Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

carvalho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Selçuk Tanrıverdi
    At Hırsızı
     BMW GS 1200 ADV
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    8
    Alıntı Aksu Nickli Üyeden Alıntı
    İki kovboy biraraya gelsinde sen aralarında vişne suyu iç yeterki. Onların biraraya geleceği yok. Aslında 3. kişi lazım efsane tamam olsun.
    Aksu ağabey, 3. kişinin silahında mermi yoktu yalnız. Mermisiz olan çukuru kazar, binlerce mezarın içinden doğru mezarı bulup altınlara ulaşır. Zor iş valla efsane olmak :( :mrgreen:

Alıntı handojoe Nickli Üyeden Alıntı
    selçuk dostum kendine bi şapka al kendine yeni bir nik bul JHONY LOGAN olabilir mesela.
    Zorla kovboy yapacanız beni. Hafta sonu şapkam, fularım demir atımla yüzbaşı Tommiks fotoğrafımı yapıştırırım siteye.

"Hey barmen, bana bir bardak süt.... N'oldu, komiğine mi gitti, ne gülüyorsun???"
    "Ne gülecem len, kotik, senin devrelerin yarbay oldu sen hala yüzbaşısın, süttesin ayrandasın."
    yol yapalım yol

gecee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Deniz yılmaz
    IT
     FZ6 Fazer
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    oyy oyyy
    burasıda baya güzel olmuş...
    lisede az binmezdim çıplak ataa cokta güzel olurdu...
    kızıldereli gecee derlerdi :D puha aha aa
    aklıma gelmiyo değil bi gün şoyle demir atlarımıza atlayıp bi at çifliğine gidip at binsek ne güzel olur ....
    Jour Ambiguous :evil:
    34 VH 7413

541 301 83 62

ktx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Serkan
    Psikolog
     Yok-Arabam Chevrolet Venture
     Kanada
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    [youtube]http://video.google.ca/videoplay?docid=-8539895147648240339&q=mr.tambourine+man&total=167& start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=8[/youtube]
    Bu da benden.
    Carvalho bayilir bunu, dibi dusmustur simdi dinlerken.

Selçuk Tanrıverdi
    At Hırsızı
     BMW GS 1200 ADV
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    8
    Ohooo, serkan kardeşim, nerelerdesin yahu... Kovboylar diyarındasın, sesin çıkmadı bu topik için...

Arkadaşlar, Serkan kardeşimi hatırlarsınız. Kanada temsilcimiz. Henüz motorcu yapamadım onu ama yakındır. Gönülden chopper'cı aslında ama yaşadığı yer motosiklet iklimine pek uygun değil. Bir de fiyatlar görece pahalı...

Değil mi dostum, senin yerine ben konuşuyorum...

Bob Dylan hastası yaptın beni akşam akşam... Hey Mr. tambourine man diyerek eve gidecem, öyle görünüyor...

Hey! Mr. Tambourine Man, play a song for me,
    I'm not sleepy and there is no place I'm going to.
    yol yapalım yol

ktx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Serkan
    Psikolog
     Yok-Arabam Chevrolet Venture
     Kanada
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Sel'im, yazacaaz biseyler de, firsat olmuyo mesguluz... aslinda alakasi yok ...zaman bol, mesgul de degiliz ama, olum ne ayzayim ki ben simdi buraya. millet ucmus, istanbul sinirlari size dar gelmis eskisehir-canakkale fantazileri yapmaya baslamissiniz. ben ne diyeyim ki bunun uzerine, toronto soyle, montreal boyle diye anlatsam ne yazar, oralari anlatan yazilarin yaninda. bu hafta sonu bi gezi yapalim desem,( buraya gelisiniz tek vesait olsa da) musait olmazsininz hem gelsneiz ne farkedecek bende motor yok. artcimi olacaaz bu yastan sonra?
    ama az once senin ve youtube sarkilairni gorunce dayanamadim, en sevdigin parcalardan biridir diye koyayim dedim Bob Dylan in, Mr. Tambourine Man i ni ama onu da beceremedik artik arkadaslar copy-paste yapip deinleycekelr mecburen.
    ben burlardayim, agzim acik, kiskanarak yazdikalrinizi takip ediyorum. yazin oradayim, gelince beraber takiliriz.(2015-temmuz)
    dostlara selam.

Selçuk Tanrıverdi
    At Hırsızı
     BMW GS 1200 ADV
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    8
    Serkan'ım çamurum tambourine man'im, illa motorla ilgili yazmana gerek yok. Zaten burada foruma yazılanların en fazla %10'u motorla alakalı... Canın iki çift lakırdı çektiğinde bil ki dostların yanında...

Oralardan bir iki resim yolla da coşalım biraz. Motorlu olursa daha iyi olur tabii, orada hangi marka kabul görmüş, hangi tarz yaygın, bir anlat bize hele...
    yol yapalım yol

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)