Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

İsmail Akyürek
    Bankacılık
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    hayde hayırlı yolculuklar dostum. kazasız belasız yolculuklar dilerim.

yenikoylu_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kubilay BURSALIOĞLU
    Serbest Meslek
     Aprilia Caponord
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 4
    Öncelikle aramıza hoşgeldin diyerek başlıyım.Yoculugun uzun ve zorlu inşallah kazasız belasız eğlenceli bir gezi olur.Tekerine taş değmesin.

Bide tanışma topigi açsaydın adını işini nelerle uğraştığını kısacası seni biraz daha tanısaydık çok daha sevinirdik
    Mesele Motor kullanmak değil YEĞEN Mesele Çevrendekileri düşünerek kullanmak !!!

KUTHAN YOLCU
    Bankacılık
     REGAL RAPTOR DADYW 250
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Dostum Aksu Üstadımı dinle bence.Harika bir yol çizmiş.Eğridir'e mutlaka uğra.Levrek ve istakoz mutlaka ye,bayılacaksın.Birde Mustan ustanın damla sakızlı dondurmasını ye bayılacaksın.Biz orda 7 sene kaldık.Harika bir manzara vardır.Hele Sivri dağı ve Eğirdir gölü muhteşem bir kombinasyondur.Göle mutlaka gir.
    Çok temiz olup,serindir.Ama sakın açılma dibi balçık olup,çok tehlikelidir.Herkezin girdiği kayalık yerlerde girmeye çalış.
    Hayırlı Yolculuklar!!!

siyahus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Hasan
    SAP ABAP Danışmanı - Freelancer
     RR 250E
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Olurmu abicim kayalık mayalık , eğirdire gitmişken gireceksin altınkumda missler gibi . Aslında eğirdir gölünün solundan değilde sağından gidebilsen daha güzel. Barlaya gelmeden bide yarımadavarki boyalıda , eşi yoktur ama dibi çamurdur. Dedem ve Ninem orada köydek uzak tek evde yaşıyorlarki manzarasını nası koyarım sayfaya bilemiyorum Eğirdire gidince kesin istakoz(kerevit) ye . Böyle bir lezzet yok. Oradan kovada gölüne çık . Tabiat parkıdır , dağın tepesinde bir göl. Hatta vaktin olsa Ispartaya gidip Gölcüğe dünyadaki bir kaçtane krater gölünden biridir. Yusyuvarlak bi göl. Ahhh memleketim ahhhh. sonra kovadadan antalyaya doğru devam eden bir yol var oradan devam edince bir baraj gölünün üzerinden geçeceksin. üzerinde dur barajın ve sağ tarafına bak. Acaip bir kanyon göreceksin . sonra Antalyaya girmeden kurşunlu şelalesine gir mutlaka . Kenan Evrenin çakma evi dışında tabiatı korunmuş çok güzel bir yer ve gidebildiğin kadar git .
    Çok özendim yaw. Evli barklı olmasam (kılıbık) sırf yol için gelirdim ,antalyadanda direkt aynı yoldan dönerdim valla.

yetiş kılıç
    mühendis
     dadwy 9b
     hatay
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    herkese tekrardan selam, tanışma olayını harbiden unuttum :D kusura bakmayın,ben Yetiş 1 hafta öncesine kadar İTÜ de öğrenciydim
    şimdi diploma bekliyorum genç bir mühendis diyebiliriz ,ben motorumu geçensene mayısta almıştım camiaya pekte uzak değilim aslında ama genelde okuyordum yazdıklarınızı... çok güzel tavsiyeler var elimden geldiğince değerlendireceğim ,şaşırdım wallahi bu kadar destek fikir beklemiyordum göl balık dondurma hiç aklımda yoktu :D hepsini tadıcam artık resimlerle paylaşırız .. tekrar teşekkürler ...

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)