Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 28 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Emix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emil ISGENDERLI
    IT
     -
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    konuyla pek alakası yok ama Işıl Motosikletden Kuba motor almıştım orası iç anadolu bölge sorumlusuydu ki hala öyle bakıma gide gele gide gele ışılla sedat abiyle tanışmıştık bol bol adamlara ben dedim abi altından kalkabilecekseniz Regal'in bayiliğini alın başvuruda bulunun Redline rezillik siz alın dedim almışlar en sonunda.. bayağıdırda gitmiyorum nasıl bayiliği servisliği? şikayeti olan var mı?
    Ben sadece bir motorsiklet sürücüsüydüm, arkadasları ve ailesi olan biri. Fakat sen beni görmedin.

Bizden hoşlanmasanız bile kullandığımız aracı seçme hakkımıza saygı duyun ve yolunuzda olmadığımıza emin olmak için fazladan birkaç saniye ayırın.

Uğur Yalçın
    Firma Temsilcisi
     RR 250 E 9B
     avrasya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    İşin gerçeği orda levent olmasa benim motora adam gibi bakmıyorlar kaç defa viteslerle ilgili sorun var düzgün geçmiyor diyorum kendi biniyor deneme sürüşüne çıkıyor geliyor abi bi sorun yok ben biniyorum 2 ci vitese geçmiyor leventde bindi aynısı ondada oldu bu seferde levente kızıyorlar bizim işimize karışıyorsun diye ama adam doğrularu söylüyor ahlbuki kırk nazla ayar yaptılar viteslere o günden sonra motor sürmekden zevk aldım yoksa bi işgenceydi valla. bu seferde parça peşine ben düştüm Emre motoru arıyorum varmı yokmu gönderdinizmi çıktım yola sanki yetkili servis benim daha müşürün garantiye girip girmediğini bilmiyor adamlar.İstanbuldan eski regal müşürü göndermişler sağolsun Ankara bölge müdürü Emre motordan Ahmet bey çok ilgilendi bugün yenisini gönderdiler tekrardan bakalım cumartesiye ancak alacağım.
    Konu Uğur Yalçın tarafından (28.Haziran.2013 Saat 17:48 ) değiştirilmiştir.

Emil ISGENDERLI
    IT
     -
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı Cabbar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşin gerçeği orda levent olmasa benim motora adam gibi bakmıyorlar kaç defa viteslerle ilgili sorun var düzgün geçmiyor diyorum kendi biniyor deneme sürüşüne çıkıyor geliyor abi bi sorun yok ben biniyorum 2 ci vitese geçmiyor leventde bindi aynısı ondada oldu bu seferde levente kızıyorlar bizim işimize karışıyorsun diye ama adam doğrularu söylüyor ahlbuki kırk nazla ayar yaptılar viteslere o günden sonra motor sürmekden zevk aldım yoksa bi işgenceydi valla. bu seferde parça peşine ben düştüm Emre motoru arıyorum varmı yokmu gönderdinizmi çıktım yola sanki yetkili servis benim daha müşürün garantiye girip girmediğini bilmiyor adamlar.İstanbuldan eski regal müşürü göndermişler sağolsun Ankara bölge müdürü Emre motordan Ahmet bey çok ilgilendi bugün yenisini gönderdiler tekrardan bakalım cumartesiye ancak alacağım.

Regal bayiliği almadan önce çok daha ilgiliydiler temiz iş yapıyorlardı ve uğraştırmıyorlardı

motorumu aldığımda servisle kapıma kadar bıraktılar motorumu gece fulledim depoyu şamandırandan benzin aktı ertesi gün gelip götürdüler arabayla 2-3 saat sonra geri bıraktılar ilk bakımdada aynı şekilde kendiler geldi aldı motorumu bakımını yaptılar kaşeyide vurup servis formuna imzaladılar

hani bildiğin araba servisi gibi çalışıyorlardı daha sonra küçük bir kaza geçirdim parça ihtiyacım oldu ayak ped'i gidon filan yok temin edemediler başka motordanda takmıyorlar

ama şunu biliyorum ki Redline'dan iyi çalışıyorlar her türlü
    Ben sadece bir motorsiklet sürücüsüydüm, arkadasları ve ailesi olan biri. Fakat sen beni görmedin.

Bizden hoşlanmasanız bile kullandığımız aracı seçme hakkımıza saygı duyun ve yolunuzda olmadığımıza emin olmak için fazladan birkaç saniye ayırın.

Uğur Yalçın
    Firma Temsilcisi
     RR 250 E 9B
     avrasya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Redline benim işyerime 500 metre ilerde motor istanbuldan geldğinde onlara gönderdiler 4 günde zor teslim etti ve 100 TL montaj parası istedi artı motorun ayaklık müşürü ya bozuk geldi yada bunlar kırmışlar bana diyorki sanki kendisi yetkili servis değil aldığın yere söyle müşür göndersinde takalım.Motoru istanbuldan ucuza aldım diye yaptı bunları

Emil ISGENDERLI
    IT
     -
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı Cabbar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Redline benim işyerime 500 metre ilerde motor istanbuldan geldğinde onlara gönderdiler 4 günde zor teslim etti ve 100 TL montaj parası istedi artı motorun ayaklık müşürü ya bozuk geldi yada bunlar kırmışlar bana diyorki sanki kendisi yetkili servis değil aldığın yere söyle müşür göndersinde takalım.Motoru istanbuldan ucuza aldım diye yaptı bunları
    redline'nın genetiği öyle ucuza aldın aldım aldık yok sen yetkili servismisin? evet Takacaksın arkadaş!

öylesine dükkana girin ne yüzünüze bakıyorlar ne ilgileniyor aman ilgilenmesinler insanın katil olası geliyor yahu insanın yüzünde hiç mi tebessüm olmaz samimiyet olmaz.. yazık vallahi yazık

vaktinde doğru düzgün iş yapıyor olsalardı şu anda Ankara'da teklerdi.. herkes memnun olacaktı kim sorsa parmakla göstereceklerdi kendileri tepiyor.. adı da çıktı 9'a inmez 8'e artık

l
    l
     l
     l
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    Arkadaşlar son durumu netleştirelim. Bazı arkadaşlara telefon ile ulaşamadım.

Liste olarak kesin geleceklere yazıyorum.

1. lakiska (Levent)
    2. ilko (İlker)
    3. Leon (Mustafa)
    4. Smith (Levent)

- Uğur abi maalesef gelemiyor. Fan arızası var. :(
    - Alper kardeşe ulaşamadım.

Yukarıdaki liste harici gelebilecek arkadaşlar;

Saat 03.40'da Acity önünde buluşuruz. (İstanbul yolu)
    Saat 04.00'e kadar gelebilecek arkadaşları bekleriz.
    Saat 04.00'de hareket ederiz.

Not: Akşam 21.00 den sonra telefona cevap veremeyebilirim.
    Mesaj atarsanız saat 03.00'de telefon ederek sizi uyandırabilirim. (kişiye özel uyandırma servisi) :mrgreen:

Uğur Yalçın
    Firma Temsilcisi
     RR 250 E 9B
     avrasya
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Bir kısmetsizlikdir gidiyor bu seferde fan çalışmamış belkide müşür sağlamdı fan bozuktu biz müşürden zannettik :((((((
    salıya ancak çıkacak tabi başka bi sorun çıkmaz ise

Ehliyetim olmadigi icin bende gidemedim. Tum degerli raptor riders arkadaslarla Tanismayi cok isterdim... kismet degilmis...

Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)