Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 572 Toplam 7252 Sayfadan BirinciBirinci ... 7247252256257057157257357458262267210721572 ... SonuncuSonuncu
Toplam 72518 adet sonuctan sayfa basi 5,711 ile 5,720 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Online geyik

Özlemkayra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Özlem
    Ön mUhasebe, Ofis
     Presto Home T100
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı marlox Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    izmirde de havalar harika tama sürüş havası var :D
    Cumarteside dahil bugünden itibaren yağmurlu gösteriyor... :(

Mesajları nasıl birleştireceğim?
    Bayandan Motorcu Olmaz Diyenlere inat...

duzunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Devrim UZUNAY
    Kimya Öğretmeni
     mondial mr 250 destro
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı Tanis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günaydınlarreptırraydırs!!! :mrgreen: :mrgreen:

Ankara'da hava berbat; katiyen motora binilmez; öyle berbat kötü pis bi hava ki size anlatamam. Bu havada motora binenin aklına şaşarım. Çok bozdu hava çok... Yani bi bozdu ki öyle böyle değil; düzelmez de bu hava şimdi, en az 2 hafta böyle gider. Ben motoru toplayana kadar bu hava böyle gider. Çok kötü hava yaa, yani öyle kötü ki o kadar olur. Iyyy, ne pis hava... Binilmesin motora arkadaş benim motorum yokken!
    Selam Emrehan
    Çabuk topla motoru ;) havalar gayet güzel biraz yamurlu ama bir saatte kuruyosun dün denedim başka bahane bulmalisin :mrgreen:

RACER35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BERKAN MAYA
    NE SEN SOR NE BEN SÖYLİYİM
     REGAL BUZDOLABI
     İZMİR
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı Özlemkayra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazen insanlar bazı konularda şakayı kaldıramayabilirler, belli bir süre Cihan'a şaka yapmamayı öneriyorum...
    Cihan kolay kolay alınacak biri olduğunu şakaları kaldıracak yapıda olduğunu biliyoruz ablacım, ama yinede bi kırılma alınma söz konusu ise siteye küstürdüysek özür dileriz ondan, engininde tele cvp vermiyormuş iletirseniz seviniriz [smilie=greencolorz:
    MOTOSİKLET HASTASI DEĞİLİZ RÜZGAR BAĞIMLISIYIZ...

Erkan 28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Erkan ŞENGÜN
    bisiklet tamircisi + ofisboy
     sattım
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    GÜNAYDINLAR EYYYYYYYYYY CEMAT-İ MÜSLİM :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Nasılsınız, İyimisiniz , keyfiniz sıhhatiniz nasıl Afiyettesinizdir İnşaAllah :mrgreen::|[smilie=greencolorz::?:?:

Emrehan Demiröz
    Bankacı
     DD250E-9B
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Alıntı Özlemkayra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazen insanlar bazı konularda şakayı kaldıramayabilirler, belli bir süre Cihan'a şaka yapmamayı öneriyorum...
    Kendi adıma konuşayım; önerinizi dikkate almam için şakanın kaldırılamayacağı "bazı konular" dan kastınızı bilmem gerekiyor. Bildiğiniz bir şey mi var, yoksa tahmin mi yürütüyorsunuz?

Ayrıca bunun uluorta yapılmaması gereken bir öneri olduğunu düşünüyorum. Belli ki Cihan'ın kendisine yapılan bir şakaya alındığını tahmin ediyor veya biliyorsunuz. Forumda da Cihan'la şakalaşan kişi sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Ben de onlardan biriyim. Bu konuda izlenebilecek iyi niyetli yaklaşım; eğer bilinen bir şey varsa ilgilisine özel mesajla durumun bildirilmesi olmalıydı...

Kendi adıma konuştuğumu tekrar edeyim; Cihan benim kardeşimdir ve eğer ben Cihan'a karşı bir hata ettiysem bunu bilmek ve özür dileme fırsatı bulmak isterim. "Online Geyik" başlığı altındaki "Cihan'a bir süre şaka yapmama" önerisi benim için pek yeterli değil aslına bakarsanız.

Kusura bakmayın benim Cihan'ı sormamın üstüne geldiği için mesajınız; üstüme alındım, biraz da rahatsız oldum. Rahatsızlığımı dile getirmek istedim.

Özlem
    Ön mUhasebe, Ofis
     Presto Home T100
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı RACER35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cihan kolay kolay alınacak biri olduğunu şakaları kaldıracak yapıda olduğunu biliyoruz ablacım, ama yinede bi kırılma alınma söz konusu ise siteye küstürdüysek özür dileriz ondan, engininde tele cvp vermiyormuş iletirseniz seviniriz [smilie=greencolorz:
    Benimde açmıyor telimi... msj yolladım oda msj yolladı... Bu sadece Cihan için geçerli değil arkadaşlar hepimiz için geçerli, hiç kimse birbirini en ince ayrıntısına kadar tanıyamaz, o yüzden bazen verilen tepkiler fazla olabilir, böyle olmaması için diyorum ki biraz daha dikkatli olalım, haksızmıyım? Bu arada kimseyi tenkit etmiyorum, genel konuşuyorum... Eğer Cihanın bir sorunu varsa bunu kendisi halledecek...

Özlem
    Ön mUhasebe, Ofis
     Presto Home T100
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı Tanis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kendi adıma konuşayım; önerinizi dikkate almam için şakanın kaldırılamayacağı "bazı konular" dan kastınızı bilmem gerekiyor. Bildiğiniz bir şey mi var, yoksa tahmin mi yürütüyorsunuz?

Ayrıca bunun uluorta yapılmaması gereken bir öneri olduğunu düşünüyorum. Belli ki Cihan'ın kendisine yapılan bir şakaya alındığını tahmin ediyor veya biliyorsunuz. Forumda da Cihan'la şakalaşan kişi sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Ben de onlardan biriyim. Bu konuda izlenebilecek iyi niyetli yaklaşım; eğer bilinen bir şey varsa ilgilisine özel mesajla durumun bildirilmesi olmalıydı...

Kendi adıma konuştuğumu tekrar edeyim; Cihan benim kardeşimdir ve eğer ben Cihan'a karşı bir hata ettiysem bunu bilmek ve özür dileme fırsatı bulmak isterim. "Online Geyik" başlığı altındaki "Cihan'a bir süre şaka yapmama" önerisi benim için pek yeterli değil aslına bakarsanız.

Kusura bakmayın benim Cihan'ı sormamın üstüne geldiği için mesajınız; üstüme alındım, biraz da rahatsız oldum. Rahatsızlığımı dile getirmek istedim.

Bende kendisine aynı şeyi söyledim zaten, gel ve sorunu hallet dedim... azda olsa biliyorum ayrıntıları tam bilemiyorum ve açıkçası bunu açıklamakta bana düşmez, az öncede yazdığım gibi bu hepimiz için geçerli, bugün Cihan darılır, yarın bir durum olur siz darılırsınız... Cihan adına yaptığım öneri aslında genel bir öneridir, ve sadece öneridir, uygulamak kişinin kendisine kalır, bir noktadan sonra beni aşar...

Erkan 28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Erkan ŞENGÜN
    bisiklet tamircisi + ofisboy
     sattım
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Hayırdır Neler oluyor burda Cihan kime neden küstü

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,754
    Beğenilmiş
    5,853
    malesef arkadaşlar şaka kaka olmuş herşeyi dozunda tutmak gerekli konuşduklarımıza yazdıklarımıza dikkat etmemiz gerek karşımızdaki kişinin bilmediğimiz özel durumları olabilir :|
    emrehan konu senle alakalı değil üzerine alma

özlem güzel yazın için teşekkürler

Özlem
    Ön mUhasebe, Ofis
     Presto Home T100
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    malesef arkadaşlar şaka kaka olmuş herşeyi dozunda tutmak gerekli konuşduklarımıza yazdıklarımıza dikkat etmemiz gerek karşımızdaki kişinin bilmediğimiz özel durumları olabilir :|
    emrehan konu senle alakalı değil üzerine alma

özlem güzel yazın için teşekkürler
    Maksadım kimseyi tenkit yada rencide etmek değil kesinlikle, burası bir aile ortamı olduğu için buradayız, daha başka forumlar var ancak önemli olan keyif alabilmek ve bir birlik olabilmek... Nacizane forum üyesi olarak, sadece biraz daha dikkat edelim demek istemiştim, Cihanıda söylememin sebebi şuan alıngan bir durumda olabilir herhangi bir masum şaka genede ona o şekilde gelemeyebilir...

Sayfa 572 Toplam 7252 Sayfadan BirinciBirinci ... 7247252256257057157257357458262267210721572 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 65 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 65 misafir)

Bu Konu için Etiketler