Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 7 Toplam 7251 Sayfadan BirinciBirinci ... 5678917571075071007 ... SonuncuSonuncu
Toplam 72510 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 70 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Online geyik

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cihan Çiçek
    Ar-ge Mühendisi
     Honda VFR 1200f
     Sakarya
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    7
    Alıntı Alper K Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    uzun park edilecekse ve depo da cok benzin varsa vede cok kısa surus sonrasıysa , mesela 1-2 km sehir içi duruma göre bazen buji ıslanıp bogulmaya sebep olabılıyor bence. simdi park ederken vanadan kapatıp biraz calıstırıp bırakıyorum.

sen sorun yasadın mı motorla ?
    Ben alalı 2 ay olmadı Bir kaza geçirdim, ön takımı dağıttım. Bir kez ön lastik bir kez arka lastik patladı. Yan kapakların vidaları gevşedi ve geçme kapakların yuvaları bozuldu. Ama özel bir arıza sıkıntı çıkmadı henüz... :|

Alıntı turq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sinyal dugmesinin uzerine basinca otomatik kapandigini motosiklet uzerinde 3000 inci km mi yaparken rasgele kesfetmistim

Hey gidi mallik gunleri
    Bu da iyimiş :mrgreen:
    "CaRPe DieM"

Alper K - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

alper
    ogrenci
     RR 250 E10
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    büyük geçmiş olsun.

lastik patlayınca tamir mi yeni lastik mi?

Cihan Çiçek
    Ar-ge Mühendisi
     Honda VFR 1200f
     Sakarya
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    7
    Alıntı Alper K Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    büyük geçmiş olsun.

lastik patlayınca tamir mi yeni lastik mi?
    Saolasın..
    Fitil düşündüler ama hem o kadar sağlıklı olmayacaktı hem de çivi çapraz girmişti. o yüzden lastiği söküp içeriden tamir edildi.

Benim kaderim böyle sanırsam. Çok çekiyorum ben ya :D eski motorda da çok çektim de onda motorun adiliğinden çekmiştim. Bu motorumda şansızlıklar peşimi bırakmıyor.

Mesela kazadan sonra egsozdaki darbeyi gidermek için içini boşalttık, içeriden işlemle şişirdik göçük kısmı. Ama izi saklayamazdık. o yüzden çift egsozu da boşalttık ve son borunun üzerine nikelaj sacla kapladık. (Simetri sağlasın diye her ikisi de) Ama beklemediğimiz birşeyle karşılaştık, kaplama yüksek ısıdan dolayı hızlı şekilde karardı. Şimdi ona da bir çözüm bulduk gibi ustamla birlikte. Egsozların içine bir kat daha boru çakıcaz. Kararan dış kaplamayı da polisajlayıp sonucu bekleyeceğiz. :|
    "CaRPe DieM"

Cihan Çiçek
    Ar-ge Mühendisi
     Honda VFR 1200f
     Sakarya
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    7
    Ha, dün başıma gelen bişeyi anlatayım. Neredeyse motoru bağlatacaktım

Yine iş çıkışı çarşıya geçtim kursa gidiyorum. Tam merkezden usul usul geçerken köşeyi döndüm o da ne, polis el kol yapıyo gel diyo kestaneciyim ben diyo gel çek şöyle diyo. Yani ben el kol hareketlerinden onu çıkardım İlk defa bir polis çevirmesi başıma geldi. Onun heyecanı var, ama herşey de tam takım, eksiğim yok. Onun da rahatlığı var. Verdim sinyali pat yanaştım stop ettim çıkardım kaskı. Baktım şöyle bi polis abime, şirin gözlerle :| Şöyle bi süzdü motoru, görmemişki daha önce böyle bişey

- "Bunu kullandığına göre ehliyetin de vardır di mi eşek değilsin ya"
    - "E haliyle var memur bey"

Diyip indim oğluşumdan. Ehliyeti çıkardım verdim ruhsatı çıkarıyorum bi baktım kamyonetin kasaya doldurmuşlar apaçileri

- "Uh, işler iyi galiba hocam"
    - "Öyle öyle... :mrgreen: ","Yahu birşey sorcam, bu kasklar sizi bu sıcakta zorlamıyor mu, boğulmuyomusunuz içinde?"

(Artık olta mı attı, yoksa harbi mi cahilliğinden soruyor anlamadım :?)

- "Hop :evil: olur mu öyle şey hocam, fırın gibi oluyo kaskın korumanın içi. Ama Mecbursun, bunlar olmadan olur mu memur bey, Aklımı peynir ekmekle yemedim"
    - "Hadi bakalım "

Verdi ehliyeti ruhsatı, "gidebilirsiniz" dedi. atladım motora. Ama ben bi b.k yedimki ya Cihan neyin kafası bu, polis çevirmesindesin, gaz vererek çalıştırılır mı Hele o egsozlarla (Ki Sakaryaya gelmiş olanlarınız bilir :mrgreen Ben gaz vererek çalıştırdım mı motoru Hop, bütün polisler döndü bana yanıma geldi. Eller belde!

- "Bunun egsozu orjinal mi :evil:"

(Ben bi yutkundum ki nasıl bir yutkunma)

- "Orjinal tabi abi. Hatta üzerinde ufak bi darbeden dolayı kaplama bile var, daha kısık bile abi" (Kırk yıllık memur bey, oldu "abi" )

- "Hmmmmmmm.... :?"

O sırada ben dötüm dötüm hareket etmeye başlamıştım ki, o da ne, trafik de bir yoğun ki memurların arasından sıvışamıyorum yola çıkıcam sinyalimi verdim arabalar bitmek bilmiyor. Tabi ben de her geçen saniye yusuf yusuf, soğuk terler En son hemen önümdeki memur bey (Ah canım :mrgreen durdurayım istersen trafiği delikanlı, altındaki canavarla yoğun trafiğe girmek zor galiba :mrgreen: yok yok hallederim ben diyip can havliyle girdim bir arabanın arasına, mahalle kavgasında yenilmiş kuyruğunu kıstırıp mahalden uzaklaşan köpek misali sessiz sedasız ayrıldım mahalden TEMİZ!
    "CaRPe DieM"

ozguralic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

özgür alıç
    Tasarımcı
     RR DD250-E 9B
     BURSA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    26
    Alıntı cihan54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ha, dün başıma gelen bişeyi anlatayım. Neredeyse motoru bağlatacaktım

- "Bunu kullandığına göre ehliyetin de vardır di mi eşek değilsin ya"
    - "E haliyle var memur bey"

TEMİZ!
    geçmiş olsun..

ama

o memurun ta.. eşşoğlu eşek :evil:

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,744
    Beğenilmiş
    5,851
    cihan ilk çevirmen milli oldun artık çekinmeden çevirmelere girebilirsin :mrgreen:
    ve anlatım üslubun çok güzel keyifle okuyor insan

Cihan Çiçek
    Ar-ge Mühendisi
     Honda VFR 1200f
     Sakarya
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    7
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cihan ilk çevirmen milli oldun artık çekinmeden çevirmelere girebilirsin :mrgreen:
    ve anlatım üslubun çok güzel keyifle okuyor insan
    Öyle oldu valla, milli oldum ben de. Ama bekliyordum ne zaman denk geleceğim diye :mrgreen: Ben de yaşadım ya artık. Ama Allahtan egsoz olayını iyi yedirdim. Motorun görüntüntüsünden kurtardık bence. Ben o cevabı verince adamlarda error okunuyordu gözlerinden Herhalde şöyle düşünmüştür.
    - "Yahu bu motordan da bu ses çıkar,scooter değilki baksana alevli malevli uzun mu uzun ilginç tipli bişey. Yahu bu ne olaki :?"

Hey Allahım yaa kendi cevabıma ben bile kıs kıs gülüyodum yola çıktığımda kaplamayla sesi bile kısılda ha?
    "CaRPe DieM"

Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emre ÖZER
    Bilgisayar Mühendisi
     BMW R1150 GS - 2003
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Geçmiş olsun valla Cihan Benimde ilk çevirmem çok komikti. Bende kask yoktu, eşimde vardı. Daha motoru yeni almıştık Bizi durdurdular ama neyse ki bir şey demediler ama ayaklık falan açık nasıl motoru kaldıracağımı şaşırmıştım Çok komikti yaa, bayadır öyle panik yapmamıştım

Salih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salih Özler
    Serbest
     Harley Davidson XL883L Superlow
    Beğenmiş
    90
    Beğenilmiş
    19
    Şöyle bi süzdü motoru, görmemişki daha önce böyle bişey
    Adam motora ayar olmuştur. TC Kimlik sorgulama bahanesiyle geçen yıl beni çevirmişlerdi. Motoru nerden aldın, kaskı nerden aldın, ceket kaça ... Kaçakçılık bürosu ekibi gibiydi. :mrgreen:

Salih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salih Özler
    Serbest
     Harley Davidson XL883L Superlow
    Beğenmiş
    90
    Beğenilmiş
    19
    Festival içinse gitmeye değmezdi ama biz değerlendirdik
    Sakarya Düzce 90 km, sizin için değermiş Festival bahane.

Sayfa 7 Toplam 7251 Sayfadan BirinciBirinci ... 5678917571075071007 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 53 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 53 misafir)

Bu Konu için Etiketler