Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 9 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci ... 789
Toplam 86 adet sonuctan sayfa basi 81 ile 86 arasi kadar sonuc gösteriliyor

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,574
    Beğenilmiş
    5,795
    Alıntı Onursolak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlam
    Bundan bir ay kadar önce yapıştırmak zorunda kalmamak için bir yere HGS kartı aldım ama baya canımı yaktı benim malesef. Kartı hangi açıyla tutarsam tutiym gişeden geçerken hesapta para olmasına rağmen hiç okumadı üstüne üstlük ceza yedim. Ayriyeten hareket halindeyken , ve etrafta araçlar hunharca seni sıkıştırırken kartı çıkartmak çok zordu, en azından benim için. Yarın ilk iş sticker ile değiştiricem kartımı, kask dışında yapıştırabileceğim bi yer var mı sizce? Spyder'ın ön gidonunda metal bir yere şeffaf bantla yapıştırsam iş görebilir mi sizce? Bide unutmadan kahrolsun bizi bunlarla uğraştıran boş anlayış...
    Onur geçmiş olsun bende sticer var oda okumuyor sistem aslında okuma ile çalışmıyor içinde mikroçip var sinyal gönderiyor bu yüzden cebindende sinyali alması gerekiyor ama şansına çalışırsa bir arkadaş fullface kaskın çene bölgesine içten yapıştırmıştı oradan çalışıyordu

Bahadır Özarar
    Biyomedikal Teknikeri
     Honda-Shadow 750
     İstanbul - Gaziosmanpaşa (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    1,038
    Beğenilmiş
    359
    Bende 14 martta aldım HGS kartını. O günden beri hem otobandan hem köprüden defalarca geçtim. Hepsinde cezalı geçiş yazdı.PTT bakiyenizden düşer dedi düşmedi. İnternette arattığımda geçiş ihlali çıkmadı. PTT'ye bakiyeden para düşmediğini söyledim. 0312'li müşteri hizmetleri numarası verdiler oraya sordum. Orda da hesabımı gördüler ama geçişlerimi göremediler. Karayolları Genel Müdürlüğü'ne mail attım. Onlar ne kartımı ne plakamı görebildiler. :? HGS sitesine üye oldum. Orada plaka ve kart numaram gözüküyor ama geçişlerim görünmüyor. Bende ne yapacağımı bilemedim. Durmak yok geçmeye devam :D

Erkan 28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Erkan ŞENGÜN
    bisiklet tamircisi + ofisboy
     sattım
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    bende daha önceki motordada şimdiki motorumdada sticker var ve bu zamana kadar hiç problem çıkarmadı. Tosunda öncama yapıştırdım ve öyle geçiyorum.

şu işe bak be bu parayla nerdeyse 2 litre benzin alırdım :mrgreen::mrgreen:

SERDAR KAYACIK
    EKLEKTRONİK
     XVS-650 DRAGSTAR
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    En son MotoGP de dönüşte 15 tl kesti sistem.Akbank'tan almıştım,bir türlü uğraşamadım gitti para.Bilmiyorum halen bir şans varmıdır geri almak için Akbanktan öğrenmek gerekiyormuş.PTT destek vermiyor

Onursolak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Onur Solak
    Öğrenci
     Spyder 350
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Bugün PTT şubesine gittim sorgulatmak için sistemi nedir ne değildir diye. Kayıtlı plakanın HGS hesabı varsa ve bakiye yeterliyse, gişelerden geçerken okumasa bile sistemden otamatikman düşüyormuş. Yani kartı ya da sticker'ı okumasına her geçişte gerek yok sistemden otamatik olarak iniyor. Ordaki görevli ben arabama bile yapıştırmadım sticker hiç de ceza yazmadı dedi.Bende ceza yedim sanıyodum yememişim... Sıcağı sıcağına paylaşiym dedim

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,574
    Beğenilmiş
    5,795
    Onur O dediğin sadece sabit úcret olan köprü geçişi için geçerli paralı yola girince okumadığında en uzak mesafeyi alıyor

serdar itiraz et geri iadesini yaparlar

Sayfa 9 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci ... 789

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)