1) Forumumuzda her türlü siyasi yazılar/tartışmalar, siyasi propaganda yapılması, Türkiye Cumhuriyeti Kanunları ve Atatürk İlkeleri aleyhinde davranışta bulunmak, söz söylemek/söyletmek yasaktır.

2) Forumumuzda üyeyi kırıcı, onurunu kıracak, hakaret niteliği taşıyan, okunduğunda üyeyi rahatsız edebilecek türde yazılara yer verilmez.Argo küfür yasaktır. Bu kurala uymayan üye uyarılacak, devam ettiği takdirde de forumumuzdan uzaklaştırılacaktır

3) Forum katılımcıları yeni bir konu başlığı açmadan önce o konunun forumda mevcut olup olmadığını kontrol etmeliler. Açacağınız topicleri de konu başlığına uygun bir yerde açınız. Gereksiz yada uygunsuz bir yerde açılan topicler Yönetim tarafından silinir yada uygun bir bölüme taşınır.

4) Forumda reklam kesinlikle yasaktır.

5) Foruma yazılan her mesaj yazanın sorumlulugu altındadır. Hiçbir şekilde forum yönetimine sorumluluk yüklenemez.

6) Şikayet ve önerilerinizi, forumda rahatsız olduğunuz mesajları yönetime bildiriniz. Gereksiz tartışmalara girmeyiniz.

7) Her yere anlamsız yada arka arkaya mesaj yada sadece smili şeklinde mesajlar atmayınız. Arka arkaya atmak yerine Edit' lemek yoluna gidiniz. Aynı mesajı bir ya da farklı kategoride haddinden fazla konuya göndererek forum kirliliği oluşturmayınız. Aksi takdirde o kişiye ait tüm mesajlar dahi silinebilir. Bu konuya yeterince özen gösterelim. Chat tarzı konuşmalarınızı Forum dışında MSN gibi yerlerde yapınız. Foruma anlamlı ve bütünlüğü olan mesajlar atınız.

8 ) Forum dili Türkçe'dir, Türkçe dışında dil kullanmayınız. Forumda kullandığınız Türkçe, uygun şekilde kullanılmalı, çarpık-eksik-düzensiz kelimelerden kaçınılmalıdır.

9) Forumda mesaj ve başlıkta TAMAMEN BÜYÜK YAZI KULLANMAK kullanmak yasaktır. Yazılarınızı küçük harfler kulanarak yazınız.

10) Üyelerin birden fazla nick (rumuz) kullanması ve de anketlerde başka insanlarmış gibi oylar atmak kesinlikle yasaktır.

11) İmzada RegalRaptor.net sitesiyle bir bağı olmayan siteye yönlendirme, herhangi iletişim bilgisi (adres) olan ibareler kullanılamaz.

12) Sayfanın düzenini bozacak büyüklükte, Türk ahlak yapısına uymayan, birilerine hakaret içeren vs. resimler kullanılamaz.. Bu durumda site yöneticileri üyenin imzasını değiştirme hakkına sahiptir.

13) Forumda adult içerik kullanmak veya adult içerikli döküman, program, oyun vs. linki vermek kesinlikle yasaktır.

14) Siteye üye olup ta hiçbir katılımı olmayan, özel mesaj ile arkadaş arayanlara çıkış kapımız açıktır.. RegalRaptor.net bir arkadaşlık sitesi değildir..

15) Kilitlenen konular çöplük bölümüne taşınır, buradan da adminin insiyatifinde, istendiğinde silinebilir...

16) Sitemizde üyelik sildirme yoktur. Lütfen böyle bir istekte bulunmayınız.

17) İlan bölümü dışında iletişim bilgilerini, msn adresinizi açıkça vermek kötü sonuçlara sebep olabileceğinden dikkatli olmanız gerekmektedir, kişisel iletişim için özel mesaj ve profil bilgileri yeterlidir.

18 ) Yönetimden izinsiz forumda aktivite düzenlemek veya başka kurumların düzenlediği aktivitelerin duyurularını yapmak yasaktır.

19) Konular içinde ikili sohbetlere girmek yasaktır. Sohbet etmek için "Online Geyik" başlığını kullanabilirsiniz.

20) Bu siteye üye olan bunları kabul etmiş sayılır.Birlikte hep daha iyiye...