Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 1 Toplam 12 Sayfadan 12311 ... SonuncuSonuncu
Toplam 112 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Erkan 28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Erkan ŞENGÜN
    bisiklet tamircisi + ofisboy
     sattım
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2

İftar sofrası için buluşma

Selamlar
    Mübarek ramazan ayında hep birlikte bir iftar sofrasına oturalım, ne dersiniz . Bizler için hem güzel bir buluşma ve tanışma olur hemde güzel bir anı olur.
    Arnavutköy civarında deniz kıyısında çimlerin üzerinde güzel bir iftar sofrası katılım oranına göre konuyu biraz daha genişletebilir, yer seçiminide başka bir yer olarak ayarlayabiliriz.
    Kimler gelebilir. İSTANBUL - BURSA - KOCAELİ - YALOVA hatta ANKARA daki arkadaşlar :mrgreen:
    11.08.2012 cumartesi akşamı

Not: AĞA t-shirt lerde o güne yetişebilirse Mükemmel olur (tadından yenmez)

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,574
    Beğenilmiş
    5,795
    erkan ramazan iftar toplantısı organize edecegim yer mekan araştırması yapıyoruz senin oralar çok güzel ama herkesin kolay ulaşabilecegi bir yer olmalı onun için buluşma bölgesi olarak avrupa yakası sahil şeridinde uygun fiatlı güzel iftar menüsü olan 15-20 tl geçmeyen mekan bilen varsa bana dönüş yapsın tarih olarak senin dediğin gibi 11-ağutos uygun herkes bu tarihe kendini ayarlasın hep birlikte güzel bir iftar yemegi buluşması yapalım

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cihan Çiçek
    Ar-ge Mühendisi
     Honda VFR 1200f
     Sakarya
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    7
    Keşke biraz ortalama bir mekan seçilse de ben de gelebilsem madem yalova kocaeli de işin içine giriyo, ortada bir yer olsun [smilie=greencolorz: Ben de kasarsam gelebilirim belki işte biraz yakın olsa..
    "CaRPe DieM"

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,574
    Beğenilmiş
    5,795
    Alıntı cihan54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Keşke biraz ortalama bir mekan seçilse de ben de gelebilsem madem yalova kocaeli de işin içine giriyo, ortada bir yer olsun [smilie=greencolorz: Ben de kasarsam gelebilirim belki işte biraz yakın olsa..
    gönül hep beraber olmak ister ama mesafeler uzak her bölge aynı gün kendi arasında düzenlesin aynı anda farklı şehirlerde tek yürek olalım

Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emre ÖZER
    Bilgisayar Mühendisi
     BMW R1150 GS - 2003
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Abiler, kardeşler. Öncelikle hepinize saygılarımı ve sevgilerimi sunarım (Çok afilli bir giriş cümlesi yazmaya çalıştım olmadı )

Akşam ezanı 20:30 civarı okunduğu için bu organizasyonu hafta içide yapabiliriz düşüncesindeyim. Malum hafta sonu misafirlikler, evde iftar verme durumları oluşuyor. Alternatif bir fikir olarak belirtmek istedim. Sayın juri bu ihtimalide göz önünde bulundurabilir misiniz? Teşekkürler

Erkan 28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Erkan ŞENGÜN
    bisiklet tamircisi + ofisboy
     sattım
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    erkan ramazan iftar toplantısı organize edecegim yer mekan araştırması yapıyoruz senin oralar çok güzel ama herkesin kolay ulaşabilecegi bir yer olmalı onun için buluşma bölgesi olarak avrupa yakası sahil şeridinde uygun fiatlı güzel iftar menüsü olan 15-20 tl geçmeyen mekan bilen varsa bana dönüş yapsın tarih olarak senin dediğin gibi 11-ağutos uygun herkes bu tarihe kendini ayarlasın hep birlikte güzel bir iftar yemegi buluşması yapalım
    Gayet mantıklı ve güzel
    o zaman tarih olarak 11 AĞUSTOS kesin yapalım, yer konusunu ise anadolu yakasında bir yer olarak araştırmalara başlayalımmı celil abi

Alıntı xcell Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abiler, kardeşler. Öncelikle hepinize saygılarımı ve sevgilerimi sunarım (Çok afilli bir giriş cümlesi yazmaya çalıştım olmadı )

Akşam ezanı 20:30 civarı okunduğu için bu organizasyonu hafta içide yapabiliriz düşüncesindeyim. Malum hafta sonu misafirlikler, evde iftar verme durumları oluşuyor. Alternatif bir fikir olarak belirtmek istedim. Sayın juri bu ihtimalide göz önünde bulundurabilir misiniz? Teşekkürler
    afilli bir giriş oldu zaten
    benim düşüncem; hafta içi olursa kimse rahat edemez iftardan sonra herkes evine gitmek ister birde uzaktan gelen arkadaşlarımız olacak ama hafta sonu olursa hem biraz gezer hemde gecenin ilerleyen saatlerine kadar sohbetimiz muhabbetimiz devam eder, diye düşünüyorum (tabi bu benim düşüncem)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,574
    Beğenilmiş
    5,795
    evet kesin tarih 11 AĞUSTOS olsun ama mekan yeri anadolu yakası değil avrupa yakası sahili olacak herkes araştırsın

emre hafta içi sıkıntılı oluyor işten çıkıp trafikle boguşup eve ulaşıp makinayı çıkarıp tekrar trafige girip
    yetişmek çok sorun oluyor hafta sonu çogunluk içinde daha uygun olur ama çoğunluk derseki hafta içi olsun o zaman cuma akşamına çekebiliriz
    Konu CELİL tarafından (02.Ağustos.2012 Saat 11:48 ) değiştirilmiştir.

Emre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emre ÖZER
    Bilgisayar Mühendisi
     BMW R1150 GS - 2003
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet kesin tarih 11 AĞUSTOS olsun ama mekan yeri anadolu yakası değil avrupa yakası sahili olacak herkes araştırsın

emre hafta içi sıkıntılı oluyor işten çıkıp trafikle boguşup eve ulaşıp makinayı çıkarıp tekrar trafige girip
    yetişmek çok sorun oluyor hafta sonu çogunluk içinde daha uygun olur ama çoğunluk derseki hafta içi olsun o zaman cuma akşamına çekebiliriz
    Tamam abi tabi çoğunluğun fikri önemli. Önümüzdeki hafta netleştiririz duruma göre günü belirleriz. Dediğiniz gibi şimdilik 11 Ağustos diyelim. Hayırlısı bakalım artık

Salih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salih Özler
    Serbest
     Harley Davidson XL883L Superlow
    Beğenmiş
    90
    Beğenilmiş
    19
    İftar mönüleri: Kaşıbeyaz 75 TL, Gelik 70 TL.. Çok mu uçtum. :mrgreen:

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
    Beğenmiş
    42,574
    Beğenilmiş
    5,795
    Alıntı Salih Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İftar mönüleri: Kaşıbeyaz 75 TL, Gelik 70 TL.. Çok mu uçtum. :mrgreen:
    yok canım sen ismarlıyorsan sorun yok :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Sayfa 1 Toplam 12 Sayfadan 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)