Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Öğrenci
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

SATILIK REGAL RAPTOR DD 100

ARKADAŞLAR MOTORU 3 HAFTA ÖNCE ALDIM MOTORU BÜYÜTMEK İÇİN SATIYORUM.
    ALMAK İSTEYEN OLURSA BENİMLE İLTİBATA GEÇEBİLİR.
    CENKAY USTA
    0543 507 06 11

FİYATINA 1,950 DİYORUM.

aslanburclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşar AKILLI
    EMEKLİ
     XL650 TRANSALP 2006
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    ya güzel kardeşim hangi akılla aldın o 100 lük makinayı bizim gurupta bidene vardı 200 lük yapıldı yine derdi bitmedi bırak milletin başına iş çıkarma dursun dükkanın tam o yerinde ne güzel dekor almış o makina bakımlık ..... bırak millet orda baksınnn binimlik değil ama ufak çocuğu olanlar için iyi bir vede tehlikeli oyuncak
    plaka: 06 DV 656
    yer : GOP/SİNCAN/ANKARA
    kan : B Rh +
    nick : aslanburclu

Serbest Meslek
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    ben bunu alırım senden ama istanbuldayım nasıl olcak ?

dd100e - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yasin odabaşı
    Öğrenci
     dd100e
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

dd100e

ula siz ne kadar kötülüyosunuz dd100 eyi ben de var çok hoşuma gidiyo hiçte sorunyaşamadım lütfeeen

Öğrenci
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    böyle bişede ilkdefa gördüm regal raptor sitesinde regal raptor kötüleme vallahi güzel valla şunu söylim ben motordan okadar çakmam ama bana araba derseniz hangisi olursa olsun hertürlü bilgiyi veririm.dd100 gelince ben kullandım valla şuana kadar da en ufak bi sorunla karşılaşmadım fazla süratmı haa bak o yok 90 geçemedim.hee yükmü ben 68 kg ven arakamdada 100 kg arakadaşı gezdirdim bayır çıktım hiçte ufaklığından beklenen bi boğulma sergilemedi gayette ii gitti memnundum fakat araba aldığımdan dolayı sattım.bence sizlerin 250 ve 300cc motorlarınızdan çok çok daha ilgi gören bi motor.

vgsdfgd fgdfgf
    Öğrenci
     fdgdfg dsfgdfg
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    millet zaten makinayı kötülememiş 100cc makinayı madem büyütecektin 3 hafta sonra niye aldın en başından demiş..burda 250cc iyi 100cc kötü diye bişey yok herkesin durumuna fiziğine maddiyatına göre aynı marka 100cc 250cc hepsi güzel.

yenikoylu_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kubilay BURSALIOĞLU
    Serbest Meslek
     Aprilia Caponord
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 4
    Valla ben kendimi toparlasam hanıma düşünüyom dd100 ama bidahaki seneyi bulur herhalde öle kötü falan da değil şehir içi için ideal ama artçılı uzun yola gidemez herhalde 2 ayda 6500 km yaptım bunu alsam zorlanırdık herhalde
    Mesele Motor kullanmak değil YEĞEN Mesele Çevrendekileri düşünerek kullanmak !!!

agresus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Volkan Ceylan
    çok serbest meslek
     Suzuki GSF600 BanditS
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı cenkay Nickli Üyeden Alıntı
    böyle bişede ilkdefa gördüm regal raptor sitesinde regal raptor kötüleme vallahi güzel valla şunu söylim ben motordan okadar çakmam ama bana araba derseniz hangisi olursa olsun hertürlü bilgiyi veririm.dd100 gelince ben kullandım valla şuana kadar da en ufak bi sorunla karşılaşmadım fazla süratmı haa bak o yok 90 geçemedim.hee yükmü ben 68 kg ven arakamdada 100 kg arakadaşı gezdirdim bayır çıktım hiçte ufaklığından beklenen bi boğulma sergilemedi gayette ii gitti memnundum fakat araba aldığımdan dolayı sattım.bence sizlerin 250 ve 300cc motorlarınızdan çok çok daha ilgi gören bi motor.
    sevgili cenkay birincisi daha çok ilgi neye göre; yoldan geçen travestiye de ilgi büyük bu şehirde... ikincisi 300cc motorlarımız daha mevcut diil... o makineyi bilirim; af buyur ama sorunlu bi makine... sadece emre getirtti ve ne yedek parça ne de servis güvencesi var... alan ağlıyo.. amacımız ticaretini bozmak diil ama almayı düşünen saf arkadaşları uyarmak... madem memnunsun 3 haftada niye satıyosun?... 3 haftada kimseler usta motorcu olmaz olamaz... 3 hafta önce yeten bi 100lük makine emin oll 6 ay sonada yeter... önce biraz piş sona büyüt...
    SSUUUUuuu...!

dd100e - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yasin odabaşı
    Öğrenci
     dd100e
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    cenkay kardeşim vallaha çok doğru söylüyorsun bu kadar kötülenmezki benim dd100 çok güzel akü dışında soeu yaşamadım ben ve annemle beraber rampa çıkıyoruz rampa bitene kadar 60khmh yaptım çok ta güzel çekişi var
    motosikletimi jandarmalara kaptırdım

sancezz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yuksel cetıner
    drıver
     regal raptor 250cc
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Alıntı dd100e Nickli Üyeden Alıntı
    cenkay kardeşim vallaha çok doğru söylüyorsun bu kadar kötülenmezki benim dd100 çok güzel akü dışında soeu yaşamadım ben ve annemle beraber rampa çıkıyoruz rampa bitene kadar 60khmh yaptım çok ta güzel çekişi var
    dostum meraklanma ama ınan oyle motorlarda arza cıkıyorkı tamamen sansılık artık elektronık esayaya dondu hanı derler ya elektronık esya sans ısı artık bu da aynı bır kavrama gırıyo sans ısı belkı hıc arza yapmaz belkı ısyan ettırebılır :!: :D
    ***YOKLUĞUMLA İYİ GEÇİNMEYE BAK ÇÜNKÜ VARLIĞIM ASLA SENİNLE OLMAYACAK***34 PZA 37***0 RH + ***SEYTANIM***

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)