Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 38 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

başar dişli
    Radyo, Televizyon ve Sinema
     yok
     Eskişehir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

korkutmayın beni!...

arkadaşlar konu bölümlerine baktımda ençok konu başlığı RR sorun ve problemleri başlığı adı altında açılmış. tabiki hertürlü motorda sorun yaşanırda daha hali hazırda RR kafasına koymuş biri için bu durum gayet korkutucu birşey. çin motorları arasında en iyisi diyip te aklımıza koyduğumuz RR ne kadar çok sorun çıkartıyormuş yavs

moonchild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serhat tutal
    İşletme
     RR'dı eskiden
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Biz korkuturuz, RR sevindirir!! Sahipleri ve RR'ler olarak olayımız budur!! Biz sayımız artsın istiyoruz tabi ama elimine ediyoruz! Her aklına esen gidip zart diye alsın istemiyoruz! O yüzden bu forumda yazılı olanlar bir tür psikolojik test! Regal Raptor'a olan bağlılığını ölçüyo!

Çok gizli bilgidir, admin bunları burda yazdığımı duyarsa beni oyar! O yüzden sen yine kimseye söyleme ama git hemen al!!! Şşşşşşş ;)
    We believe in going our own way, no matter which way the rest of the world is going...

Eyüp Karakaya
    Serbest Meslek
     venox 250
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Slm.Bende fıldır fıldır aranıp duruyorum aylardır.hem zarar etmim hem fazla para vermim hemde en iyisini alim diye(yani herkesin arayıp bulamaığını arıyorum)yuzlerce sayfa forum okudum onlarca model hakkında ve en kalitelisinden en ucuzuna sorunsuz motor yok.Sorunlar ucuza ve baş ağrıtmadan halledilebilsin yeter.Bence buda RR de var.Hiç halledilemeyenleri saymıyorum.Daha alamadım ama ya hyo gv250 ya rr dd250 hatta sorunların cözülebilirliği RRde daha yüksek.Bunlar benim gözlemlerim.Saygılar.

başar dişli
     yok
     Eskişehir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    bende yeterince araştırma yaptığımı düşünüyorum.fakat araştırmayı ağrızallar ve sorunlar üzerine yapmamıştım. bunu sadece RR de gördüm. fakat diğer markalarında farklı olabileceğini zannetmiyorum. bir ara hyo benimde aklıma yatar gibi oldu ama tuzlu geldi doğrusu
    http://www.youtube.com/watch?v=S9uMs4WJLR8

moonchild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serhat tutal
    İşletme
     RR'dı eskiden
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Arkadaşlar biraz geyik bir cevap yazdım ama ciddiye bağlamak istiyorum: Bütçeniz çok farklıysa bilemem! Ama bu bütçeye uyacak en sorunsuz makina bence kesinlikle Regal Raptor'dır! Unutmayın! "İyi motor-kötü motor yoktur..Pahalı motor-ucuz motor vardır!!"

Bir başka forumda aynı sizler gibi hangi motoru alsam diye dolanırken okuduğum bir cümle motosiklet sahibi olmanın getirdiği sorumluluğu ve motosikletin ne olduğunu çok basit bir şekilde anlatıyordu.. Cümle hemen hemen şöyleydi: Motosiklet asla bir araba gibi değildir. Koydum benzini, bastım marşa anahtar vurmadan 50bin kilometre yaptım diyebileceğiniz bir cihaz kesinlikle değildir. Dolayısıyla motosiklet sahibi arızaya, arıza yoksa bakıma yatkın adam olacak; eli az biraz anahtar tutacak!!!
    We believe in going our own way, no matter which way the rest of the world is going...

handojoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serkan günay
    müzisyen
     yamaha xvs 535 virago
     Edirne
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1

Re: korkutmayın beni!...

Alıntı hosemario Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşlar konu bölümlerine baktımda ençok konu başlığı RR sorun ve problemleri başlığı adı altında açılmış. tabiki hertürlü motorda sorun yaşanırda daha hali hazırda RR kafasına koymuş biri için bu durum gayet korkutucu birşey. çin motorları arasında en iyisi diyip te aklımıza koyduğumuz RR ne kadar çok sorun çıkartıyormuş yavs
    hey dostum yeni bir kullanıcısın galiba ben rr kullanıcısı değilim fakat o paraya o görünümde alacağın tek bir motor var oda rr eğer motor aldığında arıza yaparsa parçalarını kaliteli parçalarla değiştir o zaman taş gibi olur motorun unutma harley alsanda bu sorunları yaşayacaksın sen kullanma klavuzunu iyi oku ve aynen uygula 100 km hız diyosa 100 km hızla git sen yazılanlara uy zaten biz türkler zahmet edipte böyle şeyleri pek okumayız zaten bir şeyi kullanmamız gerektiği gibi kullanmayız. kuruiser motordan hız bekleriz 140=150 km yapsın isteriz olmaz. maksimum 100 km anladın canım benim
    ___ŞEHİR KOVBOY'U YOLDA____ YASAL HAYDUT

Eyüp Karakaya
    Serbest Meslek
     venox 250
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    İstirham ederim handjoe en azından arıza yaptığı yada biz biryerini bozduğumuz zaman mutlaka okuruz klavuzu.Ama hep sonradan :D

yenikoylu_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kubilay BURSALIOĞLU
    Serbest Meslek
     Aprilia Caponord
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 4
    Evet arkadaşım moonchild ve acayüp haklı ben alalı 1 ay oldu çok önemli bi sorun yaşamadım şu anda 2000 km deyim motoru race zannedip çok hırpalamazsan endru zannedip kaldırım üstlerine zıplamazsan bi sorun yaşamazsın bu perayadabundan iyisi şamda kayısı
    Mesele Motor kullanmak değil YEĞEN Mesele Çevrendekileri düşünerek kullanmak !!!

başar dişli
     yok
     Eskişehir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Re: korkutmayın beni!...

Alıntı handojoe Nickli Üyeden Alıntı
    hey dostum yeni bir kullanıcısın galiba ben rr kullanıcısı değilim fakat o paraya o görünümde alacağın tek bir motor var oda rr eğer motor aldığında arıza yaparsa parçalarını kaliteli parçalarla değiştir o zaman taş gibi olur motorun unutma harley alsanda bu sorunları yaşayacaksın sen kullanma klavuzunu iyi oku ve aynen uygula 100 km hız diyosa 100 km hızla git sen yazılanlara uy zaten biz türkler zahmet edipte böyle şeyleri pek okumayız zaten bir şeyi kullanmamız gerektiği gibi kullanmayız. kuruiser motordan hız bekleriz 140=150 km yapsın isteriz olmaz. maksimum 100 km anladın canım benim
    yok be hanojoe ben eşyalarıma gözü gibi bakanlardanım. hız amaçlı değil keyif amaçlı alanlardanım. zaten chopperın amacıda o değilmi? ben şu haftanın 3-4 günü motorunu yıkayan , acaba bir yerinde bişeyi varmıdır diye devamlı motorunu ve diğer parçalarını kontrol eden görgüsüzlerdenim. hani derler ya bi adamın oğlu olmuş tutmuş ...... koparmış benimkide o hesap. ama diğer yandanda çin malı ürünlerede böyle ilgi gerekmiyor mu ? biraz çıt kırıldımlar anlaşılan. yeterki bu kadar bakıma karşılık versinaraç. mutlaka aramızda başka kullanıcılarda vardır bu şekilde. onlarında yinde sorun yaşadıklarına zannediyorum. araç bana ayda bir sevistekilere selam vermemi sağlamasın yeter. ha arada bir çaylarını içmeye gideyim yeter tabi sadece çay

Alıntı moonchild Nickli Üyeden Alıntı
    Arkadaşlar biraz geyik bir cevap yazdım ama ciddiye bağlamak istiyorum: Bütçeniz çok farklıysa bilemem! Ama bu bütçeye uyacak en sorunsuz makina bence kesinlikle Regal Raptor'dır! Unutmayın! "İyi motor-kötü motor yoktur..Pahalı motor-ucuz motor vardır!!"
    Bir başka forumda aynı sizler gibi hangi motoru alsam diye dolanırken okuduğum bir cümle motosiklet sahibi olmanın getirdiği sorumluluğu ve motosikletin ne olduğunu çok basit bir şekilde anlatıyordu.. Cümle hemen hemen şöyleydi: Motosiklet asla bir araba gibi değildir. Koydum benzini, bastım marşa anahtar vurmadan 50bin kilometre yaptım diyebileceğiniz bir cihaz kesinlikle değildir. Dolayısıyla motosiklet sahibi arızaya, arıza yoksa bakıma yatkın adam olacak; eli az biraz anahtar tutacak!!!
    ayıp ettin moonchild anahtar tutmak bizim için bir zevktir. yeterki bizi uzun yolda iken yarıda yolda bırakmasın. malum her arıza bizim kendi anahtarımızla yapılacak bir ağrıza olmuyor. hele hele arkanda kız arkadaşın varken şehir içindede olsa ağrıza yaptımı allaaaa karizma sıfırın altında bile olursa sevin

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    sorunların hepsini birden görünce sana çokmuş gibi geliyo...ben 10,000 km deyim sadece zincir değiştim....o kadar sorunlu motor diil .....

mesela radyatörleri sorunlu . ama onunda çaresi var radyatörcüye gidiyosun...ona bi operasyon yapıyo ve bi daha patlarsa gel yenisini ben verecem diyo.....

operasyonun maliyeti 20 ytl .. bide bana ne yapıldığını sorma(ücretli) 10 ytl :evil: başkada bi derdin kalmadı...şimdi bas gaza git kardeşim...

Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)