Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 3 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 78 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,556
    Beğenilmiş
    5,786
    Alıntı theonlygun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    özgür istanbuldan sakaryaya gidiş geliş 1 depo benzin 359 km gittim (yedek hariç)
    şimdi sırada istanbul-giresun gezim var, bu sefer 1 depo ile 370 ile 390 km planlıyorum 90 km sabit hızda. bakalım ne kadar yakacak:?
    Erkan senin makina rekor kırmış 250 cc makinalar yedek hariç ortalama 250 km gider 250cc ler 100km de ortalama 3.5 lt yakar
    350cc ler 100 km de ortalama 4 lt yakar

Erkan 28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Erkan ŞENGÜN
    bisiklet tamircisi + ofisboy
     sattım
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erkan senin makina rekor kırmış 250 cc makinalar yedek hariç ortalama 250 km gider 250cc ler 100km de ortalama 3.5 lt yakar
    350cc ler 100 km de ortalama 4 lt yakar
    celil abi ortalama 95-110 km hız istanbuldan full doldurduğum 49 tl 11,60 lt yakıt aldım ve dönüşte FSM yi geçtim , Galatasaray stadına gelmeden bitti. hatta sakaryanın içini dolaşmasaydım eve getirirdi.

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,556
    Beğenilmiş
    5,786
    celil abi ortalama 95-110 km hız istanbuldan full doldurduğum 49 tl 11,60 lt yakıt aldım ve dönüşte FSM yi geçtim , Galatasaray stadına gelmeden bitti. hatta sakaryanın içini dolaşmasaydım eve getirirdi.
    senin makinanın maşallahı var kıymetini bil benimki sakaraya festivale gidiş dönüş 1.5 depoya yakın yaktı ama çok yüklendiğimiz zamanlar oldu

Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emre ÖZER
    Bilgisayar Mühendisi
     BMW R1150 GS - 2003
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Ben İğne Ada dönüşünde Silivri' den sonra trafiğe çok girmeme ve Silivri' den sonra 2 kişi olmama rağmen yedek depo hariç 310 km yaptım (maşallah ) Ayrıca motoruda çok zorladım geç saate kaldığımız için hep bastık. Şehir içindede 2 kişi kullandığım zamanlarda 270 km' lere kadar düşüyor. Ortalama şehir içi için 280 km diyebilirim. Tabi bu söylediklerimin hepsi benzini opetten aldığım zaman. Shell ve bp' yi denediğimde gözlerime inanamadım. Hele shell' den aldığımda, bir depoyla 240 km.' ye kadar düşmüşlüğüm bile var. Benim tavsiyem opet' ten şaşmayın. Gerçekten benzinin çok kaliteli olduğunu düşünüyorum ve başka yerden neredeyse hiç almıyorum. Çoğu zaman yolda kalmayı bile göze alıyorum o derece yani

Erkan 28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Erkan ŞENGÜN
    bisiklet tamircisi + ofisboy
     sattım
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı xcell Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben İğne Ada dönüşünde Silivri' den sonra trafiğe çok girmeme ve Silivri' den sonra 2 kişi olmama rağmen yedek depo hariç 310 km yaptım (maşallah ) Ayrıca motoruda çok zorladım geç saate kaldığımız için hep bastık. Şehir içindede 2 kişi kullandığım zamanlarda 270 km' lere kadar düşüyor. Ortalama şehir içi için 280 km diyebilirim. Tabi bu söylediklerimin hepsi benzini opetten aldığım zaman. Shell ve bp' yi denediğimde gözlerime inanamadım. Hele shell' den aldığımda, bir depoyla 240 km.' ye kadar düşmüşlüğüm bile var. Benim tavsiyem opet' ten şaşmayın. Gerçekten benzinin çok kaliteli olduğunu düşünüyorum ve başka yerden neredeyse hiç almıyorum. Çoğu zaman yolda kalmayı bile göze alıyorum o derece yani
    SHELL i denemedim hiç ben Bp den alıyorum hiçde problem olmadı :?:

Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emre ÖZER
    Bilgisayar Mühendisi
     BMW R1150 GS - 2003
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    SHELL i denemedim hiç ben Bp den alıyorum hiçde problem olmadı :?:
    Belki benim motorla alakalıdır, benim düldül opet seviyor galiba

Emrehan Demiröz
    Bankacı
     DD250E-9B
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Abiler ben Petrol Ofisi'nden alıyorum ve ilk defa sağlıklı bir ölçüm yapmaya çalışıyorum.
    Makinayı ilk aldığımda denedim gerçi ama, 175 km de kaldım. Ama o dönemde sıfırdan öğrenmeye çalışıyordum ve o 175 km nin en az 125'i ikinci viteste bağırta bağırta yapıldı.
    Şimdi ise sürekli şehir içinde kullanıyorum ve biliyorsunuz henüz acemiyim. Yaptığım yolun yarısında 2 kişi oluyoruz. Şu an 235 km deyim henüz yedeğe düşmedim.
    Şimdi ben başka yerden benzin alsam (mesela OPET'ten) daha mı az yakarım?

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,556
    Beğenilmiş
    5,786
    Alıntı Tanis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abiler ben Petrol Ofisi'nden alıyorum ve ilk defa sağlıklı bir ölçüm yapmaya çalışıyorum.
    Makinayı ilk aldığımda denedim gerçi ama, 175 km de kaldım. Ama o dönemde sıfırdan öğrenmeye çalışıyordum ve o 175 km nin en az 125'i ikinci viteste bağırta bağırta yapıldı.
    Şimdi ise sürekli şehir içinde kullanıyorum ve biliyorsunuz henüz acemiyim. Yaptığım yolun yarısında 2 kişi oluyoruz. Şu an 235 km deyim henüz yedeğe düşmedim.
    Şimdi ben başka yerden benzin alsam (mesela OPET'ten) daha mı az yakarım?
    benzinin kalitesi makinanın az biraz daha az yakmasını sağlıyor bende opet ten alıyorum temiz olduguna güveniyorum çünki benim daha önce fiat marka aracımda firma opetten yakıt alınca motorda oluşacak yakıt arızalarına garanti veriyordu ve AYRICA YERLİ FİRMA OLMASIDA ÇOK ÖNEMLİ paramız yurt dışı kartellere gitmesin
    Konu CELİL tarafından (19.Temmuz.2012 Saat 12:57 ) değiştirilmiştir.

Emrehan Demiröz
    Bankacı
     DD250E-9B
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benzinin kalitesi makinanın az biraz daha az yakmasını sağlıyor bende opet ten alıyorum temiz olduguna güveniyorum çünki benim daha önce fiat marka aracımda firama opetten yakıt alınca motorda oluşacak yakıt arızalarına garanti veriyordu ve AYRICA YERLİ FİRMA OLMASIDA ÇOK ÖNEMLİ paramız yurt dışı kartellere gitmesin
    Abi PO yerli dimi? Ben hem yerli olsun diye düşünerek; hem de hem eve hem de işyerine en yakın PO var diye ordan alıyorum. Geçeyim mi şimdi OPETe ne diyosun?:?

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,556
    Beğenilmiş
    5,786
    Alıntı Tanis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi PO yerli dimi? Ben hem yerli olsun diye düşünerek; hem de hem eve hem de işyerine en yakın PO var diye ordan alıyorum. Geçeyim mi şimdi OPETe ne diyosun?:?
    PO da yerli
    arada po da alıyorum sıkıntı olmadı ama yakış ve performans karşılaştırma yapmadım

Sayfa 3 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)