Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Anilgardiyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Anıl Demir
    Auto Chip&Beyin
     Regal Raptor Spyder 250-10
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    abilerim bilemem , 5 vakit namazında bir adam , eski patronum yalan söylicek bi insan değil , ne diyosa onu aktardım .
    Motosikletle yaşa oğlum ve aradan yıllar geçerse ve ben motosiklete binemeyecek durumda olursam, gel bana maceralarını anlat, nereleri keşfettiğini, kimlerle hırlaştığını, kimlerle dost olduğunu, hangi şarabı kiminle içip, hangi güneşi nerede batırdığını..

korhan_751 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Korhan Kılıç
    MUHASEBE
     DRAGSTAR 1100
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    bana kalırsada aslında bunu tasarlayan adam nereliyse. bu motorda oralı yane amarikan yapımı çin üretimi zaten günümüzde birçok büyük marka firma üretimlerini çinde yaptırıyor.

Sorana Amerikan Malı diyebilirsiniz :D

Fatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Fatih Bekaroglu
    Teknik Eleman
     2005 Honda CBF 600
     Eskişehir
    Beğenmiş
    12
    Beğenilmiş
    16
    Bende gerçekten merak ediyorum.Ama benim cevabım kaliteli çin malı diyorum.Yani abicim uzun yol motoru sorunsuz bir motor fizana kadar git diyorum soranlara.

marlox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Engin AKAR
    Tekniker Müzisyen Sporcu
     Honda Vfr 800
     İZMİR / Narlıdere
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    ben toplama diyorum :D

BİR YERE GİTMEK İÇİN ARABAYA BİNİLİR AMA, MOTORA BİNMEK İÇİN
    HER YERE GİDİLİR !!!

ozguralic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

özgür alıç
    Tasarımcı
     RR DD250-E 9B
     BURSA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    26
    Arkadaşlar hiç saklamayın çin malı olduğunu söyleyin. Baktınız salak saçma konuşuyor hiç cevap vermeyin. Bu yöntem çok etkilidir. :|

This is your life, it's all been ordinary. Until you find all you're worth

ozgur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ozgur
    filo yöneticisi
     acar
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Çin malı çakmamı diye soruyorlar. Nokia çakmamı çinde üretiliyor diyorum. Nerdeyse motoru satacak duruma geldim.

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,525
    Beğenilmiş
    5,772
    Alıntı ozgur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çin malı çakmamı diye soruyorlar. Nokia çakmamı çinde üretiliyor diyorum. Nerdeyse motoru satacak duruma geldim.
    bizim makinalar çinli ama çakma değil orjinal patentli üretim kendi başına bir marka üretimini kendi yapan bir firma takma kafana bilğisi olmayan insanların lafıyla canını sıkma sen keyfini çıkar

l
    l
     l
     l
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Ben bu tip cahil sohbeti olmaması için bizim motorlar hakkında hiçbir doğru bilgi vermiyorum.

Kaç liraya aldın: 20.000 TL
    Ne malı bu abi: İngiliz
    Kaç motor: 750 cc

Zaten fiyatı duyunca "E tabi abi, böyle bir motorda ancak bu kadar fiyata satılır" falan diyorlar. Sohbet çok uzamıyor.

Bazen de tinerciler çeviriyor etrafını işte o zaman bu cevaplar onları kesmiyor. Onları bu dumanlı kafalı halleriyle hızlı düşünmeye sevkedecek cevaplar gerekiyor.

Abi bu ne kadar diyince "190 kg" diyip o daha ne olduğunu anlamadan gazlıyorum. Dikiz aynasından baktığımda hala benim verdiğim cevabı mı yoksa bana sorduğu sorunun cevabının bir fiyat olması gerektiğini mi düşündüğünü anlamasamda tinercilerin elinden kurtulmuş olmanın verdiği mutlulukla uzaklaşıyorum.

Ama işi bilen biri geldiği zaman zaten "Abi bu ne malı" sorusunu sormuyor.
    "Hayırlı olsun"la başlayan sohbet, hocam neden 350 cc düşünmedinle tatlı tatlı devam ediyor.

Yukarıda anlattıklarım insanları küçümsemek olarak algılanmasın. Motosikletten hiç anlamayan birinin anlamsızca sorduğu sorular beni yoruyor. Sadece bu yüzden sohbet uzamasın diye böyle davranıyorum.

Derhan İlyas ÇELİK
    askeri personel
     Regal Raptor DD250-E10
     Malatya
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    23
    bende çok uğraşiyorum bu durumla biçok yerde geliyorlar mesela abi çok pahali demi bunlar ne kadar falan diyorlar. yada tanidiklar soruyor fiyatini soyleyince adam hayal kırıklıgına ugruyor aa bu kadar ucuzmu falan. bizim hanim diyor sorana fiyatini 20 bin falan de adamlari hayal kırıklıgına ugraytiyorsun diye.
    bundan önceki motorum 3000 tl değerinde bişeydi bi keresinde bi araba park halindeyken yaklaşti biraz etraftan bi adam uyardi olm arkada motor var senin arabanin 3 kati eder dikkat et falan diye. adamin araba honda civic di. adam 150 bin tl falan hayal etmiş harley sandi sanirim ben şimdi o adama nasil bu 3000 tl diyeyim?
    Hakan07 (28.Temmuz.2017) Bunu beğendi.

newmoon06tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ali YENİAY
    R CMSGT.
     Suzuki Intruder M-800 (Thunderbolt)
     Ankara
    Beğenmiş
    17,459
    Beğenilmiş
    2,877
    Herkese slm. Motorumun çadırı 1.5 yılda sıcak soğuk derken delik deşik olmustu. Geçen hafta sonu motora çadır diktirmek için önceden sözlestigim cadirciya gittim. Kumaşı beğendim, usta motora bi baktı, "bu kumaş tan yaparsak 200 TL olur" dedi. Yapma usta telefon da 50-150 arası değişir, kumaşı na bağlı demiştin diye hatirlattim. Sen motoru HD zannettin herhalde dedim. Usta harbiden Harley zannetmis, durumu açıklayınca, pazarlik sonucu 120 TL ye sağlam, evladiyelik güzel bir kıyafet diktirdim kara oğlana.....(Bazı durumlarda, güzel görünümü, meşakkatli oluyor)

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    OF COURSE, AIR FORCE

Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)