Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Çınarcık_Delmece Yaylası Cozi & Ozi & Speedy

Geçen hafta sonu harika bir hava vardı Yalova ve Çınarcık'ta. Biz de toplandık, hem dağ , hem deniz havası alalım dedik. E yol da yapmak lazımdı tabi...
    Bir kaç güzel kare ekliim dedim.

AHA BU DA GÜNÜN KEYFİNİN GÖSTERGESİDİR !

Mehmet Aksu
    Muhasebe ve Finansman
     Regal Raptor DD250E
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Kardeşim oralar çok güzelmiş yani. Diyorum ki şu şelale olayının olduğu yerlerde çadır kurmaya elverişli ortam varsa neden bu sayfayı devam ettirmiyorsun, uygun bir haftasonu için kamp kurmaya davetiye çıkartmıyorsun. Emeğin için teşekkürler.

Aksu abim benim , hafta sonu konuşalım o zaman. Şimdi ben , yetkim olmadan, organizasyon işine girmiim. Aslında YMSK nın organizasyon sorumlusuyum ama olsun. Bi de şu var, ne zaman , kaç kişi olursanız olun , ben burdayım ve asla yalnız ve eğlencesiz kalmazsınız !(sorunuz, sayın admin !)
    Unutmayın !
    Göbek adım EĞLENCE benim!

Felsefem de "livespeedyordie" "hızlı yaşa ya da öl !" :evil: :evil:

Selam!..

Hafta içi yoğun çalışma programımdan sonra bu gezi süper geldi arkadaşlar , deniz kenarındaki yosun ve dağlardaki nergis konusu hala burnumda, kesinlikle daha uzun bir program yapıp keyfini uzun uzadıya cıkartmamız gerek speedy teşekkürler speedy, iyi ki varsın...

Rica ederim ,GÖREVVVV ! Ben de sizin gibi sahte olmayan, sıcak ve samimi insanları tanımaktan dolayı çok mutluyum !

agresus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Volkan Ceylan
    çok serbest meslek
     Suzuki GSF600 BanditS
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    yahu dostlarr... ne güssel yerlermiş oralarr....tekerinize taş değmesin... bisleride götürün... hatta şu yaza merhaba işini sizlerle oralarda yapsak daha güssel olmass mı yawww...
    SSUUUUuuu...!

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    yavv speedygonzales kardeşim...ne güssel yerleri gesmişiniz valla içimiz bi hoş oldu...çınarcığa kaç sefer gittim öllle şelaleler olduunu bilmiyodum valla....tebrikler çok güssel bi gezi olmuşş....
    OKAN VERİM -1973 -SAMSUN

APRİLİA CAPONORD ETV 1000
    APRİLİA PEGASO 650 ie
    SUZUKİ AN 125

Şöle diim ben size ;
    Termal ve Çınarık bölgesinde, 3 adet Şelale var. Ve kendi adıma söliim, pek denize girmem , buz gibi, kayalar ve ormanın arasından süzülen güneş ışığı altında şelalenin suyuna gireriz hemen yanında mangalımızı yapar, rakımızı içer, hamağımızda uyur ve uyanınca evimize döneriz ki emin olun , resmen şarj olur insan !
    E daha ne diim ???

agresus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Volkan Ceylan
    çok serbest meslek
     Suzuki GSF600 BanditS
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    tamamdır bu iş... yaza merhaba... ne güssel yaz... ii ki varsın yazz.. dur gitme yaz.. yaza veda gibin bilimum etkinliklerimiz için birebir bi coğrafyaymış yahu... 3 adet şelale.. her seferinde birine git.. arada da denize git -ki inşallah hala girilebilir bi marmara suyu mevcuddur oralarda- daha ne olsun speedym gonzalesim keyif insanım... kısmetse illaki gelicess oralara... :mrgreen:
    SSUUUUuuu...!

Serbest Meslek
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı speedygonzales Nickli Üyeden Alıntı
    Aksu abim benim , hafta sonu konuşalım o zaman. Şimdi ben , yetkim olmadan, organizasyon işine girmiim. Aslında YMSK nın organizasyon sorumlusuyum ama olsun. Bi de şu var, ne zaman , kaç kişi olursanız olun , ben burdayım ve asla yalnız ve eğlencesiz kalmazsınız !(sorunuz, sayın admin !)
    Unutmayın !
    Göbek adım EĞLENCE benim!

Felsefem de "livespeedyordie" "hızlı yaşa ya da öl !" :evil: :evil:
    Yaw YMSK festivaline geldiğimde seninle tanıştık mı yoksa banamı öyle geliyor Kırmızı regal var bende Savaş abilerle gelmiştim..

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)