Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 31 Toplam 31 Sayfadan BirinciBirinci ... 21293031
Toplam 309 adet sonuctan sayfa basi 301 ile 309 arasi kadar sonuc gösteriliyor

mrtckrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

murat cankurt
    subay
     250 E 10
     Ankara ŞEREFLİKOÇHİSAR
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı marlox Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi biz zaten yazın bol bol beraberiz diye düşünüyorum :D:D:D izmirli arkadaşlarla bi bodrum planı yapalım buluşmada bakalım ne çıkacak ;)

engin bende katılırım arkanıza haberin olsun

marlox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Engin AKAR
    Tekniker Müzisyen Sporcu
     Honda Vfr 800
     İZMİR / Narlıdere
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    tabi kardeşim katılacaksın zaten ben sadece izmir için konuşmuyorum hatta seni geçtim ( yanlış anlama ) sakaryayı bile dahil düşünüyorum demi la fazercı :D

BİR YERE GİTMEK İÇİN ARABAYA BİNİLİR AMA, MOTORA BİNMEK İÇİN
    HER YERE GİDİLİR !!!

av. Cevdet Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cevdet Yılmaz
    Avukat
     Gv 650
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı DR.ALP Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    organize olmamışsınız anladığım kadarıyla:(..aslında böyle günlerde daha iyi organize olmak lazım[smilie=greencolorz:foto albüm kısmındaki son resim mayıs 2010?
    Alıntı cihan54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla şahsen ben de pek şahit olmadım foto çekene. Müvekkilime özellikle aldırdım foto makinesini ama pek çekmedi ona. Sözde bana paslamayı düşünüyodu makineyi. Ama unuttu sanırsam :|
    Makineyi sana kitlemeyi ben nasil unuttum muvekkilim.
    Alp fotograflari aidikurt a gondermeyi planliyoruz artik cunku fotograflar kalici biryerde olsun ki gecen seneki bir fotoya yeniden bakmak icin baslik aramak zorunda kalmayalim dedik ve bundan sonra albumlerde yayinlayalim.Fotograflari Alper e attim,en yakin zamanda yayinlamasini umuyorum.Ehh birde soyle bir gercek var ki muhabbetin sohbet oyle keyifliydi ki fotograf cogu zaman insanin aklina bile gelmiyor

DR.ALP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ALPASLAN ÖZTAŞ
    Diş doktoru
     RR 250E-9
     BODRUM
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı av. Cevdet Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Makineyi sana kitlemeyi ben nasil unuttum muvekkilim.
    Alp fotograflari aidikurt a gondermeyi planliyoruz artik cunku fotograflar kalici biryerde olsun ki gecen seneki bir fotoya yeniden bakmak icin baslik aramak zorunda kalmayalim dedik ve bundan sonra albumlerde yayinlayalim.Fotograflari Alper e attim,en yakin zamanda yayinlamasini umuyorum.Ehh birde soyle bir gercek var ki muhabbetin sohbet oyle keyifliydi ki fotograf cogu zaman insanin aklina bile gelmiyor
    biraz gazımı aldın:mrgreen:..havanızı yesinler sizin

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cihan Çiçek
    Ar-ge Mühendisi
     Honda VFR 1200f
     Sakarya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Alıntı marlox Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tabi kardeşim katılacaksın zaten ben sadece izmir için konuşmuyorum hatta seni geçtim ( yanlış anlama ) sakaryayı bile dahil düşünüyorum demi la fazercı :D
    Ayıpsın kardeşim. Elimden geldiğince :lol:
    "CaRPe DieM"

DR.ALP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ALPASLAN ÖZTAŞ
    Diş doktoru
     RR 250E-9
     BODRUM
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Bu 100 modelin 30 tanesi bisiklet kalan 70'in 65'inin birbirinin kopyası çinliler olduğunu söylemeyi unutmuşlar

başka bir site forumcusu ve fuar yorumu..küçümsemek;kendini küçültmektir

Ballı61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mehmet Ballı
    Motorsiklet Yarışçısı
     Yamaha Fazer
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    fuara katılımcı ve gözlemci olarak gittim kulüpten ve forumdan arkadaşlarla görüşebilme imkanımız oldu..beni en çok muytlu eden şeylerden biriside şu oldu..ama öyle ama böyle artık ülkemizde bi motorsiklet kültürü oluşmaya başladı..bundan on sene öncesini kıyaslarsak..çok çok iyi rakamlar yakalanmış..insanlarda marka bilinci ve model seçimi durumu oluşmuş..bu çok güzel her nekadar çinlileri sevmesekte ..bu rakamlara inanın onlar sayesinde ulaştık..çünki 10 15 sene önce mobilet diye tabir ettiğimiz bisiklet diyebileceğimiz motorlar bile 2.el bi araba parası kadarken şimdi bu paralara racing ve enduro gibi makinalara binmek mümkün..serbest rekabet piyasası..

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,450
    Beğenilmiş
    5,742
    Alıntı Ballı61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fuara katılımcı ve gözlemci olarak gittim kulüpten ve forumdan arkadaşlarla görüşebilme imkanımız oldu..beni en çok muytlu eden şeylerden biriside şu oldu..ama öyle ama böyle artık ülkemizde bi motorsiklet kültürü oluşmaya başladı..bundan on sene öncesini kıyaslarsak..çok çok iyi rakamlar yakalanmış..insanlarda marka bilinci ve model seçimi durumu oluşmuş..bu çok güzel her nekadar çinlileri sevmesekte ..bu rakamlara inanın onlar sayesinde ulaştık..çünki 10 15 sene önce mobilet diye tabir ettiğimiz bisiklet diyebileceğimiz motorlar bile 2.el bi araba parası kadarken şimdi bu paralara racing ve enduro gibi makinalara binmek mümkün..serbest rekabet piyasası..
    Mehmet aynen katııyorum çok doğru ifade etmişsin

erk
    .
     V strom
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    Alıntı Ballı61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi o kadar haklısın ki hay senin yüzünü dilini kim kardashian lar öpsün
    bende motor tutkusu mondial ve regal çinli kardeşler sayesinde oldu .uygun fiyatlara bana motosikletin güzel bir araç ,araçtan ziyade oyuncak olduğunun farkına vardırdı
    ve şimdi vstrom kullanmama(sattım ama) vesile oldu
    duşunuyorumda
    ilk motoru almaya niyetlenirken çinliler olmasa kesinlikle motosiklete çok para vermezdim
    zamanla unutacağım bir heves olarak söner giderdi
    tişiklirler china
    Konu ağfndrdm tarafından (08.Mart.2013 Saat 21:04 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 31 Toplam 31 Sayfadan BirinciBirinci ... 21293031

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)