Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Bugra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Buğra Karagönlü
    Öğrenci
     Regal Raptor Daytona 350 Harley Davidson Sportster İron 883
     Denizli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Kuba superlight 200

Evet arkadaşlar başlıkta da gördüğünüz gibi konu kuba superlight 200. Motor hakkında ne düşünüyorsunuz, uzun yola gelir mi? Arkadaşıma almayı düşünüyoruz 0 olucak büyük ihtimal kullanan arkadaşlar var mı aranızda? o fiyata alınabilecek başka motorlar da var mı sizce?
    Gün gelecek sadece motorum ve ben çıkacağız yola nereye gittiğimizi bilmeden sadece gideceğiz..

neyyQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İ. Can Korucu
    asddas
     DD 250-E6c Daytona
     Bursa
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı Bugra Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar başlıkta da gördüğünüz gibi konu kuba superlight 200. Motor hakkında ne düşünüyorsunuz, uzun yola gelir mi? Arkadaşıma almayı düşünüyoruz 0 olucak büyük ihtimal kullanan arkadaşlar var mı aranızda? o fiyata alınabilecek başka motorlar da var mı sizce?
    eğer mesele bütçeyse, kesinlikle ikinci el regal almalısınız.

Buğra Karagönlü
    Öğrenci
     Denizli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Evet bütçe ve de 2. el motorun sorun çıkarmasından korkuyor Denizli de pek yok RR ve buradan alacak şehir dışından zor
    Gün gelecek sadece motorum ve ben çıkacağız yola nereye gittiğimizi bilmeden sadece gideceğiz..

Rona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Atilla Türkulusu
    memur
     DD350E-6C DAYTONA
     İstanbul - Avcılar (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    4

Eğer resimdeki şekilde yağ soğutma radyatörü varsa neden olmasın ayrıca Keeway'in ürünü.Bu marka da iyi kalitede ürünler üretir.Bulunduğunuz ilde de raptor servis ve parçaları bulunmuyorsa iyi bir alternatif olabilir.

Benim düşüncem şudur.
    Yeni başlayan biriyseniz geçmişini bilmediğiniz 2.el bir araçla uğraşmak yerine, ki bu sizi motosikletten de soğutabilir.Her zaman düşük bütçeli sıfır bir araç en iyisidir.

Yine de karar alıcınındır.Gönlünde ne yatıyorsa o dur.
    mxsrn (07.Kasım.2018) Bunu beğendi.

Buğra Karagönlü
    Öğrenci
     Denizli
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı Rona Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Eğer resimdeki şekilde yağ soğutma radyatörü varsa neden olmasın ayrıca Keeway'in ürünü.Bu marka da iyi kalitede ürünler üretir.Bulunduğunuz ilde de raptor servis ve parçaları bulunmuyorsa iyi bir alternatif olabilir.

Benim düşüncem şudur.
    Yeni başlayan biriyseniz geçmişini bilmediğiniz 2.el bir araçla uğraşmak yerine, ki bu sizi motosikletten de soğutabilir.Her zaman düşük bütçeli sıfır bir araç en iyisidir.

Yine de karar alıcınındır.Gönlünde ne yatıyorsa o dur.
    Bildiğim kadarıyla keeway ile kuba üretimi superlightlar aynı olması lazım. Denizli de servis var yedek parça da bulunabilir galiba ama motordan çok anlayan insanlar değiliz öğrenicez o yüzden sorun yaşamak istemiyoruz sıfır alma taraftarı arkadaşımda

korhan_751 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Korhan Kılıç
    MUHASEBE
     DRAGSTAR 1100
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Eski bir superlight 150 kullanicisi olarak kattiyen tavsiye etmiyorum. Belli bir km den sonra yolda giderken olusan titresimden motorun bazi parcalari kaynak yerlerinden kopup yola savruluyor. Sakın almayan sifirini hic almagin yazik o paraya. İkinci el regal raptor tavsiyemdir garantili aldinmi hicbir sey olmaz temizini bulursun

rosewood - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yusuf deniz kılıç
    memur
     kymco venox 250
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı korhan_751 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eski bir superlight 150 kullanicisi olarak kattiyen tavsiye etmiyorum. Belli bir km den sonra yolda giderken olusan titresimden motorun bazi parcalari kaynak yerlerinden kopup yola savruluyor. Sakın almayan sifirini hic almagin yazik o paraya. İkinci el regal raptor tavsiyemdir garantili aldinmi hicbir sey olmaz temizini bulursun
    bu motoru kullandınız mı ? zira motor balansörlü o kadar titreyeceğini düşünmüyorum..eski süperlightlar ile karıştırmayın

Anilgardiyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Anıl Demir
    Auto Chip&Beyin
     Regal Raptor Spyder 250-10
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    keeway mi ? jinlun mu ? kendini kanıtlayamamış , arka tekerin bilyasında 3 santim gibi bir boşluk olan bir motor mu ? bir kere bu durumu yaşadım , bir daha kapımın önüne bile getirmem.
    Motosikletle yaşa oğlum ve aradan yıllar geçerse ve ben motosiklete binemeyecek durumda olursam, gel bana maceralarını anlat, nereleri keşfettiğini, kimlerle hırlaştığını, kimlerle dost olduğunu, hangi şarabı kiminle içip, hangi güneşi nerede batırdığını..

korhan_751 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Korhan Kılıç
    MUHASEBE
     DRAGSTAR 1100
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    150 cc lik motoru 200 cc yapıp satışına kuba olarak devam ediyorlar. Ben tavsiye etmiyorum düşük devirlerde titreşim olmaz ama 4. 5. viteslerde acayip titreşim var. zaten 90 100 km hızıda geçmiyor.

SERDAR KAYACIK
    EKLEKTRONİK
     XVS-650 DRAGSTAR
     İSTANBUL
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    İkinci motorum sl 150 idi..Motor mekaniği parasına göre çok iyi fakat kaliteli bir motor ile kıyaslandığında berbat bir motor.Tipi çok hoş ve süslü.Yeni kasası nasıldır bilmiyorum ama mutlaka sorunlar üzerine çalışmışlardır.
    mxsrn (07.Kasım.2018) Bunu beğendi.
    Konu UCANLAZ tarafından (10.Temmuz.2013 Saat 10:51 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler