Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 19 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Mehmet Aksu
    Muhasebe ve Finansman
     Regal Raptor DD250E
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı speedygonzales Nickli Üyeden Alıntı
    Şöle diim ben size ;
    Termal ve Çınarık bölgesinde, 3 adet Şelale var. Ve kendi adıma söliim, pek denize girmem , buz gibi, kayalar ve ormanın arasından süzülen güneş ışığı altında şelalenin suyuna gireriz hemen yanında mangalımızı yapar, rakımızı içer, hamağımızda uyur ve uyanınca evimize döneriz ki emin olun , resmen şarj olur insan !
    E daha ne diim ???
    Yap şu organizasyonu da biraz da biz şarj olalım. Oraya çadır kurulabilir mi. Wc olayı varsa hepsi tamam sa yaz 7-8 Temmuz 2007

BABAADAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Zafer
    Serbest Meslek
     Regal Raptor
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    bende hafta sonu yalova çınarcık ve esenköy yapmıştım.yolda selamlaştığım arkadaşlar sizlerdiniz demek.
    güzel bir gün geçirmişsiniz paylaşım için teşekkürler.

aksu abicim demek kamp hasretiniz var, :D bence arkadaşlar bir organizasyon yaparsa çok güzel ve uygun yerler.

takipteyim. herşey gönlünüzce olsun arkadaşlar.

handojoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serkan günay
    müzisyen
     yamaha xvs 535 virago
     Edirne
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Aksu abim benim , hafta sonu konuşalım o zaman. Şimdi ben , yetkim olmadan, organizasyon işine girmiim. Aslında YMSK nın organizasyon sorumlusuyum ama olsun. Bi de şu var, ne zaman , kaç kişi olursanız olun , ben burdayım ve asla yalnız ve eğlencesiz kalmazsınız !(sorunuz, sayın admin !)
    Unutmayın !
    Göbek adım EĞLENCE benim!

Felsefem de "livespeedyordie" "hızlı yaşa ya da öl !" :evil: :evil:
    oooo.... kovboylarda var orda kızılderili tişörtler bu sitede heyecan eksik olmayacak anlaşılan. maceradan maceraya sür motorları yürü be CHOPPER KOVBOY regalciler tutar senii.
    ___ŞEHİR KOVBOY'U YOLDA____ YASAL HAYDUT

DURUM ANLAŞILDI ! Hafta sonu geldiğinizde , detaylı konuşalım o zaman ! Ben de çok mutlu olurum inanın !
    Bu arada Fatih arkadaşım , Motofest I'de o kadar çalıştık ki, gece gelen misafirler, yağmur yağdı diye , konser malzemelerini içeri taşımalar, 2 tane yarış otomobili gelmişti hatırlarsan, hatta , Subaru İmpreza, sahilde kumlarda gazlamıştı, o arkadaşlarla ilgileniyiim filan . Tanışmışızdır ama emin ol zaten kafa da iyiydi. Kusura bakma hatırlayamadım. Ben buyum bak bakalım , senin tanıştığın mıyım?

Mühendislik
     Bursa
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    biri seni durdursun..in o arbanın üzerinden..altına bir makina geçtimi hemen üzerine çıkıyosun yaw.hastalıkmıdır nedir bu...götürün şu herifi psikiyatr a

Mühendislik
     Bursa
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    bu foto da benden olsun

günün en güzel fotosu da bence bu

Öyle günün en güzel fotosu olmazzz ! Ben yokum çünkü. Sahi yaa cozi , resmin çekildiği an ben nerdeyim ,niye yokum, niye haberim yok yaa? Alla alla???? :?: :o :? :?

Mühendislik
     Bursa
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Öyle günün en güzel fotosu olmazzz ! Ben yokum çünkü. Sahi yaa cozi , resmin çekildiği an ben nerdeyim ,niye yokum, niye haberim yok yaa? Alla alla???? :?: :o :? :?
    keşke sende o pozun içinde olsaydın.gerçi o poz olurmuydu bilemiyorum ama olsun

Mühendislik
     Bursa
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Şöle diim ben size ;
    Termal ve Çınarık bölgesinde, 3 adet Şelale var. Ve kendi adıma söliim, pek denize girmem , buz gibi, kayalar ve ormanın arasından süzülen güneş ışığı altında şelalenin suyuna gireriz hemen yanında mangalımızı yapar, rakımızı içer, hamağımızda uyur ve uyanınca evimize döneriz ki emin olun , resmen şarj olur insan !
    E daha ne diim ???
    ben görmedim o yerleri.hee şu rakı mangal şelale olayı bende şimdiden keyif yapmaya başladı.ne zaman bu organizasyon?ayrıca bu organizasyonu yaparsan arkadaş beach clupdaki gibi aç kalmayız değilmi?
    :D

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)