Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 7 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 567
Toplam 67 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 67 arasi kadar sonuc gösteriliyor

müslüm baba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Müslüm
    Serbest Meslek
     Regalraptor 250 CC
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Gonzalez gerçekten dediğin gibi varmış kendimizi bodrum beaclarda zandık (Beach ı doğrumu yazdım) yoksa biz yanlışlıkla bodruma gittikte haberimiz mi olmadı Sevgi yengenizle hep bunları konuştuk,kardeşim çok memnun kaldık ve mutlu olduk,aynı yere tekrar gideceğiz, gelmeyenler kesinlikle pişman olacaklar.

Yaw her yerde her zaman başıma gelen burada da geldi, gozalez fiyatları ayarlamış ama bana sen babasın diye yine normal tarife uyguladılar, herkesten biraya 3.5 ytl aldılar benden 5ytl gonzalez 4 bira içtim bana 6ytl borcun var yada ben bidaha Kardeş beach a gidersem 6 ytl lik bedava içeceğim,allahtan şezlong parası istedilklerinde vermem dedim de onu kurtardık.

Bu arada Bursadan gelen motorcu kardeşlerimizle de tanıştık hepsi çok kaliteli insanlar ama şu gonzalez in kalitesini hala anlamadım kaliteli bir arkadaşmı yoksa kalitesizmi yada kalite ölçüsü nedir bilmiyorum, şaka tabiii gonzalez kardeşim senin kalbimizde her zaman yerin büyük, kısa zaman oldu tanışalı ama gerçekten seni sevdik biz seversek tam severiz unutma, bu kadar yalakalıktan sonra artık şakalarımızı idare edersin.
    NERDE BİR MOTORCUNUN BAŞI SIKIŞSA MÜSLÜM BABAYI ARAR 0532 228 08 59

Müslüm
    Serbest Meslek
     Regalraptor 250 CC
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Yaw gelenlerin içinde hiç resim çeken olmadımı cümle alem görseydi oranın ne kadar güzel bir yer olduğunu.

Müslüm baba tatilde

başar dişli
    Radyo, Televizyon ve Sinema
     yok
     Eskişehir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    ahhhh şu motorsuzluk yokmu ahhh ulen şu sıralar dolu zamanımız var motor yok ağlamak nistiyorum ya baksanıza müslüm babamız ne güzel sere serpe yayılıp forsu ile resim çektirmiş. helal olsun müslüm baba yakışırrr
    http://www.youtube.com/watch?v=S9uMs4WJLR8

Müslüm
    Serbest Meslek
     Regalraptor 250 CC
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı hosemario Nickli Üyeden Alıntı
    ahhhh şu motorsuzluk yokmu ahhh ulen şu sıralar dolu zamanımız var motor yok ağlamak nistiyorum ya baksanıza müslüm babamız ne güzel sere serpe yayılıp forsu ile resim çektirmiş. helal olsun müslüm baba yakışırrr
    Gonzalezin sayesinde güzel bir gün geçirdik. Keşke herkes gelebilseydi içimize sinmedi.

polo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

EROL HAHAMCI
    Serbest Meslek
     E9
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    herşey güzelmiş müslüm baba ganzoyada alem yakışır çünki o yalova aleminin kralı ayrıca selam beni azda olsa sakaryadan taınır.
    KARTALLAR YÜKSEK UÇAR...34 YDH 46

yenikoylu_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kubilay BURSALIOĞLU
    Serbest Meslek
     Aprilia Caponord
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 4
    Alıntı polo Nickli Üyeden Alıntı
    herşey güzelmiş müslüm baba ganzoyada alem yakışır çünki o yalova aleminin kralı ayrıca selam beni azda olsa sakaryadan taınır.

Abi noldu kredi bi haber varmı Mehmet kardeşten
    Mesele Motor kullanmak değil YEĞEN Mesele Çevrendekileri düşünerek kullanmak !!!

Mühendislik
     Bursa
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı müslüm baba Nickli Üyeden Alıntı
    Gonzalez gerçekten dediğin gibi varmış kendimizi bodrum beaclarda zandık (Beach ı doğrumu yazdım) yoksa biz yanlışlıkla bodruma gittikte haberimiz mi olmadı Sevgi yengenizle hep bunları konuştuk,kardeşim çok memnun kaldık ve mutlu olduk,aynı yere tekrar gideceğiz, gelmeyenler kesinlikle pişman olacaklar.

Yaw her yerde her zaman başıma gelen burada da geldi, gozalez fiyatları ayarlamış ama bana sen babasın diye yine normal tarife uyguladılar, herkesten biraya 3.5 ytl aldılar benden 5ytl gonzalez 4 bira içtim bana 6ytl borcun var yada ben bidaha Kardeş beach a gidersem 6 ytl lik bedava içeceğim,allahtan şezlong parası istedilklerinde vermem dedim de onu kurtardık.

Bu arada Bursadan gelen motorcu kardeşlerimizle de tanıştık hepsi çok kaliteli insanlar ama şu gonzalez in kalitesini hala anlamadım kaliteli bir arkadaşmı yoksa kalitesizmi yada kalite ölçüsü nedir bilmiyorum, şaka tabiii gonzalez kardeşim senin kalbimizde her zaman yerin büyük, kısa zaman oldu tanışalı ama gerçekten seni sevdik biz seversek tam severiz unutma, bu kadar yalakalıktan sonra artık şakalarımızı idare edersin.
    baba büyüksün.büyüklüğünü konuşturmuşsun ama adamlar borcumuz ne dediğimizde bizede 5 ytl üzerinden hesap yaptılar ama itiraz ettik.4 ytl den ödeme yaptık.şimdi bu işletme takdiğini zipidi organizasyonsuzluğuna bağlıyorum ve 3,5 ytl nerede 4 ytl nerede ayrıca benim biramın bir tanesinin yarısını zipidi içerek hiç etti. :? :? bu durumda bende yarım bira artı ücret farklarından dolayı 1 bira talebimi yani toplamda 1,5 bira talebimi zipidiye iletirim. :P :P umarım duyar ama hiç oralı olmayacağını düşünüyorum pis zipidi ne olacak

Sayfa 7 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 567

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)