Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

moonchild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serhat tutal
    İşletme
     RR'dı eskiden
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

nasıl aşık olduk?

İnsanlar büyüdükçe kendileriyle ilgili daha çok soru cevaplayabilir hale geliyor sanırım. Bir süredir "bu motosiklet hikayesine nereden bulaştım yahu" diye düşünüp duruyodum. Cevap olarak da aklıma hep babamla mobilet kiralayıp boş arsada turladığımız günler geliyordu. Ama geçenlerde eski albümleri karıştırırken farkettim ki bendeki motosiklet sevdası çok daha eskiye dayanıyormuş!

Küçücük bir adam. Üzerinde kırmızı tulumu, lakabını hakedercesine "atom karınca" gibi. Yüzünde kocaman bir gülümseme! Öne doğru eğilmiş, gidona sıkı sıkı yapışmış! Yanında atom karıncanın oğlu olduğunu kanıtlarcasına benzediği siyah bıyıklı 80'lerde yaşadığını bağıran kılığı içinde bir adam! Babası... Yine motosiklet, yine ve ısrarla babası!!!

Kadrajı biraz daha genişletiyoruz... Atom karıncanın üzerinde oturduğu motosiklet gerçek değil!!! Bizim atom karınca, atlı karıncanın tepesinde!!! 1986 yılının Eylül ayı. Atom karıncanın motosiklete sevdalandığı tarihmiş meğer...

İşte ben böyle aşık olmuşum! Ya siz? Siz nasıl aşık oldunuz bu makinalara?
    We believe in going our own way, no matter which way the rest of the world is going...

CİNGENE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

volkan kaya
    Makina Mühendisliği
     dd250 e 34 J 0514 Bursa
     Bursa
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

:)

meselaaaaa bennn...bayagı ufaktım...top pesinde mi kosturayııııııımmm,yaramazlık mı yapayıııııııımmmm,zillere basıp basıp kacayımmııııı derken günlerin birinde yoldan gelen bir ses işittim...bilmiyordum ne oldugunu daha önce hiç işitmedigim bir sesti...içim bi tuhaf olmuş inanılmaz hoşuma gitmişti..."bi daha gecsin bi daha gecsin " diye gecirdim içimden...bir kac gün sonra sanki daha ötelerden duydum yaklaştıgını..hemen pencereye kostum...ve onun ne oldugunu sesin nereden cıktıgını neye ait oldugunu ögrendim..bir motosiklet...büyüdükçe öğrendikce Harley aşkım tutuştu...o bir Harley miş...
    Etrafım Arthiss Kaynıyo Ama Bilmiyolar Ki Yönetmen Benim İstedigime ROL Veririm İstedigime YOL!...
    GYPSY

BULL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BÜLENT ERGİN
    Sikorta
     Aprilia Pegaso 650ie
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    benim geçen sene haziran ayından önce motor olayı aklımdan bile geçmiyordu.
    günlerden bir gün haberlerde yine "benzine zam" haberi vardı.
    bende kendi kendime yetti be artık gidip bi motor alıcam dedim.
    sonra gittim bi mondial 125 ZN aldım
    abi dünya varmış yaaaa
    trafik yok - benzin sarfiyatı min. - keyif max. - zevk hat safhada
    taa ne olsun be abiiiii
    haydi çocuklar motora

moonchild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serhat tutal
    İşletme
     RR'dı eskiden
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Cingene, benim sevda ateşimi körükleyen hikayelerden birinin de baş kahramanı bir Harley'dir. Adamın içini nasıl titrettiğini iyi bilirim!

Bull, oh abicim mis valla!!!!
    We believe in going our own way, no matter which way the rest of the world is going...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)