Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: rr-ankara

mustanq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Halil Can YENİ
    kırıkkale üniversitesi veteriner fak. 1. sınıf
     kuba superlight150
     tokat\zile
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

rr-ankara

cumartesi günü ankaraya gittim ışılmotora rr leri birde yerinde görmek istedim ışıl motosiklet gerçekten güzel mont kask eldiven gibi malzemelerde satılıyor daha iyisi rr den başka markalarda var yan yana oldukları için diğer makinalarla kıyaslaya biliyorsunuz dükkanın yeride çok iyi yiba çarşısının arkasında gayet müsayit bir yer umarım serviside bi okadar iyidir çünki motoru ordan almayı düşünüyorum
    Gün batımına öyle bir sürki güneş hiç batamasın ...

gözleri etkileyici ikiz v motoruna ve dökme metal alaşımlı kasası üzerinde gezindi. elleri ile parlayan kırmızı boyaya dokundu ve cilalanmış nikel kaplamanın ışıltısı gözündeki ile aynıydı.

Uğur Yalçın
    Firma Temsilcisi
     RR 250 E 9B
     avrasya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı mustanq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cumartesi günü ankaraya gittim ışılmotora rr leri birde yerinde görmek istedim ışıl motosiklet gerçekten güzel mont kask eldiven gibi malzemelerde satılıyor daha iyisi rr den başka markalarda var yan yana oldukları için diğer makinalarla kıyaslaya biliyorsunuz dükkanın yeride çok iyi yiba çarşısının arkasında gayet müsayit bir yer umarım serviside bi okadar iyidir çünki motoru ordan almayı düşünüyorum

Motor istanbuldan Redline diye yetkili servise geldi ama ben hiç memnun kalmadım ertesi gün motoru ışıl motora götürdüm ordaki usta çok ilgilendi 500 km bitmek üzre kısmetse ilk bakımı bende oraya yaptıracağım ama kafamı karıştıran bir şey söyledi oranın ustası abi 60-80 hikaye bas basa bildiğin kadar sonra millet vay motorum sağır kaldı açılmadı diyor motorda bi sıkıntı varsa çıkacakki önceden tedbirini alalım zaten garantili değiştiririz dedi.

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,579
    Beğenilmiş
    5,796
    Alıntı Cabbar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Motor istanbuldan Redline diye yetkili servise geldi ama ben hiç memnun kalmadım ertesi gün motoru ışıl motora götürdüm ordaki usta çok ilgilendi 500 km bitmek üzre kısmetse ilk bakımı bende oraya yaptıracağım ama kafamı karıştıran bir şey söyledi oranın ustası abi 60-80 hikaye bas basa bildiğin kadar sonra millet vay motorum sağır kaldı açılmadı diyor motorda bi sıkıntı varsa çıkacakki önceden tedbirini alalım zaten garantili değiştiririz dedi.
    usta makinaya düşmanlık yapmış 0 motor rodajda (ilk 1000 km) kesinlikle zorlanmaz ama tatlı tatlı motor giderinde 80 -100 km lere çıkılabilir niye zorlanmaz birçok sıfır parça bir araya geliyor ve birbirine alışma yer yapma süreci yaşıyor bu alışma olmadan parçayı zorlarsan ne olur ya parçayı kırar ya bozar hiç olmadı ömrü kısalır

FIRAT
    TEKNIK PERSONEL
     350 spyder
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    Günahını almayayım ama usta burada sanki kendisine ekmek kapısı açmaya çalışmış?
    "Lone Wolf...No Club..."

boxerboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gürbüz görkem
    Yönetici
     yok
     istanbul Avrupa
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1

aynı usta benim motora da sağır demişti bence orada çalışan arkadaşlarla ilgili bir şey bu. benim motoru ustanın biri kullandı ve bir tur attı. o gün balataları değiştiği için sanırım sağır dedi diye düşünüyorum. çünkü balatayı değiştirdiğim zaman 3-5 gün oldukça sıkıntı yaşadım, balatalar çok sıkıyordu. fırsatım olmadı sonrasında ve kendi kendine düzeldi motor. celil abi bu balata sıkma mevzusu normalmidir sence?
    Popcular dışarı...

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cihan Çiçek
    Ar-ge Mühendisi
     Honda VFR 1200f
     Sakarya
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    7
    Balataların 500km kadar alışma evresi var. Ama sıkma yapmaması lazım. Ayrıca, benim oğluşum sağır değildi bea [smilie=greencolorz:
    "CaRPe DieM"

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,579
    Beğenilmiş
    5,796
    Alıntı boxerboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynı usta benim motora da sağır demişti bence orada çalışan arkadaşlarla ilgili bir şey bu. benim motoru ustanın biri kullandı ve bir tur attı. o gün balataları değiştiği için sanırım sağır dedi diye düşünüyorum. çünkü balatayı değiştirdiğim zaman 3-5 gün oldukça sıkıntı yaşadım, balatalar çok sıkıyordu. fırsatım olmadı sonrasında ve kendi kendine düzeldi motor. celil abi bu balata sıkma mevzusu normalmidir sence?
    balata sıkma olayı normal değil orjinal yeni balata sıkma yapmaz

Uğur Yalçın
    Firma Temsilcisi
     RR 250 E 9B
     avrasya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    usta makinaya düşmanlık yapmış 0 motor rodajda (ilk 1000 km) kesinlikle zorlanmaz ama tatlı tatlı motor giderinde 80 -100 km lere çıkılabilir niye zorlanmaz birçok sıfır parça bir araya geliyor ve birbirine alışma yer yapma süreci yaşıyor bu alışma olmadan parçayı zorlarsan ne olur ya parçayı kırar ya bozar hiç olmadı ömrü kısalır
    Zaten bende pek basmadım varsın sağır olsun dedim zaten ankarada öyle basacak yol kalmadı adım başı ışık adım başı radar var.

boxerboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gürbüz görkem
    Yönetici
     yok
     istanbul Avrupa
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Alıntı cihan54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Balataların 500km kadar alışma evresi var. Ama sıkma yapmaması lazım. Ayrıca, benim oğluşum sağır değildi bea [smilie=greencolorz:
    Yok ya sagir fln degil :D
    Popcular dışarı...

duzunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Devrim UZUNAY
    Kimya Öğretmeni
     mondial mr 250 destro
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    selam arkadaşlar bugün ışıl motora baktım bulamadım yerini yarım saat dön dön yiba çarşının neresinde ordakilerede sordum tarif ettiler ama rüzgazlı sokaktan çıktım

Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)