Öncelikle tüm RR ailesine selamlar..
Yıllardır chopperlara büyük ilgi duyuyorum ve sonunda bir chopper alabilmek için gerekli maddiyatı biriktirebildim(öğrenciyim). boy 1.67 kilo 63 boy böyle olunca haliyle bir çok araştırma yaptım ve en sonunda ıspartada motor mağazasında görüp üzerine oturup denedim regalde boyla ilgili problem yaşamayacağım kanısına vardım. Regal raptorların fiyatına göre görünümü ve performansı da gerçekten etkileyici geldi birkaç chopper kullanıcısı arkadaşıma da sordum ve başlangıç için çok önerdiler. İlk motorum olacağı için sabırsızlığım yüzünden yanlış karar vermekten korkuyorum..

Asıl soruya gelirsek 4-4.5 bin lira arası bütçem var ve bu fiyata DD150 sıfır alabiliyorum. Ancak arkadaşlarım hava soğutmalı olduğunu öğrenince beni caydırdılar, uzun yolda çok büyük sıkıntılar yaratabileceğini söylediler. DD250 ler de su soğutma var haliyle onu önerdiler ve param 2. ellerine yetiyor. 2. el 250 alsam sorun yaşarmıyım yaşarsam ne gibi konularda yaşarım tecrübeleriniz ile beni aydınlatırsanız çok minnettar kalırım. Şimdiden çok teşekkür ediyorum iyi sürüşler diliyorum..