bu sebeple bu tür içeriklerle kanalın ve dolayısı ile bu oluşumun daha fazla kişiye dokunabilecegini düşünüyorum şahsen.

Sadece fikir olması açısından görüşlerimi paylaşmak istedim. Tabii ki söylediğim şeylerde ciddi emek ve zaman isteyecek şeyler kimi ne kadar vakti olur / olabilir o da bambaşka bir konu tabii.
    gerçekten çok önemli yerlere dokundun bu içerik arttırımı ile ilgili biz de özellikle inceleme videolarını düşündük bu sene bununla ilgili bir çalışmamız olacak sonuçta ekip içerisinde her tür makina var regal'den yamaha'ya suziki'den Harley'e havalar biraz toparlasın çalışmalar planımızda var şimdilik ön hazırlık olarak forum içerisindeki incelemer bölümü yaptık bakalım bu tarz incelemeler ne oranda dikkat çekici olacak diye fakat orada da çok bir hareket olmadığından biz de açıkçası o hevesimizi kaybettik.. bu nedenle biraz gecikti :( ama bu sene, bu sezon biraz daha hareketlendireceğiz sadece festivaller değil farklı bir çok etkinlik içeriği oluşturmaya çalışacağız
    Hakan_ (15.Mart.2018) Bunu beğendi.

Greywolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ERDEM ATAN
    Kamu
     KAWASAKİ VN 800
     Ankara
    Beğenmiş
    575
    Beğenilmiş
    689
    Valla corbada tuzumuz olursa ne mutlu. Bazi firkiler var aklim da ama . En azindan biz kendi aramizda bir beyin firtinasi yapmak adina gundeme sunalim derim. Ali kardesim bunu bir masaya yatiralim ne dersin?
    nedemek (15.Mart.2018) Bunu beğendi.

Sayfa 5445 Toplam 7237 Sayfadan BirinciBirinci ... 444549455345539554355443544454455446544754555495554559456445 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 45 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 45 misafir)

Bu Konu için Etiketler