Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 67 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

SPEEDY SİZİ ÇAARIYOR !

Bu pazar yani 17.06.2007 - 13:00 ! İşi gücü , planları , düğünleri dernekleri bırakıp buraya geliyorsunuz !
    Günü birlik olacağı için, planın sizi kasmayacağını umut ediyorum !

Ya bakın , geçen hafta c.tesi sizinle beraber olabilmek için taaa İstanbul'un o lanet trafiğini kalabalığını çektim !İakyürek ve İclal biliyor, nasıl stres oldum. Ama Size feda olsun!

Şimdi ise ben size, Kapıdağı'na beraber gittiğimiz arkadaşlar bilir, yorulmadan etmeden, max 60 km yaparak ; DENİZİ, KUMU , GÜNEŞİ, MÜZİĞİ,ALKOLU , KIZLARI , EĞLENCEYİ VAAD EDİYORUM. :evil: :evil: :evil:

AŞAĞIDA YUTÜP GÖRÜNTÜLERİNİ BULABİLECEĞİNİZ,

http://www.trtube.com/izle.php?v=juomaqizne
    http://www.clipfish.de/player.php?vi...Q%3D%3D&cat=17

ARKADAŞ BEACH CLUB 'DA, DANS PİSTİNDE MOTORLAR İÇİN , ETRAFINDA DA BİZİM İÇİN ÖZEL YER AYIRTTIM ! HERŞEY HAZIR !
    Kadıköy tarafından gelecek olanlar , ya Pendik Feribotuyla , ya da geçen seferki gibi Eskihisar Feribotunu kullanarak, Yalova'ya gelince beni arıyolar.
    Eskihisardan 24 saat doldukça kalkan feribotlar var, biliyorsunuz.
    Motosiklet ücret 5 YTL

Pendik Feribotu Tarifesi :

Motosiklet ücret 14 YTL

Avrupa Yakasından gelecek olanlar Mecburen Yenikapı'yı kullanacaklar ki , tam Yalova'nın içinde indiriyor. Tabi inince yine beni arayacaksınız.
    Yenikapı Feribotu Tarifesi

Kahvaltınızı yapmış olduğunuzu düşünerek , Öğlen Yemeği için , Arkadaş Beach cub'ın karşısındaki yeşillikte otlıcaz . Orayı da ayırttım ! :evil: :evil: :evil: MANGAL PARTİSİ !
    Eve dönüş ulaşımı çok rahat olacağı için , hepinizi beklyorum . Akşam dönünce yine düğününe derneğine gidecek olan gitsin.

AMA SPEEDY KARDEŞİNİZİ KIRMAZSINIZ SANIYORUM ! :evil: :!: :evil: Ya da kırın siz bilirsiniz. Ama bak çok fena eğleniriz, soora melersiniz !
    "Ah keşke gelseydim de , yok bi işim çıktı gelemedim ama çok güzel eğlenmişiniz geyikleri falan filan !" :P :mrgreen: :P

Şu ana kadar , "Ok Speedy, geliyoz olum" diyenler...

1. Hüseyin Ertürk F 650
    2. Cozinan VL 800
    3.Tavkan Shadow 750
    4.Speedy Gonzales Öcü
    5. İAkyürek+İclal RR
    6. İlkerKopdagel RR
    7.

De hayddiii oğlummm.....(Büyüklerimi tenzi ediyorum , bilginiz ola , onlara ancak kucak dolusu sevgi ve saygım olurrr !!!)

Mehmet Aksu
    Muhasebe ve Finansman
     Regal Raptor DD250E
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Bak ben bu fırsatı kaçırmaz ANkara dan basar gelirdim. Ama Cuma günü oğlumun mezuniyet töreni var Muğla ya gideceğim ve Cumartesi Pazar Gökova da sizin yerinize de denize girip gireceğim. Olmasaydı kesin Yalova daydım. Pazartesi de İstanbul da olacağım iş için. Öbür hafta zaten Eskişehir var. Ha birde şunu söyleyeyim Eskişehir in ev sahibi burada Ankara da geziyo haberiniz olsun, bu akşam görüşeceğiz Emrah kardeşimle. 23-24 Haziran da Eskişehir de olması için ikna etmeye çalışayım, yoksa millet ortada kalacak.

Mühendislik
     Bursa
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Re: SPEEDY SİZİ ÇAARIYOR !

Alıntı speedygonzales Nickli Üyeden Alıntı
    Bu pazar yani 17.06.2007 - 13:00 ! İşi gücü , planları , düğünleri dernekleri bırakıp buraya geliyorsunuz !
    Günü birlik olacağı için, planın sizi kasmayacağını umut ediyorum !

Ya bakın , geçen hafta c.tesi sizinle beraber olabilmek için taaa İstanbul'un o lanet trafiğini kalabalığını çektim !İakyürek ve İclal biliyor, nasıl stres oldum. Ama Size feda olsun!

Şimdi ise ben size, Kapıdağı'na beraber gittiğimiz arkadaşlar bilir, yorulmadan etmeden, max 60 km yaparak ; DENİZİ, KUMU , GÜNEŞİ, MÜZİĞİ,ALKOLU , KIZLARI , EĞLENCEYİ VAAD EDİYORUM. :evil: :evil: :evil:

AŞAĞIDA YUTÜP GÖRÜNTÜLERİNİ BULABİLECEĞİNİZ,
    http://www.trtube.com/izle.php?v=juomaqizne

ARKADAŞ BEACH CLUB 'DA, DANS PİSTİNDE MOTORLAR İÇİN , ETRAFINDA DA BİZİM İÇİN ÖZEL YER AYIRTTIM ! HERŞEY HAZIR !
    Kadıköy tarafından gelecek olanlar , ya Pendik Feribotuyla , ya da geçen seferki gibi Eskihisar Feribotunu kullanarak, Yalova'ya gelince beni arıyolar.
    Eskihisardan 24 saat doldukça kalkan feribotlar var, biliyorsunuz.
    Motosiklet ücret 5 YTL

Pendik Feribotu Tarifesi :

Motosiklet ücret 14 YTL

Avrupa Yakasından gelecek olanlar Mecburen Yenikapı'yı kullanacaklar ki , tam Yalova'nın içinde indiriyor. Tabi inince yine beni arayacaksınız.
    Yenikapı Feribotu Tarifesi

Kahvaltınızı yapmış olduğunuzu düşünerek , Öğlen Yemeği için , Arkadaş Beach cub'ın karşısındaki yeşillikte otlıcaz . Orayı da ayırttım ! :evil: :evil: :evil: MANGAL PARTİSİ !
    Eve dönüş ulaşımı çok rahat olacağı için , hepinizi beklyorum . Akşam dönünce yine düğününe derneğine gidecek olan gitsin.

AMA SPEEDY KARDEŞİNİZİ KIRMAZSINIZ SANIYORUM ! :evil: :!: :evil: Ya da kırın siz bilirsiniz. Ama bak çok fena eğleniriz, soora melersiniz !
    "Ah keşke gelseydim de , yok bi işim çıktı gelemedim ama çok güzel eğlenmişiniz geyikleri falan filan !" :P :mrgreen: :P

Şu ana kadar , "Ok Speedy, geliyoz olum" diyenler...

1. Hüseyin Ertürk F 650
    2. Cozinan VL 800
    3.Tavkan Shadow 750
    4.Speedy Gonzales Öcü
    5. İAkyürek+İclal RR
    6. İlkerKopdagel RR
    7.

De hayddiii oğlummm.....
    arkadaşlar yine biraz yorum yapmam gerek anladığım kadarıyla:

1-) zipidi arkadaş nereden gelirseniz gelin beni arayın diyorsunda aynı anda değişik iskeleden gelip seni ararlarsa ne olacak veya birisi yalova içinde inip arayınca ona koşturup uygun bir yere götürürken topçulara geldik diye birileride ararsa ne olacak?ayrıca ben bursadan gelince seni arayacakmıyım?
    2-)sağı solu ayırtıyorsun ama organizasyon tanıtımında her hangi bir fiyat söz konusu değil?rezalet bir organizasyon fiyatlardan bir tek senin haberin var.en zından öyledir sanıyorum.ne senindemi haberin yok!veya hepsini senmi ısmarlayacaksın anlaşılmıyor.
    3-)Vaadini aynen yazıyorum : "Şimdi ise ben size, Kapıdağı'na beraber gittiğimiz arkadaşlar bilir, yorulmadan etmeden, max 60 km yaparak ; DENİZİ, KUMU , GÜNEŞİ, MÜZİĞİ,ALKOLU , KIZLARI , EĞLENCEYİ VAAD EDİYORUM. :evil: :evil: :evil: "
    peki sevgili zibidi bayan bir arkadaşımız bu organizasyona motoruna binip katılmaya kalksa durumu ne olacak.senin vaadine bakılırsa biz sap sap gezeceğiz ortalık yerde :D ayrıca denizi kumu güneşi vs. vaad ederken kızları vaad etmek nasıl bir durum.pozisyonunu gözden geçir derim
    4-) beni bu organizasyona katılacak diye listeye ekleyen kişiyi tanıyormusun.bulursan bana haber ver kafasını kuma gömeyim :P :P

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    speedy olm sen adam çatlatmayamı uuraşıyon...la nassı gelelim...nassı yetiştirelim....perşembe eskişehi için yola çıkacam...bi oraya bi buraya nassı gelecem.....

aksu baba.....emrah gomtanım hala dönmedimi yavvv...abooovvvv.....eskişehiri kime emanet etmiş peki....du ben ariiim onu bugün..dönsün vazifesinin başına yavvv.... :lol:

Coziii, canım kardeşim , güzelim bak deli etme adamı , BEN GÜZEL OLACAK DİYOSAM OLACAK , GEL DİYOSAM GELECEN !
    Ben senin 1 dediğini 2 ettimmi?
    Alla alla yaa, sabah sabah deli etme adamı ! Sizi düşündüğümden yapıyom bu planları, KENDİM İÇİN BİŞİ İSTİYOSAM NAMERDİM! :evil: :evil:

Mühendislik
     Bursa
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Coziii, canım kardeşim , güzelim bak deli etme adamı , BEN GÜZEL OLACAK DİYOSAM OLACAK , GEL DİYOSAM GELECEN !
    Ben senin 1 dediğini 2 ettimmi?
    Alla alla yaa, sabah sabah deli etme adamı ! Sizi düşündüğümden yapıyom bu planları, KENDİM İÇİN BİŞİ İSTİYOSAM NAMERDİM! :evil: :evil:
    yaw gerçekten seninin benim bir dediğimi iki ettiğini görmedim ama ben hiç sana bir demedimki :P :P içkiler sendenmi?

Ya aloooo, topik açalı nerdeyse 1 saat oldu ! Nerdesiniz ? Valla Eskişeere gelmem bak !

inci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

inci erdoğan
    Öğretmen
     regal raptor 100 ddE
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Sevgili speed; pazar günü için çok güzel bir plan :D , fakat o gün üniversite sınavı var ve sınav 13 te bitiyor :( ve ben görevliyim :( :frown:
    SUZUKİ intruder vl 250
    SUN GOES DOWN

müslüm baba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Müslüm
    Serbest Meslek
     Regalraptor 250 CC
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Yaw spido mu zibido mu zibidimi neydi adın hatırlayamadım bu organizasyon da nereden çıktı, biz planlarımızı yaptık şimdi ne olacak ne yapacağız neyi iptal edeceğiz şaşırttın bizi, şimdi içişleri bu işe ne diyecek
    NERDE BİR MOTORCUNUN BAŞI SIKIŞSA MÜSLÜM BABAYI ARAR 0532 228 08 59

handojoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serkan günay
    müzisyen
     yamaha xvs 535 virago
     Edirne
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Ya aloooo, topik açalı nerdeyse 1 saat oldu ! Nerdesiniz ? Valla Eskişeere gelmem bak !

kalbi zengin fikri geniş dostluğu engin deniz speedy im benim.

ARKADAŞLAR İSTANBUL LULAR SPEEDY e kulak verin yahu batıda olmasam bir an bile düşünmezdim atımı ergün dostuma doğru sürerdim.
    ___ŞEHİR KOVBOY'U YOLDA____ YASAL HAYDUT

Sayfa 1 Toplam 7 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)