Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 2 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 120 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

emrahkucukgirgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emrah Küçükgirgin
    Mühendislik
     DD250-9B
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Ah beeeeeee muhteşem görünüyor... Gelemediğim için ne kadar üzgünüm anlatamam...
    Krom aşkı ile parlak yarınlara ...

handojoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serkan günay
    müzisyen
     yamaha xvs 535 virago
     Edirne
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    evet zibidy müthişti ya belkide en çok eğlenen bendim yaklaşık 1050 km lik eğlendim pek grup sürüşü yapamadım rolüm yalnız kovboydu ve de oynadım olsun resimler gelsin lütfen benimkiler yanmış yaa :( bütün çocuklar harikaydı herkese çok teşekkür ediyorum. harika insanlarsınız. müslüm baba eşi, aksu abi, ismail ,karvalyo ,alper ve eşi ve bacanağı,bana çadırında yerveren dostum yeniköylü ya isimlerinizi unuttum ilker ve kardeşi hepinize çok selam dostlar
    ___ŞEHİR KOVBOY'U YOLDA____ YASAL HAYDUT

doğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Doğan Bostancı
    Tıp
     yamaha fz6 fazer
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    süper bir gezi olmuş. fotoğraflar harika. ne kadar eğlendiğiniz belli oluyor. keşke gelebilseydim. bidahakine inşallahh...
    foam party :mrgreen:

moonchild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serhat tutal
    İşletme
     RR'dı eskiden
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    "Haftasonun nasıl geçti?" diye soranlara tek kelimeyle cevap veriyorum: YOLDA!!! Çok kilometre yaptık, pek çok yer gördük, beraber gaz açmanın keyfini yaşadık ve şüphesiz ki çooooooook eğlendik!! Benim makinayla kayda değer bi fotoğraf çekilmemiş aslında ama olanları da en kısa zamanda ekleyeceğim. Herkese teşekkürler! Sizleri tanımak bir keyifti arkadaşlar! En kısa zamanda tekrar görüşmek üzere!
    We believe in going our own way, no matter which way the rest of the world is going...

gecee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Deniz yılmaz
    IT
     FZ6 Fazer
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    ben bu aof sınavlarını varya..................................
    bu geziyi kacırdım ya ne diyeyim...
    yaw ben gidip ölim yaw ölimmmm...
    allah keyfinizi gezilerinizi bozmasın arkadaşlar...
    Jour Ambiguous :evil:
    34 VH 7413

541 301 83 62

mehmet özdikmenli
    İşletme
     regal 2007
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    vallahi canım cok cekti ama şartlar musait değildi birdahaki gezide birlikte olmak dileğiyle

alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alper TAKAK
    TURİZM
     REGAL RAPTOR DD-250-E9
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    süper bi gezi olmuş emeğinize yüreğinize sağlık
    paylaşım için çok teşekkürler
    sürmek için yaşa;yaşamak için sür

aslanburclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşar AKILLI
    EMEKLİ
     XL650 TRANSALP 2006
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    giden arkadaşlara....................................... ...............................

yediğiniz içtiğnin sizin olsun gezip gördüğünüz yerleride paylaştınız allah razıolsun ((((yaw mani gibimi oldu ne )))) eee yazın bakalım şimdi hepiniz tek tek yolda teknik sorun ve arızalar neler oldu çünkü gurup olarak maşallah baya uzun yol yaptınız bizlerde bundan sonra olabilecek teknik sorun ve arızalara hazırlıklı olalımmmm
    plaka: 06 DV 656
    yer : GOP/SİNCAN/ANKARA
    kan : B Rh +
    nick : aslanburclu

yenikoylu_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kubilay BURSALIOĞLU
    Serbest Meslek
     Aprilia Caponord
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 4
    valla komtanıp ismailin(iakyürek)fan motorlarının biri kitledi digeride kısa devreden kabloları yandı.Ama bizim motorlar gercekten aslanmış 350 km fansız hararet yapmadan geldi sorunsuz.Alperin akü kpagı fırladı benimkm telimkoptu bunlarda çok arıza sayılmaz.Bunların dışında sorunsuz ve çokzevkli bir 700 km lik yolculukyaptık
    Mesele Motor kullanmak değil YEĞEN Mesele Çevrendekileri düşünerek kullanmak !!!

Ahmet N. ÖZCİVELEK
    Memur
     RR-250 e9
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Hımm. İyi. Ben de şimdiye kadar nickimi lunatic'ten slow rodrigez'e( speedy gonzales'in kuzeni olur) çevirirler saanmıştım ama yırttık galiba. Neyse toplamda 1090km'yaptım iki gün sürdü (son 70'i hariç aşağıda açıklayacağım). Tam olarak eğlendiğim söylenemez. Yorgunluktan milletin yüzünü bile zor hatırlıyorum. Aksu abimden önce yola çıkacaktım ama son dakka hazırlıkları uzun sürdü. Gözlüğü işte unuttuğumu anladım. Güvenlik (?) görevlisini uyandırmak için kapıyı 15 dakika aralıksız tekmeledim. Öyleki civarda park etmiş araçların alarmları çalmaya başladı :mrgreen: . Neyse Aksu abimden 15 dakka gecikmeli yola çıktım. İnegöle kadar 90-100 bastım. zaten alet en son 105 basıyordu. İnegölden sonra benim alet sola sola çekmeye başladı. Herhalde dedim rotbalansım (benim yani motorun değil) bozuldu sol kolum çekiyor. Ne bileyim ilkkez şehirler arası yoldayım. Toplam tecrübem de 2000km. Meğer arkadaki yük sola kaymış. Ayrıca rüzgar da vururmuş. bende yavaşlaya yavaşlaya 60-50km lere bile düştüğüm oldu. Otobandan çıkışta bandırmaya doğru galiba bir grup geldi. Valla aletler custom olmuş uzaktan da oturaklı duruyor. Birinin de değişik bir kornası var bızz etmeyen bizden değil dedim. İlerdeki benzincide bir de baktım ki RR İstanbul tayfası. İstesek böyle denk gelmezdi herhalde.ben yine yavaş giderek onlardan ayrıldım. Hiç varamayacağımı zannetmeye başlamıştım. Bandırmadan bir motosiklet servisinden yol tarifi aldım. Eh atv sürdüğünü söylemesi bana ipucu olmalıydı. Bana kısayol tarif etti (50 yerine 35km.) aslında asvaltı seçerdim ama girdiğim yerde yeni mucur dökülüydü ve motor kayıyordu. Araçlar da taş ata ata yanımdan geçince tırstım. adamın tarifi üzere dağ yoluna çıktım. yolda sadece 2 crosçu gördüm onlar da kiraz ağaçlarına dadanmak için girmişlerdi galiba. Dik inişler gevşek taş kaya, selin açtığı oluklar, keskin virajlar. Nasıl oldu da motoru yatırmadım bilmiyorum. Herhalde gözümde emniyet önce olduğu için. 1. viteste hızlı geldiği yerde boşta ayaklar yerde firene basa basa indim. Çıkamayacağımı düşünüp gözüm kamp yeri ararken sonunda çıktım. Kısacası diğer yoldan gelenler hiç homurdanmasın. Kaymak gibi yoldu vesselam. Neyse akşam yoruldum. Yattım. Sabah kalktım kahvaltı toplan ve yollara tekrar. Hafta sonu aktiviteleri için 250km tek yön limiti belirledim yok bundan sonra 537km bi günde acemi acemi sürmek! 12 saat süren 1. günden sonra 2. gün haliyle geç başladık yola. yolda muslim abi ve eşine aksu abimle otururken buldum. (mola vermiş olmasalardı 2 kere zor yetişirdim) plakamda 1 adet orijinal Müslim abi somunu 1 de pulu mevcutur. Motorumun fiyatını en az 500YTL artırır herhalde. Haliyle ben yine rüzgardan tırsık bir şekilde 60-70'le giderek onlara veda ettim. Aksu abimi mola vermişken telefonla ykaladım. Mola yerinde buldum ve birlikte Eskişehire doğru yola çıktık. Yolda yine yavaş giderek abicimi uyuz etmeyi başardım. Bayır aşağı tırsıyorum, rüzgar esince tırsıyorum. Yandan kamyon otobüs vs geçince tırsıyorum. Virajda tırsıyorum. Ha bi de yol bozuksa tırsıyorum. Benim mi canım çok kıymetli anlamadım. Eskişehirde Emrah gomtanımı görtük. Meşhur jipini de. (yaw hala gülüyorum şu land cruiser mı alayım rr mı diyene ikisini de al bende hem jip hem rr var deyişine). Neyse bizi ağırladı sağolsun. kastırmaktan ağrıyan sırtımı çimlerde dinlendirdikten sonra bastık çıktık. Rüzgar yok bastım 100. Aksu abim sonunda oh be dedi. Ama çok sürmedi. Yine rüzgar başladı. Hava kararmaya durdu. Ha söylemeyi unuttum Hava kararınca da tırsıyorum. Hepsi bu başka yok zaten. Baktım olmayacak mola yerinde durdum Üstümü kalınlaştırdıktan sonra aksu abime sen gaç gendini gurtar ben irüzigarlarla garanlıkla otübüs ve gamıyonlarla boğuşurum dedim ve gönderdim. Yama için midir nedir kazımışlar oluk oluk. motorun onü bi sağ bir sol yapıyor. Ben de güç bela düzgün olan sol şeride geçtim yol boştu. Adi otobüs şöförü sağ şeritte giderken beni sol şeritte gördükten sonra arkama geçim beni sağ şeride zorla attıı ve dalga geçercesine tekrar bozuk sağ şeride geçti. Sırf zevkine yani. Ama orda kontrolü kaybedip devirsem motoru? Hayatımla oynadığının farkında bile değil. Neyse bu olay iyice moralimi bozduktan sonra hava da yice kararmıştı. Polatlıya ulaştım ve naapsam diye düşünürken (bu arada ben artık 50'lerde seyehat ediyorum ve Ankara'ya 70km 1.5 saat daha sürmeye hiç halim yok. bir çıkış görüp çıktım. 2 km mesafede bir köye gittim. Karapınar adı. Çobana çeşme sordum karanlıkta zor buldum. Yanına çıkardım motoru kurdum çatırı. Yiyecek de var. Ohhh. Evi motoruna almış diye gülenler. Yaaa bak özgürlük bu. Nerde trak orda bırak. Her yer benim, hiç bişeyim yok. Hehehe. Niye riske atiim şimdi zorlaya zorlaya Ankara'ya varcam diye. Herkesin bir limiti var. Ben motorcu yetenekleriyle doğmamışım. Sabah kalktım erkenden geldim bir duş. Doğru işe. İşte böyle. Benden ancak yol hikayeleri dinlersiniz. Festival filan görmedim zaten. Ne zaman oldu onu da bilmiyorum. Sadece gece 3:40'da birileri hala eğleniyordu (Gürültülü bir şekilde ve saygısızca) gün ağarırken yine aynı terane. O kadar. Burdan yalnız kowboya selamlar. Hijyen mijyen. Abicim yollarda bira tenekelerini ve su şişelerini bırakan ismi lazım değil (fanzede diyelim) arkadaşlar. Bu çok çirkin oluyor ama. Bak arkanızdan topladım. Düşünsenize her geçen böyle yapsa güzelim tabiatımızın hali nice olur. Zaten olduğunu siz de görmüşsünüzdür. Yapmayın yapanları uyarın. Bir tabiat adamı olarak tabiatsızlığa hayır diyorum. Burdan Emrah gomtanıma da selamlar. Yaw ben de izin alabilirsem Cumadan gelicem. Yol yoruyo be yaw. Şööle beni bir ağaç altına atın ve unutun. Ben bişey istemem. Hatta vermezseniz ikrama geçer. Ben kendi kendime bakarım. Yük olmam. Kapıdağdakiler şahittir. Ortalığı siler süpürürüm. Yere çöp atanları döverim filan. Yaw adminim buraya yazı yazma sınırı yokmu. Yazıyom yazıyom durmuyo bu hala. Sen istersen limit koy bence. Ha çektiği resimler 36 poz bitip de bastırınca ve onları bi de scan edince burda olur. Ölme eşekim ölme yani. O zaman da topik kapanmış olur. ben size postalayım eniyisi eski usül. Bu arada 13 litre ile 416 km gittim. Ağzına kadar doldurunca 13.5 litre aldı. yani yedek 2 litre değil bendekinde borunun ağzı daha aşağıda. Sizde de öyle ise yedekle 50km yaparım diye güvenmeyin 25 bile gidemeyebilirsiniz. Geri dönüşte önden zaman zaman gelen zırıltı arttı. Ön teker biraz hızlı hava kaybediyor sanırım. Bunun dışında bir vukuat olmadı. şimdi 3200km lerdeyim yoksa 3300 mü ne. 2500 bakımını yaptıracağım yakında. O yoldan sonra hakketti kerata. Ah unutmuştum. Kino abiye de armalar için teşekkürler. Çook güzel olmuş. Eh buraya kadar sabredip okuyanlara teşekkürr eder büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlerinden öperim. İnsanın yazdıkça yazası geliyor. Biri beni durdurabilimi rica etsem?

Sayfa 2 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)