Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

ünal
    memur
     yok
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

herkese saygılar selamlar

28 yaşında devlet memuru İstanbul da yaşayan evli sıradan bir arkadaşınızım. motor hevesim ufak yaştan bugüne kadar genellikle sağımdan solumdan geçen veya park halinde dikkat çeken motorları seyretmekten öteye geçmemiş birisiyim. İmkanım olmasına rağmen hiç benim bir motorum olmalı veya bu motor bende olmalı diye düşüncelere kapılmayan birisiydim ta ki geçen sene Antalya da insanların özellikle gençlerin motor ve motosiklete olan ilgilerini görünceye kadar o günden sonra ara ara özellikle güzel havalarda şimdi altında motorun olacak basacan sahile, gezeceksin havanın sıcaklığını yüzünde hissedeceksin tarzı hayallere kapılmaya başladım. Ancak işim gereği 12 saat araçla seyir halinde olduğumdan pek ciddiye almadım bu düşünceleri ama ne zamana kadar İstanbul'un sabah trafiğiyle otobüse binme mücadelesiyle otobüse bindikten sonra vücut bütünlüğünü korumayla karşı karşıya kalana kadar ve dedim ki artık hem hobi hem ihtiyaç haline gelen motoru alma vaktin geldi. Yaptığım araştırmalar da beni Regal Raptor markası ve bu siteye kadar getirdi umarım siz kardeşlerim ve abilerimden bir şeyler öğrenip daha bilinçli ve sağlam kararlar almamı sağlarsınız saygılar...

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cihan Çiçek
    Ar-ge Mühendisi
     Honda VFR 1200f
     Sakarya
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    7
    Hoşgeldin Ünal.. Aradığın tüm bilgilere, sorularının cevaplarına ve sıcak bir ortama burada ulaşabileceğine garanti ederim. :| sefalar getirdin, daimi olmanı ümit ederim :|
    "CaRPe DieM"

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,570
    Beğenilmiş
    5,792
    Merhaba Ünal aramıza hoş geldin :D
    güzel bir tanışma yazısı olmuş işallah sende kısa sürede gönlüne göre bir makina bulur aramıza katılır ve trafikte yollarda özgürlüğün tadına varırsın

dtahir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tahir Düzgün
    Bankacı
     YOK
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı acemi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    28 yaşında devlet memuru İstanbul da yaşayan evli sıradan bir arkadaşınızım. motor hevesim ufak yaştan bugüne kadar genellikle sağımdan solumdan geçen veya park halinde dikkat çeken motorları seyretmekten öteye geçmemiş birisiyim. İmkanım olmasına rağmen hiç benim bir motorum olmalı veya bu motor bende olmalı diye düşüncelere kapılmayan birisiydim ta ki geçen sene Antalya da insanların özellikle gençlerin motor ve motosiklete olan ilgilerini görünceye kadar o günden sonra ara ara özellikle güzel havalarda şimdi altında motorun olacak basacan sahile, gezeceksin havanın sıcaklığını yüzünde hissedeceksin tarzı hayallere kapılmaya başladım. Ancak işim gereği 12 saat araçla seyir halinde olduğumdan pek ciddiye almadım bu düşünceleri ama ne zamana kadar İstanbul'un sabah trafiğiyle otobüse binme mücadelesiyle otobüse bindikten sonra vücut bütünlüğünü korumayla karşı karşıya kalana kadar ve dedim ki artık hem hobi hem ihtiyaç haline gelen motoru alma vaktin geldi. Yaptığım araştırmalar da beni Regal Raptor markası ve bu siteye kadar getirdi umarım siz kardeşlerim ve abilerimden bir şeyler öğrenip daha bilinçli ve sağlam kararlar almamı sağlarsınız saygılar...
    Hoşgeldiniz. Birçoğumuz bu şekilde, bu sebeplerle başladık motor yolculuğuna, bi baktık ki kendimizi bulmuşuz.

mrtckrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

murat cankurt
    subay
     250 E 10
     Ankara ŞEREFLİKOÇHİSAR
    Beğenmiş
    1
    Beğenilmiş
    2
    Aramıza hoşgeldin Kardeşim umarım gönlünce bi makina bulabiliriz sana en başta şunu söyliyim DOĞRU YERE GELDİN
    Motor elbet bulunur ama biraz konuyu acman lazım ekonomik bişey mi yoksa 6000 liralık spyder mı zevk işi mi yoksa hergün kullanılacak ulaşım aracı mı ne düşünüyorsun?

av. Cevdet Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cevdet Yılmaz
    Avukat
     Gv 650
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Unal aramiza ve ailemize hosgeldin,
    Anlasilan her motorcu ayni ozgurluk hissiyatiyla bu yola cikiyor ve isin guzel tarafi hayatina beklediginden olumlu katkida bulunacak bir karar almissin
    En yakin zamanda gonlunde ki motorla aramizda toplantilarda bulusmalarda seni de gormek dilegiyle

ünal
    memur
     yok
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    teşekkür ederim şuan için sitedeki açılmış konuları inceliyorum motorlar hakkında teorik bilgiler ve bana uygun motor çeşidini bulduktan sonra işin pratik kısmı...

erk
    .
     V strom
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    6
    ünal kardeşim hoş geldin
    ilk kural baktığın yere gidersin

ikincisi ise
    cihan ve cevdete dikkat et yerler adamı
    yaz bunları

Emrehan Demiröz
    Bankacı
     DD250E-9B
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4
    Ünal hoşgeldin sefalar getirdin.

mrtglc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Murat GÜLEÇ
    tekniker
     GV 250
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Hoş geldin Ünal. Öncelikle tebrik ederim seni. bu tanışma yazın yeni gelen arkadaşlara örnek olacak şekilde olmuş.
    Hepimiz senin duygularınla motor sevdasına kapıldık ve buradayız. Çok güzel arkadaşlar edindim kendi adıma söylemek gerekirse. Sende istediğin bilgileri bulabilecein ve yardımlaşmanın tavan yaptığı bir gruba katıldığını kısa zamanda anlayacaksın. Umarım motoruna kısa sürede kavuşur, sürmenin ve rüzgarın keyfini çok uzun süreler yaşarsın.

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)