Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Anilgardiyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Anıl Demir
    Auto Chip&Beyin
     Regal Raptor Spyder 250-10
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Vites pedalı

bugün dikkatimi çekti motorun vites pedalı el ile oynadıgım zaman ileri geri boşlukta hareket ediyor , sallanıyor hafif bi boşluk var normal midir ?
    Motosikletle yaşa oğlum ve aradan yıllar geçerse ve ben motosiklete binemeyecek durumda olursam, gel bana maceralarını anlat, nereleri keşfettiğini, kimlerle hırlaştığını, kimlerle dost olduğunu, hangi şarabı kiminle içip, hangi güneşi nerede batırdığını..

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,570
    Beğenilmiş
    5,792
    Alıntı Anilgardiyan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugün dikkatimi çekti motorun vites pedalı el ile oynadıgım zaman ileri geri boşlukta hareket ediyor , sallanıyor hafif bi boşluk var normal midir ?
    Normaldir sorun yok hepsi öyle

Anıl Demir
    Auto Chip&Beyin
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    bi de abi bişey sorucam , bu gidon var ya hani , motora oturmuş şekildeyken , gidonun arkasında 2 tane büyük 6 köşe 2 tane civata var birisi hastalık kapmış sanırım , nikelajı hafiften atmaya başlamış ama atmamış , ne yapabiliriz abi , ya da bu civatayı değiştirebilir miyim
    Motosikletle yaşa oğlum ve aradan yıllar geçerse ve ben motosiklete binemeyecek durumda olursam, gel bana maceralarını anlat, nereleri keşfettiğini, kimlerle hırlaştığını, kimlerle dost olduğunu, hangi şarabı kiminle içip, hangi güneşi nerede batırdığını..

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,570
    Beğenilmiş
    5,792
    Alıntı Anilgardiyan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bi de abi bişey sorucam , bu gidon var ya hani , motora oturmuş şekildeyken , gidonun arkasında 2 tane büyük 6 köşe 2 tane civata var birisi hastalık kapmış sanırım , nikelajı hafiften atmaya başlamış ama atmamış , ne yapabiliriz abi , ya da bu civatayı değiştirebilir miyim
    sanırım gidon bağlantı ayağının altta kalan gömülü vidalardan bahsediyorsun her vida değşebilir ama o vidalar hiç değişmediğinden bulman zor olabilir serviste veya oto parçacılarında olabilir

Anıl Demir
    Auto Chip&Beyin
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sanırım gidon bağlantı ayağının altta kalan gömülü vidalardan bahsediyorsun her vida değşebilir ama o vidalar hiç değişmediğinden bulman zor olabilir serviste veya oto parçacılarında olabilir
    bi bakıcam abi ya sırıtmıyo coook dikkatli bakmak gerkiyo ama biraz titizim bu motorun üzerine :D aklıma takılıyo

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)