Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 59 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

İsmail Akyürek
    Bankacılık
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    kurtlu sipidiiiii. olm 2 dakka oturda cemaat dinlensin looo..
    diyene bak desene :P :P :P

Joe kardeşim ! Bu anlayışını unutmayacağım, unutursam , kaktüs üstüne oturayım emi !Senin de aramızda olmanı isterdim , insanlar gerçekten renkli bir kişilik görmüş olurdu ! Neyse hayırlısı !

Amaaaa, Eskişehir'de ben millete yapacağımı biliyorum . Orada tam bir liste alarak, 30 haziran da gelmeyene woodoo büyüsü yaptırmayı düşünüyorum ! :evil:

ilkerkoparal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ilker koparal
    Uluslararası İlişkiler
     R&R + Honda Shadow
     iSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    eee hadi ama mesafe yakın eğlence büyük görelim elleri.

1. speedy
    2. Aksu
    3. Carvalho
    4. ilkerkoparal
    5. Moonchild
    6. Aidikurt
    7.hando
    8.
    9.
    10.
    Ömür dediğin üç gündür,dün geldi geçti yarın meçhuldür,
    O halde ömür dediğin bir gündür,o da bugündür...

Alıntı speedygonzales Nickli Üyeden Alıntı
    Yaw Müslim Baba bile söledi anlamıyonuz ! Değer diyoz değerrr ! Zaten kızlara ödemiceksiniz !
    Ama ben yine de rakamı düşürmek için rica edeceğim. Dicem bizm Apartman çocuklarına yapın bi kıyak. onlar bilmez böle şeyler, gelsinler de görsünler...
    Vay yazzzııkkkkk !

:evil: :evil: :evil:

niye kızlar'dan alınmıyor giriş ücreti.Esas alıncaksa kızlardan alınmalı regal raptorlu olan ayrıca orayı ayağınızın tozu ile şereflendirecek olan sizlersiniz. :evil: :evil: :evil: hiçbirinizden almamaları lazım esasında. :evil: :evil: :evil:

handojoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serkan günay
    müzisyen
     yamaha xvs 535 virago
     Edirne
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    hey speedy dostum benide yaz bende geliyorum ama pazar günü...

HANDO yol yapacak...
    ___ŞEHİR KOVBOY'U YOLDA____ YASAL HAYDUT

RızaHoşgör - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

RIZA HOŞGÖR
    Serbest Meslek
     RR 2007
     Çanakkale
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    3
    --------------------------------------------------------------------------------

4.CLUB KALE GİRİŞ 20 YTL

Herşey güzel hoşta bu ne yav giriş parası raptorcular özel insanlardır bizim oraya girmemiz onlar için şereftir.Asıl bize giriyoruz diye para vermeleri lazım söyle onlara raptorriders girişte para vermez eğer olmaz derlerse gitmeyiz

zibidi bu ne yaw.adminim alperim dogru söyler.sen laf atıyorsun ehrah ve ayhan kardeşlerime ama sen şimdiden gemiyi karaya oturttun
    DİKİLİ BİR AĞACINIZ VARMI?

aslanburclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Yaşar AKILLI
    EMEKLİ
     XL650 TRANSALP 2006
     ANKARA
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    YAW speedy kardeş geldin karşıladın sağol başkanı çağırdın elime doğdu dedin onada eyvallah reklam olsun diye foto da çekdirdik onada eyvallah laaaa yorgun argın geldik direk gibi dikildik orda kocaaaa (diyeyimde ayıp olmasın) belediyenin dolaplarında bir bardakda ayranınız yokmuydu nasıl misafir ağırlıyor o belediye ve ekibi ha bide baktım girişti yok cıkıştı falan filan ortada bi numara yok ortalama 40 ytlyi buluyor açız açığız falan filan olmaz kardeşim olmaz regalciler öyle oyuna gelmezzz habide programa bakıyosun hep karadeniz bölgesi şarkıları türküleri burası yalova ya yokmu özel gösterileri halk dansları gibi kendine özgü toplamışınız ucuz üvertür sanatçılarını bak bi i
    ncele kuşadasında tam gün tam pansiyon herşey dahil yeme içme yatma kalkma yüzme ...35 ytl bu ne yayalovayı bizmi kalkındırcaz
    plaka: 06 DV 656
    yer : GOP/SİNCAN/ANKARA
    kan : B Rh +
    nick : aslanburclu

Alıntı handojoe Nickli Üyeden Alıntı
    hey speedy dostum benide yaz bende geliyorum ama pazar günü...

HANDO yol yapacak...
    İŞTE BUDUR ! ASLANIM BENİM ! KADRO TAMAMLANIYORRRR ! :evil: :evil: :evil:

Alıntı RızaHoşgör Nickli Üyeden Alıntı
    --------------------------------------------------------------------------------

4.CLUB KALE GİRİŞ 20 YTL

Herşey güzel hoşta bu ne yav giriş parası raptorcular özel insanlardır bizim oraya girmemiz onlar için şereftir.Asıl bize giriyoruz diye para vermeleri lazım söyle onlara raptorriders girişte para vermez eğer olmaz derlerse gitmeyiz

zibidi bu ne yaw.adminim alperim dogru söyler.sen laf atıyorsun ehrah ve ayhan kardeşlerime ama sen şimdiden gemiyi karaya oturttun

Ya abilerim , Club Kale , fena bi yer ! Zorunlu da diiliz çünkü , Arkadaş Beach Club'da sabaha kadar eğlence var zaten ! Takıldınız yaw... Gaza gelmeyin ! Oraya VİP çıkartmak bile başlı başına iş . Ama ben yine de konuşurum , belki indirim alabiliriz.
    Emrah komutanla kıyaslamayın beni lütfen, adam koskoca Albay. Ben de kıçıkırık belediye işçisiyim.

Alıntı aslanburclu Nickli Üyeden Alıntı
    YAW speedy kardeş geldin karşıladın sağol başkanı çağırdın elime doğdu dedin onada eyvallah reklam olsun diye foto da çekdirdik onada eyvallah laaaa yorgun argın geldik direk gibi dikildik orda kocaaaa (diyeyimde ayıp olmasın) belediyenin dolaplarında bir bardakda ayranınız yokmuydu nasıl misafir ağırlıyor o belediye ve ekibi ha bide baktım girişti yok cıkıştı falan filan ortada bi numara yok ortalama 40 ytlyi buluyor açız açığız falan filan olmaz kardeşim olmaz regalciler öyle oyuna gelmezzz habide programa bakıyosun hep karadeniz bölgesi şarkıları türküleri burası yalova ya yokmu özel gösterileri halk dansları gibi kendine özgü toplamışınız ucuz üvertür sanatçılarını bak bi i
    ncele kuşadasında tam gün tam pansiyon herşey dahil yeme içme yatma kalkma yüzme ...35 ytl bu ne yayalovayı bizmi kalkındırcaz

Programa dikkat ederseniz koyu yazılı Yalova Motorsporları Kulübü Motoshow gösterisi var. Biz oraya giderek , yemeğimizi yiyecek ve YMSK gösterisini seyredecez ve görmeniz gereken Erikli Şelalesi'ne götüreceğim. İstemeyen olursa keyfi bilir.Yani ne diim? :frown:

okan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

okan verim
    Tekstil
     caponord
     Samsun
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    2
    herkes dua etsinde Emrah komtanın tayini yalovaya çıksın.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ilkerkoparal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ilker koparal
    Uluslararası İlişkiler
     R&R + Honda Shadow
     iSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    eee hadi ama mesafe yakın eğlence büyük görelim elleri.

1. speedy
    2. Aksu
    3. Carvalho
    4. ilkerkoparal
    5. Moonchild
    6. Aidikurt
    7.hando
    8.
    9.
    10.
    Ömür dediğin üç gündür,dün geldi geçti yarın meçhuldür,
    O halde ömür dediğin bir gündür,o da bugündür...

Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)