Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

marlox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Engin AKAR
    Tekniker Müzisyen Sporcu
     Honda Vfr 800
     İZMİR / Narlıdere
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    valla dün başıma gelenden sonra bende yaptırmayı düşünür oldum

motora hanımla beraber binmeye ve gezmeye başladıktan sonra
    ikili koltuğumuzu ve çantalarımızı taktık

dün hava yağışlı diye işe araba ile gittik ( malum yerler ıslakken bile binmiyorum motora :D )

eve geldiğimizde motorun çantalarını biri açmış bakmış içinde birşey yok kapatmamışta
    farkettim açıldığını ve sinirlerim tepeme çıkınca sitenin orta yerinde bi ana avrat senfonisi yaptım bütün komşularda duymuştur...

şimdi bu tedbiri alıp motorun yanında yerde yatan birinide bulursam hatta sopa ile birde ben dövmeyi düşünüyorum...

BİR YERE GİTMEK İÇİN ARABAYA BİNİLİR AMA, MOTORA BİNMEK İÇİN
    HER YERE GİDİLİR !!!

FIRAT
    TEKNIK PERSONEL
     350 spyder
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Yahu arkadaşlar gerçekten bu tarz olaylar "sadece bir kere" oluyor ve bu bir kere olmaları da yetiyor, o yüzden bize uygun bir güvenlik sistemi vb bulmamız ve uygulamamız lazım, ben şu SMS KUTU işini bi araştırayım iyice,

Elektroşoklu sistemi de marlox kardeşimizin yaşadığına benzer sıkıntıları daha önceden yaşadığım için yarı şaka yarı ciddi olarak icat etmiştim. Durun bakalım ben şu işi biraz daha araştırayım da güzel bi güvenlik sistemi uyduralım motorlarımıza.
    "Lone Wolf...No Club..."

FIRAT
    TEKNIK PERSONEL
     350 spyder
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Alıntı zafer46 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok kullanıslı gorunuyor ahraz kardeşim düşünüyorsan beraber alalım çalınsa bile nerde oldugunu biliriz polisin işini kolaylastırırız motorun basına birsey gelmeden bulurlar. en azından
    Araştırıyorum kardeşim, buradan duyururum birşeyler bulunca.
    "Lone Wolf...No Club..."

Zafer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Zafer Ayvaz
    makina
     🤟🤟🤟🤟🤟
     İstanbul - Beylikdüzü (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    2,705
    Beğenilmiş
    1,320
    Alıntı AHRAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Araştırıyorum kardeşim, buradan duyururum birşeyler bulunca.
    Ben birşeyler buldum kardeşim sende bir bak incele istersen.

http://arabamnerede.com/ Bu siteleri bir inceleyelim istersen bunun yeri Ankarada fiyat uygun gibi geldi bana.

Araç Takip SistemleriAraç Takip de Kampanya 249 TL Detaylı bilgi için 08503023335 www.alfatakip.com

marlox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Engin AKAR
    Tekniker Müzisyen Sporcu
     Honda Vfr 800
     İZMİR / Narlıdere
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    bu sistemler çalınmaya karşı güvenliliği pekala olan sistemler ama sistemi kiralıyosun sana bu fiyata vermiyorlar :D bu nedenle her yıl bilmem kaç yüz milyon vermektense kasko yaptırırım daha iyi :D benim istediğim motorum park halindeyken ellenmesin kurcalanmasın :(

BİR YERE GİTMEK İÇİN ARABAYA BİNİLİR AMA, MOTORA BİNMEK İÇİN
    HER YERE GİDİLİR !!!

ozguralic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

özgür alıç
    Tasarımcı
     RR DD250-E 9B
     BURSA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    26
    En garantisi yakınlarda bi otopark bulup aylık olarak anlaşmak.

This is your life, it's all been ordinary. Until you find all you're worth

FIRAT
    TEKNIK PERSONEL
     350 spyder
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Alıntı marlox Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu sistemler çalınmaya karşı güvenliliği pekala olan sistemler ama sistemi kiralıyosun sana bu fiyata vermiyorlar :D bu nedenle her yıl bilmem kaç yüz milyon vermektense kasko yaptırırım daha iyi :D benim istediğim motorum park halindeyken ellenmesin kurcalanmasın :(
    İşte senin o dediğin şekilde yapanlar oldugu gibi, sadece bir sefer kutuyu satın aldıgın ve bir daha hiçbir ücret vb ödemediğin olanlar da var, kutuyu satın aldıktan sonra kimseye bi sey odemiyorsun, sadee ve sadece kutunun icine taktıgın SIM kartın aylık data transfer parasını ödüyorsun, biz de o versiyonunu arıyoruz zaten

pek vakit ayıramadım izne cıkınca takip edicem bu işi iyice.
    "Lone Wolf...No Club..."

FIRAT
    TEKNIK PERSONEL
     350 spyder
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Ben birşeyler buldum kardeşim sende bir bak incele istersen.

http://arabamnerede.com/ Bu siteleri bir inceleyelim istersen bunun yeri Ankarada fiyat uygun gibi geldi bana.

Araç Takip SistemleriAraç Takip de Kampanya 249 TL Detaylı bilgi için 08503023335 www.alfatakip.com
    Zafer kardeşim bu sistemler bir çok alternatifli olarak var, ancak çin menşeli bazı ürünler de var ki -hep diyorum- sadece bir sefer makinasına para ödüyorsun, sonrasında içine taktığın SIM karta aylık data hesabı faturası ödüyorsun, başka hiçbir abonelik vesaire ücreti falan yok, çinde yaklaşık 50-60 dolarlık cihazlar var, hem GPRS sebekesi üzerinden hemde GSM üzerinden konum tesbiti vb yapıyor, hatta bir tanesinde google maps den takip bile ediyordun realtime.(bunun içinde sirfstarIII gps alıcı vb vardı ek olarak)

Arkadaslar bu tarz sistemler artık oyle bi ara röle istasyonu yada operatör vb gerektirecek şeyler değil, misal "plan b" diye bir android program var, bunu telefonunuza kuruyorsunuz, sonrasında program içinden bir email adresi seçiyorsunuz, sonrasında başka bir telefondan kendi numaranıza SMS attıgınızda sizin telefonunuzun google map haritalardaki bulundugu bölgenin screenshot ı mail adresinize geliyor, ben daha önce denedim sorunsuz calısıyor, tek odediğim ucret ise SMS ücreti, bu sistem gibi düşünün.

Zafer kardeş dealextreme ve aliexpress de falan dedigim tarza benzeyen cihazlar var, inceliyorum, uygun bir tane bulunca buraya ekleyeceğim beraber degerlendiririz.
    "Lone Wolf...No Club..."

Zafer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Zafer Ayvaz
    makina
     🤟🤟🤟🤟🤟
     İstanbul - Beylikdüzü (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    2,705
    Beğenilmiş
    1,320
    Alıntı AHRAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zafer kardeşim bu sistemler bir çok alternatifli olarak var, ancak çin menşeli bazı ürünler de var ki -hep diyorum- sadece bir sefer makinasına para ödüyorsun, sonrasında içine taktığın SIM karta aylık data hesabı faturası ödüyorsun, başka hiçbir abonelik vesaire ücreti falan yok, çinde yaklaşık 50-60 dolarlık cihazlar var, hem GPRS sebekesi üzerinden hemde GSM üzerinden konum tesbiti vb yapıyor, hatta bir tanesinde google maps den takip bile ediyordun realtime.(bunun içinde sirfstarIII gps alıcı vb vardı ek olarak)

Arkadaslar bu tarz sistemler artık oyle bi ara röle istasyonu yada operatör vb gerektirecek şeyler değil, misal "plan b" diye bir android program var, bunu telefonunuza kuruyorsunuz, sonrasında program içinden bir email adresi seçiyorsunuz, sonrasında başka bir telefondan kendi numaranıza SMS attıgınızda sizin telefonunuzun google map haritalardaki bulundugu bölgenin screenshot ı mail adresinize geliyor, ben daha önce denedim sorunsuz calısıyor, tek odediğim ucret ise SMS ücreti, bu sistem gibi düşünün.

Zafer kardeş dealextreme ve aliexpress de falan dedigim tarza benzeyen cihazlar var, inceliyorum, uygun bir tane bulunca buraya ekleyeceğim beraber degerlendiririz.

Tamam kardeşim senden gelecek haberleri bekliyorum.

FIRAT
    TEKNIK PERSONEL
     350 spyder
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Tamam kardeşim senden gelecek haberleri bekliyorum.
    PM attım, bilgine...
    "Lone Wolf...No Club..."

Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)