Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    Jedaykin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Mehmet Kaya
    Bilgisayar Mühendisliği
     DD250E-9
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

İzmirde motosiklet aksesuarları

Motor olayına yeni giridiğim için neyi nerede bulurum hiçbir fikrim yok. :? Aslında öncelikle aksesuar değil de kaliteli kask ve ceket alabileceğim mağaza bulmam gerekiyor. İzmirde Nolan, Cox gibi markaları bulabileceğim bir yer biliyor musunuz? Tabi kilit, örtü gibi şeylerde almam gerekiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

KIZILELMA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

MURAT GULSEVEN
    Makina Mühendisliği
     HARLEY DAVİDSON 2006 Heritage
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Merhaba kardeşim.Bu tip kişisel aksesuar ve gereksinimler için İzmir fuar yanı kahramanlar mevkiine git.Orada motorsiklet bayileri servisleri tepeden tırnağa hepsini bulabilirsin.Bu işin membası orasıdır.(Dikkat et kendini kaybedebilirsin orada)Aldıkça alasın gelir çünkü.
    Kask için sana önerim Caberg (ryno).Aynı kask Cox trip olarakta satışa sunuluyor.Fiyatı 260 ytl.Şiddetle öneririrm.

Mehmet Kaya
    Bilgisayar Mühendisliği
     DD250E-9
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    sağol hocam. tahmin etmiştim oralarda olabilceğini ama bir sorayım dedim yine de. karambole gitmiyeyim. haftasonu bir tur atarım orda bakalım neler bulcaz? çok sağol.

Asansör'ün karşısında da toptan ve parekende yapan M.C.D yada M.C.R.isimli bir mağaza var.Adem bey sahibi yardımcı olur.Mutlaka orayıda gör.

KIZILELMA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

MURAT GULSEVEN
    Makina Mühendisliği
     HARLEY DAVİDSON 2006 Heritage
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Muhtemelen bende oralarda olucam benimde bir kaç eksiğim var.
    Arada bir dolaş oraları enterasan şeyler bulabilirsin.

Mehmet Kaya
    Bilgisayar Mühendisliği
     DD250E-9
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı Rüzgar Nickli Üyeden Alıntı
    Asansör'ün karşısında da toptan ve parekende yapan M.C.D yada M.C.R.isimli bir mağaza var.Adem bey sahibi yardımcı olur.Mutlaka orayıda gör.
    teşekkürler, oraya da bakarım. ismini duymuştum ama yerini bilmiyordum. çok sağol.

onur içöz
    asistan
     regal raptor 250
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    iyi bir ceket hayat kurtaracak türden olanı nekadar civarı arkadaşlar biliyormusunuz
    the wind determines the way of falling leaf

Mehmet Kaya
    Bilgisayar Mühendisliği
     DD250E-9
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    hiçbir ceketin hayat kurtaracak kadar dayanıklı olacağını sanmıyorum. CE onaylı korumaları olması yeterlidir diye düşünüyorum. İyi bir ceket 200 milyondan başlıyor fiyat olarak. görüğüm kadarıyla sen de izmirdesin. yukarıda bahsedilen MCA Motora bir uğramanı tavsiye ederim. ürünleri kaliteli ve uygun fiyatlı. Kahramanlardaki esnaf fazlasıyla doymuş gördüğüm kadarıyla. müşteriyle doğru düzgün ilgilenmiyorlar ve fiyatları da çok uçuk.

hakkı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hakkı özboyacı
    Makina Mühendisliği
     suzuki DL1000
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    merhaba arkadaşlar,
    ben izmir - gaziemir de oturuyorum. henüz üye tanıtım kısmına yazamadım. fotoğraflarımı bulmaya çalışıyorum. ancak getto ya bende bir tavsiyede bulunmak istiyorum. bende uzun zamandır alacak bir mont arıyordum. yaptığım araştırmaların sonucunda roleff marka bir mont almayı tercih ettim. sökülebilir korumaları, 3 kat oluşu, önünün çift fermuarlı çırt çırtlı ve çıtçıtlı oluşu, fermuarlı ön ve arka havalandırma çeplerinin yanısıra bol miktardaki cepleri, uzun boylu olduğum için dişer montların korumarı tam oturmuyordu ancak bunda kol ve omuz korumaları tam oturdu. fiyatına gelince birçok yerde 240-295 arasında ama birazda senin alım şekline bağlı değişiklikler gösterebiliyor. ben 240 ytl yi karta 3 e böldürdüm.
    ben roleff i tavsiye ederim. montumu M.C.A. motordan aldım. sahibi Adem bey bir arkadaşımın yakınıdır. benimle de oldukca ilgilendi sağolsun. eğer istersen birlikte gidip bakabiliriz.
    hakkı
    DL1000

onur içöz
    asistan
     regal raptor 250
     İzmir
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    arkadaşlar ilginiz için sağolun, bu mca motor nerde acaba, hakkıcım olmazsa seninle beraber gideriz...zaten 2 ay sora ehliyetimi alıcam o aralar almayı düşünüyorum piyasa yoklaması yapıyorum şuara ,,kış gibi zaten fiyatlarıda düşer tahminim.. jedaykin ve hakkı izmirin ne tarafındasınız..ben karşıyaka girne tarafındayım...
    the wind determines the way of falling leaf

Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)