Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 999 Toplam 7224 Sayfadan BirinciBirinci ... 4998999499899979989991000100110091049109914991999 ... SonuncuSonuncu
Toplam 72238 adet sonuctan sayfa basi 9,981 ile 9,990 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Online geyik

Özlemkayra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Özlem
    Ön mUhasebe, Ofis
     Presto Home T100
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı cihan54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O yüzden kafam karışık ya. Arkadaşımın başında olduğu firma bi sanayide ufak bi dükkan, büyük fabrikalara taşeronluk yapan bi firma. Hyundai, Goodyear, Toyota, Otokar vs. fabrikalara makine ve hat yapıyo. Aslında tam benim alanım. Ama hem şirket ufak çaplı bi şirket, hem de ben müdürlük vasfı taşıyan biri miyim, müdürlük yapabilir miyim bilmiyorum. Orayı tercih edersem Hyundai'de makine kuran ve bakımını yapan 10 kişinin başında olucam.. [smilie=greencolorz:

Müdür olup olamayacağını sınamam için bir fırsat olarak düşünebilirsin belkide...

Otokar eleman alımı yaptığında en azından bunu da yaptım deme şansın olur.. Ancak şuan ki çalıştığın yerin arkadaşın firmasına göre büyük olması da sınırım CV'in için avantaj...
    Bayandan Motorcu Olmaz Diyenlere inat...

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cihan Çiçek
    Ar-ge Mühendisi
     Honda VFR 1200f
     Sakarya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Arkadaşın çağırısını kabul edip orada başlarsam, Otokarın daha sonra eleman alımını açıp beni çağırmasına olumsuz yanıt vermek zorunda kalırım.
    "CaRPe DieM"

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,450
    Beğenilmiş
    5,742

O yüzden kafam karışık ya. Arkadaşımın başında olduğu firma bi sanayide ufak bi dükkan, büyük fabrikalara taşeronluk yapan bi firma. Hyundai, Goodyear, Toyota, Otokar vs. fabrikalara makine ve hat yapıyo. Aslında tam benim alanım. Ama hem şirket ufak çaplı bi şirket, hem de ben müdürlük vasfı taşıyan biri miyim, müdürlük yapabilir miyim bilmiyorum. Orayı tercih edersem Hyundai'de makine kuran ve bakımını yapan 10 kişinin başında olucam.. [smilie=greencolorz:
    Zor bir durum
    müdürlük yapabilirsin yapamıyacak bir durum yok fakat duygularını evde bırakmayı ögrenmen gerek gerektiğinde zalim olmak zorundasın :(

holdingler taşeron firmaları çok zorluyorlar resmen canını alıyorlar taşeron firmada çalışmak mücadele fedakarlık ister

Özlem
    Ön mUhasebe, Ofis
     Presto Home T100
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zor bir durum
    müdürlük yapabilirsin yapamıyacak bir durum yok fakat duygularını evde bırakmayı ögrenmen gerek gerektiğinde zalim olmak zorundasın :(

holdingler taşeron firmaları çok zorluyorlar resmen canını alıyorlar taşeron firmada çalışmak mücadele fedakarlık ister
    Arkadaşın çağırısını kabul edip orada başlarsam, Otokarın daha sonra eleman alımını açıp beni çağırmasına olumsuz yanıt vermek zorunda kalırım.

Tabi bunlarda var... Gerçekten zor bir durum... Sen ne istiyorsun Cihan yani kariyer mi yoksa huzurlu bir şekilde geçimini sağlayacak kadar bi kazanç mı ne istiyorsun beklentin nedir işten?

Cihan Çiçek
    Ar-ge Mühendisi
     Honda VFR 1200f
     Sakarya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Alıntı Özlemkayra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabi bunlarda var... Gerçekten zor bir durum... Sen ne istiyorsun Cihan yani kariyer mi yoksa huzurlu bir şekilde geçimini sağlayacak kadar bi kazanç mı ne istiyorsun beklentin nedir işten?
    İki türlü de pek huzurlu olmıycam. İki türlü de aldığım ücret artacak. Ama mesai saatlerim de artacak. Bilemiyorum ikisinin de birbirine göre iyi ve sıkıntılı yanları var.. Şu an bulunduğum yer onlara göre çok çok rahat.. Ve çalışma saatleri az. Ayrıca mesaiye kaldım mı da mesai ücreti veriliyo burda.. Onlarda yok..
    "CaRPe DieM"

Emrehan Demiröz
    Bankacı
     DD250E-9B
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Yavrum bu Otokar eleman alırken bile bi açıp bi kapatıyosa sandığımız kadar kurumsal ve ciddi falan değil demek ki. Seni işe aldıktan sonra da neyi açıp neyi kapatacağı belli olmaz.
    Bence arkadaşının çağrısını iyice düşün.

Özlem
    Ön mUhasebe, Ofis
     Presto Home T100
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    İyice karıştı kafalar...

Şuan günlük çalışma saatlerin nasıl? Ayrıca kurumsal bi yer mesai saatlerini nasıl vermiyor (Otokar için dedim)... Maaşında ki artışta hangisi maaş artışı yönünden daha avantajlı? Otokar kurumsalsa o zaman orada da rahat çalışman gerekir? Sen aralarında ki + ve - lerin hepsini bi kağıda dök... hangisi daha fazla + varsa onu değerlendir ama kendini de dinle... acele de etme eğer zamanın varsa...
    Konu Özlemkayra tarafından (07.Ocak.2014 Saat 13:57 ) değiştirilmiştir.

Erkan 28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Erkan ŞENGÜN
    bisiklet tamircisi + ofisboy
     sattım
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    İki türlü de pek huzurlu olmıycam. İki türlü de aldığım ücret artacak. Ama mesai saatlerim de artacak. Bilemiyorum ikisinin de birbirine göre iyi ve sıkıntılı yanları var.. Şu an bulunduğum yer onlara göre çok çok rahat.. Ve çalışma saatleri az. Ayrıca mesaiye kaldım mı da mesai ücreti veriliyo burda.. Onlarda yok..
    Şuanki durumundan memnunsan ve aldığın ücret seni tatmin ediyorsa başka bir yer arama derim ben.

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,450
    Beğenilmiş
    5,742
    Bence görünüşe göre şuanki çalışığın yerin şartları daha uygun holding bazında daha iyi bir kariyer ve maaş olmadan yerinden oynama

Cihan Çiçek
    Ar-ge Mühendisi
     Honda VFR 1200f
     Sakarya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Otokar'ın prosedürü böyle. Beyaz yakaya mesai ücreti vermiyo. Ve Cumartesileri falan mesaiye gitmen gerekiyo iş yoğunluğundan falan..

Otokar, Kurumsal değil gibi görünmeyebilir :| Ama Sakaryanın En büyük ilk 3'ünde bu firma. Ve Türkiyenin de sayılılarından. Ki Koç'un firması.. Ki, devlet memurluğunu tercih etmem Otokar'ı tercih ederim, o derece..

Alıntı Erkan 28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şuanki durumundan memnunsan ve aldığın ücret seni tatmin ediyorsa başka bir yer arama derim ben.
    Şu anki işimde psikolojik olarak mutlu değilim, huzurum yok. Ama bedenen rahatım, çalışma saatleri olarak da rahatım, ücret olarak da tatmin ediyo..
    "CaRPe DieM"

Sayfa 999 Toplam 7224 Sayfadan BirinciBirinci ... 4998999499899979989991000100110091049109914991999 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 55 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 55 misafir)

Bu Konu için Etiketler