Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 4 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu
Toplam 56 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    sargin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yiğit Sargın
    Öğrenci
     RR DAYTONA 250
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    dershanenin önüne motorsikleti koyarım. ve ders bitince dışarı bi sigara içmeye gittiğimde hocaların etrafında hayran hayran toplanmaları ve sahibi kim acaba diye etrafa bakınmaları..ve ben 10 dakka boyunca hiç ses etmeden onları izlemem..

ego makinesi bu resmen azizim

Tanju Mayda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tanju Mayda
    Fotoğrafçı
     RR DD 150 E2
     Babaeski
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı daytona_39 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iki gündür tüm gözler benim de üzerimde hatta sizin dükkanın önünden de geçtim 1-2 defa ama denk gelmedi ,selam veremedim...
    E fren yapıp bi çayımı içmek aklına gelmedi anlaşılan ))
    Ölümle yaşamın tam ortası
    yani
    SIFIR NOKTASI

xxx
    at
     Honda Shadow Spirit 2009
     ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    cin onyargisini yikmaya en yakin marka bence. ismi regal olmadan sadece raptor olsa coktan yikmisti :D
    regali beyaz esyalariyla tokatli reklamlariyla bilen milletiz sonucta.

Atilla Harun YILDIRIM
    Ayakkabi
     DD 250E-6C
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Valla ne olursa olsun soranlar aaa regal raptor mu bu demiyor harley davidson mu diyor bende büyük bir zevkle bozuyorum onları ve bi anda ilgi ve alakaları raptora dönüyor harley kimmiş la

Özgür Bayram
    Muhasebeci
     RR DAYTONA 350 SİYAH
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    20
    Harley mi ?? O da ne ?? Hahahahaha

m.kaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mahmut kaptan
    yönetmen
     daytona 350
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    bende bir RR daytona 350 ile aranıza katıldım ve bugun toplam 30-40 km yol yaptım ve herkese tavsiye edecegim bir motor aldıgıma kanaat getirdim =)

herkese selamlar...

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,567
    Beğenilmiş
    5,789
    Alıntı m.kaptan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende bir RR daytona 350 ile aranıza katıldım ve bugun toplam 30-40 km yol yaptım ve herkese tavsiye edecegim bir motor aldıgıma kanaat getirdim =)

herkese selamlar...
    Merhaba mahmut aramıza hoş geldin kenidini alttaki linkteki tanışma başlığında tanıtıran seviniriz oradan devam ederiz
    http://www.regalraptor.net/forums/ne...newthread&f=27

D-Black_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mahmut Demir
    Sİstem Mühendisi
     Kuba Superlight 200cc
     İStanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Bugün Beşiktaşdaki Demirtaş motora gidip bir bakayım dedim regallere.GErçi orası ayırca bir tamirhane,ali ustanın yeri.
    Kendisi yoktu ancak yerine bakan bir diğer ustası vardı.Kapıda kaza yapmış bir spyder vardı,merak edip selesine bir oturdum,hoşuma gitti motor.Elbetteki daha önce tecrübem olmadığı için arkadaşlar ikinci el al alış filan dediler.
    Ben yeni modelleri sordum 2015 ler için.Arkadaş ali ustayı aradı,genel distribitörlük aralık ayı sonu gibi 2015 model regal motorların gelip satışına başlanacağını söylediler ve şuanda da sıfır motor kalmadığını,yeni motorları beklediklerini ilettiler.
    Ayrıca ilgilinen arkadaş bana spyder değilde daytona almamı,ilk başlangıç olarak daha verimli kullanabilceğimi ancak trafiğe çıkmadan biraz sürüş yapmam gerektiğini söyledi.Ben zaten aralık ayı sonu gibi ehliyet alacağım ve şubat gibi de motoru almayı düşünüyorum.İşin gerçeği pratik yapmam lazım doğrudur ama hangi koşullarda ve nerede yapacağım bu işi o konuda sıkıntı yaşayacağım sanıyorum.

İşin gereçği daytona motorları orada göremedim,sadece spyder vardı ona binip şöyle bir baktım.
    Yeni 2015 modeller aralık ayı sonu gibi geleceğini ve fiyatların belli olmadığını söylediler.Bende beklemeye geçdim,şahsi kartımı bıraktım gelince bilgi versinler diye.Şimdilik durum bu arkadaşlar..

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,567
    Beğenilmiş
    5,789
    Alıntı D-Black_TR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün Beşiktaşdaki Demirtaş motora gidip bir bakayım dedim regallere.GErçi orası ayırca bir tamirhane,ali ustanın yeri.
    Kendisi yoktu ancak yerine bakan bir diğer ustası vardı.Kapıda kaza yapmış bir spyder vardı,merak edip selesine bir oturdum,hoşuma gitti motor.Elbetteki daha önce tecrübem olmadığı için arkadaşlar ikinci el al alış filan dediler.
    Ben yeni modelleri sordum 2015 ler için.Arkadaş ali ustayı aradı,genel distribitörlük aralık ayı sonu gibi 2015 model regal motorların gelip satışına başlanacağını söylediler ve şuanda da sıfır motor kalmadığını,yeni motorları beklediklerini ilettiler.
    Ayrıca ilgilinen arkadaş bana spyder değilde daytona almamı,ilk başlangıç olarak daha verimli kullanabilceğimi ancak trafiğe çıkmadan biraz sürüş yapmam gerektiğini söyledi.Ben zaten aralık ayı sonu gibi ehliyet alacağım ve şubat gibi de motoru almayı düşünüyorum.İşin gerçeği pratik yapmam lazım doğrudur ama hangi koşullarda ve nerede yapacağım bu işi o konuda sıkıntı yaşayacağım sanıyorum.

İşin gereçği daytona motorları orada göremedim,sadece spyder vardı ona binip şöyle bir baktım.
    Yeni 2015 modeller aralık ayı sonu gibi geleceğini ve fiyatların belli olmadığını söylediler.Bende beklemeye geçdim,şahsi kartımı bıraktım gelince bilgi versinler diye.Şimdilik durum bu arkadaşlar..
    Daytona'nın ön maşası daha kısa olduğundan kullanımı biraz rahattır
    Ali usta servistir sıfır makina olmaz sıfır makina modellerini görmek için bayilere gitmen gerek ayrıca 2015 modeller 2014 aralıkta gelemez gelirse kanunen 2014 model olarak satması gerekiyor o yüzden getirmezler

D-Black_TR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mahmut Demir
    Sİstem Mühendisi
     Kuba Superlight 200cc
     İStanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daytona'nın ön maşası daha kısa olduğundan kullanımı biraz rahattır
    Ali usta servistir sıfır makina olmaz sıfır makina modellerini görmek için bayilere gitmen gerek ayrıca 2015 modeller 2014 aralıkta gelemez gelirse kanunen 2014 model olarak satması gerekiyor o yüzden getirmezler
    Bana söylenen distribitörlük 2015 modelleri bekletiyormuş (ali ustanın söylediği konu bu) dolayısı ile aralık sonu dendi ancak elbette ocak ayı gibi satışa başlarlar diye tahmin ediyorum.

Sayfa 4 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)