Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 86 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

eralp_goksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eralp Göksu
    Öğrenci
     Regal Raptor DD250E-9B 2011
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı hopperakin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla açıklama yapma ihtiyacı duydum Motorland'ı aradım bu gün, çok yoğunlarmış o yüzden motor sıradaymış haftaya belli olcakmış. Şu an çok üşendiğim için üstüne düşmüyorum P.tesi salı tekrar arayacağım, yok olmadı gideceğim son durum için , bakalım o güne kadar şanzımanı açmış olacaklarmı. Sonucu burada paylaşırım
    Artıstlık yaparlarsa dalarız.

Rona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Atilla Türkulusu
    memur
     DD350E-6C DAYTONA
     İstanbul - Avcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Alıntı Daytona350 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bend de de aynı sorun var. 1. vitezden 2. viteze alınca her 5 denemede 3 boşa alıyor. Tekrar 2. viteze hatta garanti olsun diye 3. viteze alıyorum.

Aynı sorun kaç kişide olduğuna bakmak lazım. Motor Daytona 350 , 2011 model
    Ahanda.....

Aynı sorun bende de var ağzımda tüy bitti söylemekten bir yoğunluktur gidiyor ne yoğunlukmuş anasını satayım.

Geçen hafta sonu bakım için şöyle bir uğrayayım dedim "motoru bırakman lazım,çok yoğunuz"dediler içerde de çalışan sadece 1 tane kalfa tarzı biri vardı.Birde en az 120 tl fiyat çekti."İlk iki bakımı 60-80 tl arası arası fiyat verdim(30-35 tl ye yağ değiştiren yerler varken bu fiyat bile çok fazla) altı üstü bir yağ değişecek siz ne yapıyorsunuz" dedim.Adam tınlamıyor işine gelirse edaları.
    Ayrıca bir bakım için de motoru bırakırsak vay halimize.
    Zaten garanti süresinin dolmasına az kaldı .Bu son bakımım olacak bir daha regal servisi mi tövbeler olsun.Helalinden hakkı ile iş yapan ve fiyat veren bir çok yer var. Regal servislerine sadece parça almak için gitmek lazım. :evil:

Bende dahil aynı sorundan 3 kişi muzdarip birlikte hareket edersek daha etkili oluruz diye düşünüyorum.Gelecek hafta sonu buluşup gidersek servisin dikkatini çekebiliriz.

İyi sürüşler.

hopperakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Akın B. Kayışoğlu
    Arkeolog
     RR Daytona 250
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı Rona Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahanda.....

Aynı sorun bende de var ağzımda tüy bitti söylemekten bir yoğunluktur gidiyor ne yoğunlukmuş anasını satayım.

Geçen hafta sonu bakım için şöyle bir uğrayayım dedim "motoru bırakman lazım,çok yoğunuz"dediler içerde de çalışan sadece 1 tane kalfa tarzı biri vardı.Birde en az 120 tl fiyat çekti."İlk iki bakımı 60-80 tl arası arası fiyat verdim(30-35 tl ye yağ değiştiren yerler varken bu fiyat bile çok fazla) altı üstü bir yağ değişecek siz ne yapıyorsunuz" dedim.Adam tınlamıyor işine gelirse edaları.
    Ayrıca bir bakım için de motoru bırakırsak vay halimize.
    Zaten garanti süresinin dolmasına az kaldı .Bu son bakımım olacak bir daha regal servisi mi tövbeler olsun.Helalinden hakkı ile iş yapan ve fiyat veren bir çok yer var. Regal servislerine sadece parça almak için gitmek lazım. :evil:

Bende dahil aynı sorundan 3 kişi muzdarip birlikte hareket edersek daha etkili oluruz diye düşünüyorum.Gelecek hafta sonu buluşup gidersek servisin dikkatini çekebiliriz.

İyi sürüşler.
    Haftaya da motor serviste yatacağı için, şusu var busu var diye ilk haber verdiklerinde burdan paylaşırım, aynı sorunu yaşayan kişilerin ortak hareket etmesi fayda sağlayabilir vallahi, normal servisleri bilmiyorum ama aman aman kimse bunların eline düşmesin, koca servis içeride 2 kişi var, işte biri izindeymiş diğer birinin cenazesi varmış çok yoğunlarmış falan filan
    Ancak herşeyi kaybettikten sonra herşeyi yapmakta özgür oluruz .

ozguralic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

özgür alıç
    Tasarımcı
     RR DD250-E 9B
     BURSA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    26
    Yazın şikayetvar.com'a ve diğer sitelere müşterileri düşüşe geçsin o zaman göreyim onları ben. Tok satıcıyla iş yapılmaz zaten.

This is your life, it's all been ordinary. Until you find all you're worth

MaRCoS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Apocan
    BDO
     Tabanvay
     İst-Avp / 60
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    2
    afedersiniz ağır konuşmak istemiyorum, sırf orası yüzünden motorumu garantiden çıkartmıştım, herşeyiyle ben ilgileniyordum, motorland'a güvenipde bir iş yapmayın, ... zamanın birinde sözlerine güvenerek ön çamurluğu darbeli daytona almıştım, her ay 4-5 kez telefon ediyordum ve 1 yıl sonra parçayı değiştirdiler, ve değiştirirlerken bir suratları vardı, tavırları sanki zorla iş yapıyolarmış gibi... neyseki gözünün yaşına bakmadım uygun fiyata sattım kurtuldum.

Eski: RR 350 Daytona
    Eski: XT 660 R
    Yeni: ...tabanvay
    Yeni: hyndai blue

Rona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Atilla Türkulusu
    memur
     DD350E-6C DAYTONA
     İstanbul - Avcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Şunu da belirtmek lazım ben Petrol Ofisinden emekli oldum.Piyasaya giren yağ fiyatlarını bilseniz dudaklarınız uçuklar.

Örnek: 4 lt X 4 lük 10W/40 yağ kolinsinin bayii karı dahil fiyatının 112 tl olduğunu.......
    Konu Rona tarafından (15.Eylül.2012 Saat 02:49 ) değiştirilmiştir.

Akın B. Kayışoğlu
    Arkeolog
     RR Daytona 250
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Eveeet motorumu aldım Çıktım yola, sonra Bakırköy sahile geldiğimde bi trafik bi trafik aman allahım. Neyse 1. vites 2. vites sırayla gidicem haliyle, bi baktım sıra karıştı , yine 1, 2 hoop boş. yine atıyor yine atıyor. bi cacık değişmemiş.
    Neyse 4 aylık makina da aynı sorun 3. kez olduğunda bazı garanti haklarım doğuyor sanırım bunu bir araştıracağım.

6.bin bakımı için : 50 TL Motor yağı. Bizim arabayı 40 a değiştiriyoruz.
    20 TL Bujiler
    20 TL Filtre
    50 TL BAKIM ÜCRETİ (BOZUM ÜCRETİ) (Zincir + Debriyaj ayarı Debriyaj kolu en dipten itibaren kavrıyordu yola çıktığımda, önceki gece sabahladığım ve üstüne de kursa gittiğim için sallana sallana gittim zaten pek inceleyemedim zincir de yolda baktığımda baya salıktı.

Gökhan Dostsever
    Öğrenci
     RR / DD 250E-10
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Ayni sorun bende de oluyor 2 den boşa düşme, ama bende ki pedalla alakalı çukara falan girersem pedal sallanıp vitesi düşürüyor :mrgreen:

Akın B. Kayışoğlu
    Arkeolog
     RR Daytona 250
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı Meph Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayni sorun bende de oluyor 2 den boşa düşme, ama bende ki pedalla alakalı çukara falan girersem pedal sallanıp vitesi düşürüyor :mrgreen:
    Benimki de özellikle yokuşlarda abartıyor, trafik içinde de aynı tabi , çukura falan gerek yok. sen de bir baktır derim başına iş açmasın sonra

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,574
    Beğenilmiş
    5,795
    Alıntı hopperakin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eveeet motorumu aldım Çıktım yola, sonra Bakırköy sahile geldiğimde bi trafik bi trafik aman allahım. Neyse 1. vites 2. vites sırayla gidicem haliyle, bi baktım sıra karıştı , yine 1, 2 hoop boş. yine atıyor yine atıyor. bi cacık değişmemiş.
    Neyse 4 aylık makina da aynı sorun 3. kez olduğunda bazı garanti haklarım doğuyor sanırım bunu bir araştıracağım.

6.bin bakımı için : 50 TL Motor yağı. Bizim arabayı 40 a değiştiriyoruz.
    20 TL Bujiler
    20 TL Filtre
    50 TL BAKIM ÜCRETİ (BOZUM ÜCRETİ) (Zincir + Debriyaj ayarı Debriyaj kolu en dipten itibaren kavrıyordu yola çıktığımda, önceki gece sabahladığım ve üstüne de kursa gittiğim için sallana sallana gittim zaten pek inceleyemedim zincir de yolda baktığımda baya salıktı.
    akın dönüp makinayı tekrar servise bıraksaydın demekki senin problemi başka bir yerden

Sayfa 2 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)