Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 160 Toplam 224 Sayfadan BirinciBirinci ... 60110150158159160161162170210 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2238 adet sonuctan sayfa basi 1,591 ile 1,600 arasi kadar sonuc gösteriliyor

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,450
    Beğenilmiş
    5,742
    Alıntı cicada Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günaydın sevgili ailem....

Bu gün sabah işe gelirken markete girdim. motoru çalıştırmak istedim çalışmadı. çiğ benzin kokusu almaya başladım. Uğraşlarıma rağmen çalışmadı. Daha sonra manifolt üzerindeki hortumu çekip çalıştırmayı deneyince motor çalıştı. Rolantide çalışırken manifolt hortumunu tekrar taktım. Bindim sanayiye getirdim. şimdi motorum honda bayinde tamirde. tahminim pislik almasından dolayı işlevini görmediği. Çiğ benzin kokusu onu ifade ediyor. Karbüratör bakımı yapılıp ayar çekilip akşam üzeri alacağım. İşte olduğum için kendim yapmaya zamanım yok. Kendim yapmayı isterdim...

Sevgiler.....
    Deniz geçmiş olsun :(
    cicada (29.Mayıs.2019) Bunu beğendi.

cicada - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Deniz Motör
    Hemşire
     RR Daytona (GANDALF)
     Köyceğiz / MUĞLA
    Beğenmiş
    2,025
    Beğenilmiş
    987
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Deniz geçmiş olsun :(
    Teşekkürler başkanım. Değişik bir tecrübe oldu....
    CELİL (29.Mayıs.2019) Bunu beğendi.

endroad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cemil Taşdemir
    Grafiker
     Rx3i EVO (Melek)
     Antalya
    Beğenmiş
    3,896
    Beğenilmiş
    568

Bu gün sabah işe gelirken markete girdim. motoru çalıştırmak istedim çalışmadı. çiğ benzin kokusu almaya başladım. Uğraşlarıma rağmen çalışmadı. Daha sonra manifolt üzerindeki hortumu çekip çalıştırmayı deneyince motor çalıştı. Rolantide çalışırken manifolt hortumunu tekrar taktım. Bindim sanayiye getirdim. şimdi motorum honda bayinde tamirde. tahminim pislik almasından dolayı işlevini görmediği. Çiğ benzin kokusu onu ifade ediyor. Karbüratör bakımı yapılıp ayar çekilip akşam üzeri alacağım. İşte olduğum için kendim yapmaya zamanım yok. Kendim yapmayı isterdim...

Sevgiler.....
    Geçmiş olsun Deniz, umarım eskisinden daha iyi olur.
    cicada (29.Mayıs.2019), Raci06 (29.Mayıs.2019) Bunu beğendi.
    hayal edebiliyorsan yapabilirsin demektir...

cicada - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Deniz Motör
    Hemşire
     RR Daytona (GANDALF)
     Köyceğiz / MUĞLA
    Beğenmiş
    2,025
    Beğenilmiş
    987
    Alıntı endroad Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun Deniz, umarım eskisinden daha iyi olur.
    Teşekkür ederim Cemil kardeşim. Tın Tın çalışıyordu gelen geçen bakıyordu. Sanırım göze a geldik. Dağ başına çıkıp bir iki el kurşun dökeyim motora
    CELİL (29.Mayıs.2019), endroad (29.Mayıs.2019), mxsrn (31.Mayıs.2019), Raci06 (29.Mayıs.2019) Bunu beğendi.

Ömer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ömer Yahşi
    End. Soğutma Sist. Satışı
     BMW R1200GS
     İstanbul - Büyükçekmece
    Beğenmiş
    10,780
    Beğenilmiş
    2,443

Sevgiler.....
    Deniz geçmiş olsun çıkmış diyelim...
    Konuştuğun zaman sadece bildiklerini tekrar edersin, ama dinlersen, yeni şeyler öğrenebilirsin!

erkopaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

erkan dülger
    Öğretmen
     Vl 800 VOLUSİA BATTALGAZİ
     Ankara/Gölbaşı Antalya/Manavgat
    Beğenmiş
    9,782
    Beğenilmiş
    4,171
    Deniz çok geçmiş olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    “Her insan, yapmadığı tüm iyiliklerden suçludur."
    Voltaire

Zafer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Zafer Ayvaz
    makina
     🤟🤟🤟🤟🤟
     İstanbul - Beylikdüzü (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    2,684
    Beğenilmiş
    1,320
    Geçmiş olsun Deniz.

mxsrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mehmet Serin
    Öğrenci
     Regal Raptor Daytona 250
     Konya
    Beğenmiş
    670
    Beğenilmiş
    114

Sevgiler.....
    çok geçmiş olsun
    Raci06 (03.Haziran.2019) Bunu beğendi.

Eray Aksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Eray Aksoy
    Turizm
     Bisiklet Sayılır Mı ?
     Antalya - Manavgat
    Beğenmiş
    2,537
    Beğenilmiş
    1,546
    Bir - iki gün evvel facebook ta iki ayrı motosiklet alım-satım grubuna ilan verip motor aradığımı yazdım.Aradığım motoru ve vereceğim fiyatı gayet net ve açıkça belirttim."2005 ve üstü Honda Shadow veya 2004 Suzuki Volusia.Km 40 bini geçmemiş.Bütçe 30 bin lira" gibi yazıp izah ettim.Bir çok şahıs özelden yazıp motorunu satmaya çalıştı.Fiyatı sorduğumda ise 34 - 35 bin istediklerini öğrendim."Ya arkadaşım bütçeyi açıkça yazdım neden ikimizin de vaktini boşa harcıyorsun ?" dediğimde ise verdikleri cevap "Arada fazla bir şey yok.Biraz zorlayabilirsin belki ?" diyorlar.Ben de kendilerine "Madem aradaki fark çok az,biraz sen kendini zorla ve 30 bine tamam de" dediğimde ise bozuluyorlar.Ya arkadaş bütçem maksimum 30 bin dediğim zaman bunun neresi anlaşılmıyor acaba ? Yada "40 bin km yi geçmemiş" cümlesinin neresi anlaşılmıyor da 70-80 bin km de motoru bana sunuyorsun ? Millet gerçekten anlama özürlü sanırım ? İstedikleri fiyatlar da saçma sapan,aptalca fiyatlar.2003-2005 Drag Star ın edeceği en fazla 24-25 bin liradır.2005-2007 Honda Shadow ise 27-28 bin lira civarı.Volusia lar ise zaten üretimden kalkalı 15 yıl oldu.Yedek parça fiyatları çok aşırı pahalı.O motorun edeceği de en temizi maksimum 30 bin liradır.Ama millet ağzını 34-35 bin den açıyor.250cc Regallere dahi 15-18 bin lira arası isteniyor.El insaf arkadaş.Bir tanesi 350cc Spyder için 19500 lira istemiş.Millet motorları baba parasıyla mı almış yoksa herkesi yolunacak enayi olarak mı görüyorlar çözemedim ?
    CELİL (08.Haziran.2019), erkopaşa (08.Haziran.2019), Mehmet A. (08.Haziran.2019), mxsrn (08.Haziran.2019), newmoon06tr (08.Haziran.2019) Bunu beğendi.
    Cahil ile sohbet etmek güçtür bilene ; Çünkü cahil ne gelirse söyler diline.

Cahille girme münakaşaya. Ya sinirini zıplatır tavana! Ya da yazık olur adabına.

erkopaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

erkan dülger
    Öğretmen
     Vl 800 VOLUSİA BATTALGAZİ
     Ankara/Gölbaşı Antalya/Manavgat
    Beğenmiş
    9,782
    Beğenilmiş
    4,171
    Alırken teneke satarken altın bunların araçları sanki
    Sabır Eray hocam sabır denk gelir inşallah güzel bir motor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    CELİL (08.Haziran.2019), Eray Aksoy (08.Haziran.2019), mxsrn (08.Haziran.2019), newmoon06tr (08.Haziran.2019) Bunu beğendi.
    “Her insan, yapmadığı tüm iyiliklerden suçludur."
    Voltaire

Sayfa 160 Toplam 224 Sayfadan BirinciBirinci ... 60110150158159160161162170210 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)

Bu Konu için Etiketler