Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cihan Çiçek
    Ar-ge Mühendisi
     Honda VFR 1200f
     Sakarya
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    7

1000. Msj Şerefine

Evet arkadaşlar, başlıktan da anlaşılabileceği üzere RR ailesi ile bugünleri gördüğüm için mutluluk duyuyorum. :mrgreen: Celil abi, Salih abi bende sevgi ve saygınız sonsuz; değerli RR ailem ve forumdaşlarım sizlerin de bende yeri herzaman ayrıdır. Bir Cevdet, bir Özgür bir, Eralp, Ağa, Teoman, Mesut ve daha adını sayamayacağım birçok kişi...Hepinize teker teker teşekkür ediyorum.. :mrgreen:

Her ne kadar demir atımızı değiştirmişsek de, farklı ülkelerin farklı tarz motorlarına binsek de, gönlümüzdeki RR sevdası, RR ailesi yeri değişmez. Sizinle güzel zamanlar geçirdim, ve Allah izin verdikçe de birlikte yine güzel günler göreceğime inanıyorum. Sizlerle üzülüp sizlerle gülmeye sizlerle sürüp sizlerle büyümeye devam. İy'ki varsınız. Nice binlere onbinlere birlikte ulaşmak ümidiyle...

1000. mesaj bahane, sizlere sevgiler sunmak maksadımız. Bugüne kadar sürç-i lisan ettiysek ve bundan sonra da farkında olmadan edersek affola... :|

Güzel dostluğumuza zeval gelmesin... Tekerimiz düz bassın benzinimiz hiç bitmesin...

Celil abiye sevgiler Salih abiye Saygılar [smilie=greencolorz:

eralp_goksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eralp Göksu
    Öğrenci
     Regal Raptor DD250E-9B 2011
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı cihan54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar, başlıktan da anlaşılabileceği üzere RR ailesi ile bugünleri gördüğüm için mutluluk duyuyorum. :mrgreen: Celil abi, Salih abi bende sevgi ve saygınız sonsuz; değerli RR ailem ve forumdaşlarım sizlerin de bende yeri herzaman ayrıdır. Bir Cevdet, bir Özgür bir, Eralp, Ağa, Teoman, Mesut ve daha adını sayamayacağım birçok kişi...Hepinize teker teker teşekkür ediyorum.. :mrgreen:

Her ne kadar demir atımızı değiştirmişsek de, farklı ülkelerin farklı tarz motorlarına binsek de, gönlümüzdeki RR sevdası, RR ailesi yeri değişmez. Sizinle güzel zamanlar geçirdim, ve Allah izin verdikçe de birlikte yine güzel günler göreceğime inanıyorum. Sizlerle üzülüp sizlerle gülmeye sizlerle sürüp sizlerle büyümeye devam. İy'ki varsınız. Nice binlere onbinlere birlikte ulaşmak ümidiyle...

1000. mesaj bahane, sizlere sevgiler sunmak maksadımız. Bugüne kadar sürç-i lisan ettiysek ve bundan sonra da farkında olmadan edersek affola... :|

Güzel dostluğumuza zeval gelmesin... Tekerimiz düz bassın benzinimiz hiç bitmesin...

Celil abiye sevgiler Salih abiye Saygılar [smilie=greencolorz:
    Canım abım. :|

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,570
    Beğenilmiş
    5,793
    Cihan çok duygusaldı gözlerim doldu
    Ben kendi adıma seni tanımış olmaktan çok mutluyum dediğin gibi makinalar başka mesafeler uzak olsada gönüller bir olsun yeter darısı 10.000 ninci mesaja işallah
    yine sevgiyi bana saygıyı salih e vermişsin şunları eşit dağıt kardeşim sonra kavga çıkıyor:mrgreen:
    Konu CELİL tarafından (02.Kasım.2012 Saat 16:34 ) değiştirilmiştir.

av. Cevdet Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cevdet Yılmaz
    Avukat
     Gv 650
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    müvekkilim cansın

Salih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salih Özler
    Serbest
     Harley Davidson XL883L Superlow
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    90
    Beğenilmiş
    19
    Cihan'cığım bizler de seni ve forumun diğer üyelerini tanımaktan memnunuz. Hepimizin sevgisi, saygısı yine hepimizin üzerine olsun, muhabbetimiz bol, dostluğumuz daim olsun. Bu arada forum yanlız regalle sınırlı değil, makinelerini değiştirenler dolayısı ile daha renkli bir hal aldı. Çeşidin bol olduğu yerde bereket vardır, Japon kullanan arkadaşlar da tecrübelerini burada paylaşırlarsa bilgimiz, tecrübemiz çok olur
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yine sevgiyi bana saygıyı salih e vermişsin şunları eşit dağıt kardeşim sonra kavga çıkıyor:mrgreen:
    :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgr een:

mesutdikmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mesut dikmen
    inşaat teknikeri
     RR DD250-E 9B
     bursa
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Bizlerde seni tanımaktan çok memnunuz ... Bi organizasyon olsada buluşsak hepbirlikte ;)

ozguralic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

özgür alıç
    Tasarımcı
     RR DD250-E 9B
     BURSA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    26
    dikenlerim tüy tüy oldu kardeş ben de kendi adıma seni ve diğerlerini tanımaktan çok memnunum. Bizim motorlar değişse de ameller değişmez

This is your life, it's all been ordinary. Until you find all you're worth

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)