Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 19 Toplam 224 Sayfadan BirinciBirinci ... 917181920212969119 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2240 adet sonuctan sayfa basi 181 ile 190 arasi kadar sonuc gösteriliyor

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,570
    Beğenilmiş
    5,792
    Alıntı mrtckrt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bujiler dahil bbakım 50 tl yaklaşık yarım litre de yağ arttı onu da aldım yanıma diğer bakımda 1 litre yağ alıcam ama işçilik ne kadar isterler bilmiyorum malum rodaj da sagdece yağ parası veriliyor ben yine de ustanın cebine de 10 tl sıkıştıdım
    Ama egzoz hariç egzozu başka yerde actirdim 20 tl ye
    çok uygun rakam biz rodajda sadece yağa 50 tl veriyoruz bujiler değişirse artı buji ve işçilik parası ortalama 110 tl tutuyor

mrtckrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

murat cankurt
    subay
     250 E 10
     Ankara ŞEREFLİKOÇHİSAR
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    2
    O zaman tüm aileyi denizliye bekliyorum

Serkan Kürkçü
    Asker
     Honda Shadow 750
     İstanbul - Yeşilköy (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    34
    Beğenilmiş
    26
    Uzun aradan sora tekrar selamlar herkese...
    havalar ısınmaya başladı ve tadilatları hızlandırma zamanı,dün karaköyde küçük bir araştırma sonunda tekne malzemeleri satan küçük bi dükkanda kapak korumalı çakmaklık buldum 10 tl.krom kaplamalı olanıda vardı malzeme kalitesine güvenmediğimden almadım tercih edilebilir.motaj yapınca ayriyeten paylaşıcam

İlerde lazım olucaktır illaki deye kamp çantası aldım eminönü/mercan yokuşunda 80 tl.73 Lt fiyatı bana uygun geldi zira bu boyutlarda ve özellikte 130 dan ucuz yoktu.İhtiyacı olanlar eminönüne uğrasın çandata budur;

Koruma demiri için bir araştırma yaptım,paslanmaz malzemeden koruma demiri + radyatör önüne paslanmaz malzemeden kaplama 450 tl fiyat aldım.pahalımı ucuzmu bilemedim bilgisi olan varsa haber versin.şimdilik bu kadar.HOŞÇAKALIN
    Konu Serkan tarafından (18.Mart.2013 Saat 01:11 ) değiştirilmiştir.

erk
    .
     V strom
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    Alıntı Shadow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzun aradan sora tekrar selamlar herkese...
    havalar ısınmaya başladı ve tadilatları hızlandırma zamanı,dün karaköyde küçük bir araştırma sonunda tekne malzemeleri satan küçük bi dükkanda kapak korumalı çakmaklık buldum 10 tl.krom kaplamalı olanıda vardı malzeme kalitesine güvenmediğimden almadım tercih edilebilir[/IMG]
    komtanım bende aynı çakmaklıktan kullanıyorum gayet başarılı ve su geçirmeme özelliğide cabası ,ve çok kullanıyorum sigara dahi yakıyorum ,seyyar lamba çekiyorum:mrgreen:
    güle güle kullan

mrtckrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

murat cankurt
    subay
     250 E 10
     Ankara ŞEREFLİKOÇHİSAR
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    2
    Bu çakmaklık aynı arabadaki gibi bize elektrik sağlar mı telefon şarjı için acaba akü yetersiz mi kalır ?
    Nereye ve nasıl bağlamayı düşünüyorsun?

Serkan Kürkçü
    Asker
     Honda Shadow 750
    Beğenmiş
    34
    Beğenilmiş
    26
    Alıntı mrtckrt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu çakmaklık aynı arabadaki gibi bize elektrik sağlar mı telefon şarjı için acaba akü yetersiz mi kalır ?
    Nereye ve nasıl bağlamayı düşünüyorsun?
    arabada ne amaçla kullanıyorsak aynı hizmeti motorda da verecektir hiç bir farkı yok.fazla akım çeken cihazları kullanmamakta fayda var tabiiki(özellikle ısıtıcı amaçlı cihazlar) şarz mp3 gibi cihazlar ile sorunsuz kullanılır.
    aküden 10 amperlik sigorta ile direk bağlıycam,yeri konusunda karar vermedim.ama ön tarafta bi yer bulacağım kesin

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,570
    Beğenilmiş
    5,792
    Serkan hoş geldin
    pazar a kadar motoru yola indir pazar toplantımız var
    çakmağın fiyatı bana çok uygun geldi uzun yol yapanlara mutlaka gereken bir ürün yolda telefon şarzını halleder
    çanta güzelmiş yolda sırtta taşınabilirmi veya sisibara kolay ve sağlam bağlanabilir bir modelmi

erk
    .
     V strom
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    Alıntı Shadow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arabada ne amaçla kullanıyorsak aynı hizmeti motorda da verecektir hiç bir farkı yok.fazla akım çeken cihazları kullanmamakta fayda var tabiiki(özellikle ısıtıcı amaçlı cihazlar) şarz mp3 gibi cihazlar ile sorunsuz kullanılır.
    aküden 10 amperlik sigorta ile direk bağlıycam,yeri konusunda karar vermedim.ama ön tarafta bi yer bulacağım kesin
    yer tavsiyesi olarak kontağın altını matkapla delip yuva uygun yuva yapmak,korunaklı gölge ve seyir halinde kullanımda kaplo kalabalığı yaratmaz

Serkan Kürkçü
    Asker
     Honda Shadow 750
    Beğenmiş
    34
    Beğenilmiş
    26
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Serkan hoş geldin
    pazar a kadar motoru yola indir pazar toplantımız var
    çakmağın fiyatı bana çok uygun geldi uzun yol yapanlara mutlaka gereken bir ürün yolda telefon şarzını halleder
    çanta güzelmiş yolda sırtta taşınabilirmi veya sisibara kolay ve sağlam bağlanabilir bir modelmi
    hoşbulduk abi pazara indiremiycem iett ile katılabilirim ama =))
    çantanın sırt destekleri çok iyi hattaa içinde petlerin arasında alemnyum destek var.enine bir çok bağlama kayısı var kendi üzerinde onlar kullanılarak sabitlenir.ayriyeten sabitlemek için küçük strep(kamyon brandalarını bağladıları mekanizmanın minisi)gördüm karaköyde bende bi kaç tane var tavsiye ederim

Serkan Kürkçü
    Asker
     Honda Shadow 750
    Beğenmiş
    34
    Beğenilmiş
    26
    Alıntı ağfndrdm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yer tavsiyesi olarak kontağın altını matkapla delip yuva uygun yuva yapmak,korunaklı gölge ve seyir halinde kullanımda kaplo kalabalığı yaratmaz
    Aga o kontak sağda ya,soldada aynı yer var hemde bom boş =)) metal panç ile oraya delik açıp sabitlemeyi deniycem

Sayfa 19 Toplam 224 Sayfadan BirinciBirinci ... 917181920212969119 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)

Bu Konu için Etiketler