Gonzalez gerçekten dediğin gibi varmış kendimizi bodrum beaclarda zandık (Beach ı doğrumu yazdım) yoksa biz yanlışlıkla bodruma gittikte haberimiz mi olmadı Sevgi yengenizle hep bunları konuştuk,kardeşim çok memnun kaldık ve mutlu olduk,aynı yere tekrar gideceğiz, gelmeyenler kesinlikle pişman olacaklar.

Yaw her yerde her zaman başıma gelen burada da geldi, gozalez fiyatları ayarlamış ama bana sen babasın diye yine normal tarife uyguladılar, herkesten biraya 3.5 ytl aldılar benden 5ytl gonzalez 4 bira içtim bana 6ytl borcun var yada ben bidaha Kardeş beach a gidersem 6 ytl lik bedava içeceğim,allahtan şezlong parası istedilklerinde vermem dedim de onu kurtardık.

Bu arada Bursadan gelen motorcu kardeşlerimizle de tanıştık hepsi çok kaliteli insanlar ama şu gonzalez in kalitesini hala anlamadım kaliteli bir arkadaşmı yoksa kalitesizmi yada kalite ölçüsü nedir bilmiyorum, şaka tabiii gonzalez kardeşim senin kalbimizde her zaman yerin büyük, kısa zaman oldu tanışalı ama gerçekten seni sevdik biz seversek tam severiz unutma, bu kadar yalakalıktan sonra artık şakalarımızı idare edersin.