Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 3 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 120 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

handojoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serkan günay
    müzisyen
     yamaha xvs 535 virago
     Edirne
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı ilkerkoparal Nickli Üyeden Alıntı
    ismailim erken gel
    ilkerim akşamcım şu bizim spedy i çağırın ya gelsin onsuz olmaz alıştık bikere
    ___ŞEHİR KOVBOY'U YOLDA____ YASAL HAYDUT

İsmail Akyürek
    Bankacılık
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı handojoe Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı ilkerkoparal Nickli Üyeden Alıntı
    ismailim erken gel
    ilkerim akşamcım şu bizim spedy i çağırın ya gelsin onsuz olmaz alıştık bikere
    ok dir baba erken geliyorum. gelir gelmez haber ediyorum sana..
    sipidiiiiiiiiii nerelerdesin kardeşim...

Nihat Uzun
    -
     E-250
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    1.CemCem
    2.aykut
    3.ilkerkoparal
    4.infinitedreams
    5.iakyürek
    6.FATİH
    7-alper_tim

Arkadaşlar, güzel insanlar... akşam 7 dediniz, iyi ettiniz. Muhalefet etmek istemem ama listedekilere uyarsa eğer saat 4'e çekme şansımız olabilir mi?
    İşi gücü olan varsa anlarım. Sadece adı tam konmadan, başlık düzeltilmeden şansımı deneyeyim dedim.
    Yeterli miktarda benzin ve portakal suyuyla Boğaz Köprüsünü havaya uçurabilirsin.
    Sabun katarsan, nitrogliserin olur.
    (Dövüş Kulübü)

İsmail Akyürek
    Bankacılık
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    infiniti bana öğleden sonra her saat uyar .

Serbest Meslek
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    1.CemCem
    2.aykut
    3.ilkerkoparal
    4.infinitedreams
    5.iakyürek
    6.FATİH
    7-alper_tim

Valla ben esnafım yani hafta içi hafta sonu fark etmiyor , kapatma saatim 20 - 20:30 gidi oluyor..Zaten 19:00'da buluşsanız bile ben gecikmeli katılacaktım...Ama erken saate alırsanız katılamayabilirim

Bu arada listede VOLKAN neden yok ??? :?

agresus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Volkan Ceylan
    çok serbest meslek
     Suzuki GSF600 BanditS
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    yahu kubilay abiii... sensiz bi eksik olcakyawww.. neyse afiyet şeker olsun diyelim... amma önümüzdeki hafta içi telafi edelim bu durumu da röne de bi çay gecesi yapalım...

Fatihim gıymetlim... unutmuşum kendimi yazmayı... uleee topiği açan ben... ismini yazmayan yine ben... kafalar bi dünya dabiii....

örtmenim... yahu seni ne zaman yolda bıraktık ki???... madem makinen serviste sen de eğer kabul edersen benim laconun artçısı olursun... yok sıkıldım artçılıktan diyosan.. buyur sen kullan ben artçın oliim.. yok hayır ben skutıra binmem birader, en alasından regal isterim dersen bilmem... malum benim kızıl korsan bu ara yatışta...

1.CemCem
    2.aykut
    3.ilkerkoparal
    4.infinitedreams
    5.iakyürek
    6.FATİH
    7-alper_tim
    8.rızahoşgör
    9.agresus

gomtanım pek rütbelim, adminim, delikurt rahmi abim, müslüm babam... ... nerdesiniss???.. heyy millet.. ayıptır yahu... edirneden misafirimisss gelcek siz gelmiiceksinisss... olmazzz... olamazzz.... zati kaç zamandır güsselcene toparlanamadık...

bu arada çalışan insanları göz önüne alarak buluşma saatini 19.30 yapalım diyorum... Fatih gibin çalışan sevgili dostlarda bize orda katılsınlarr... uyar mı güssel insanlar...
    SSUUUUuuu...!

Yaw nedir çektiğim bu Öcü'den , dün gece Avcılar , Florya patlatıyodum , bu sabah saat 11:30 da geldim tükkana, yarın bi daha gelicezzzz ! Yaşasın ! Yol lazımmm yolllll ! Lastik yakmak lazım , kaydırmak lazım !Ooooo yapılacak çok iş var !Yolu bekletmemek lazım !
    Hele hele yolun sonunda Joe 'yu ve sizi görmek varsa , gazla be Öcü'm !
    Listeye beni de yazın demiyorum bile artık ! ....... diilsiniz ! Bana net olarak yer ve zaman söleyin ! Bir de bir de neyse gelince görürsünüz ! :evil:

Nihat Uzun
    -
     E-250
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Hani ben saati 16.00'a çeksek diyordum ya... unutun gitsin

En mantıklısı (Cumartesi günü için tabii) 19.30 olacaktır Agresus'un dediği gibi.
    Katılmaya çalışacağım. Kaçmamalı.
    Yeterli miktarda benzin ve portakal suyuyla Boğaz Köprüsünü havaya uçurabilirsin.
    Sabun katarsan, nitrogliserin olur.
    (Dövüş Kulübü)

yenikoylu_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kubilay BURSALIOĞLU
    Serbest Meslek
     Aprilia Caponord
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 4
    Alıntı agresus Nickli Üyeden Alıntı
    yahu kubilay abiii... sensiz bi eksik olcakyawww.. neyse afiyet şeker olsun diyelim... amma önümüzdeki hafta içi telafi edelim bu durumu da röne de bi çay gecesi yapalım...

Fatihim gıymetlim... unutmuşum kendimi yazmayı... uleee topiği açan ben... ismini yazmayan yine ben... kafalar bi dünya dabiii....

örtmenim... yahu seni ne zaman yolda bıraktık ki???... madem makinen serviste sen de eğer kabul edersen benim laconun artçısı olursun... yok sıkıldım artçılıktan diyosan.. buyur sen kullan ben artçın oliim.. yok hayır ben skutıra binmem birader, en alasından regal isterim dersen bilmem... malum benim kızıl korsan bu ara yatışta...

1.CemCem
    2.aykut
    3.ilkerkoparal
    4.infinitedreams
    5.iakyürek
    6.FATİH
    7-alper_tim
    8.rızahoşgör
    9.agresus

gomtanım pek rütbelim, adminim, delikurt rahmi abim, müslüm babam... ... nerdesiniss???.. heyy millet.. ayıptır yahu... edirneden misafirimisss gelcek siz gelmiiceksinisss... olmazzz... olamazzz.... zati kaç zamandır güsselcene toparlanamadık...

bu arada çalışan insanları göz önüne alarak buluşma saatini 19.30 yapalım diyorum... Fatih gibin çalışan sevgili dostlarda bize orda katılsınlarr... uyar mı güssel insanlar...
    Kolay gelsin Agresus'um Ali usta pazartesi günü cumaya çıkartırız diyodu problemmi çıktı ne oldu.Bide bakıyoruz yemek işini bu akşama çekebilirsem yarın gelmeye çalışıcaz.Allah kısmet ederse yarın görüşmek üzere
    Mesele Motor kullanmak değil YEĞEN Mesele Çevrendekileri düşünerek kullanmak !!!

handojoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serkan günay
    müzisyen
     yamaha xvs 535 virago
     Edirne
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    benim için her yol güney batı
    ___ŞEHİR KOVBOY'U YOLDA____ YASAL HAYDUT

Sayfa 3 Toplam 12 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)