Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor
    gowster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aziz
    Satınalma
     Regal Raptor DD350E6 Spyder
     Kocaeli
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 2
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aziz ilk resimdeki kablolar fanın değil fanınki depo altında dörtköşe plastik içinde uçlar var o kornanın kablosuna benziyor korna çalışıyormu ?
    fanın çalışmama sebebi öncelikle fan müşürü bozulmuş olabilir o sağlamsa fan bozulmuştur en son resimdeki alttan sarkan kablo muhtemelen yan ayak müşürünü iptal etmişler onun kablosuna benziyor kolay gelsin
    Korna Çalışıyor ama sellektör çalışmıyor (Çalışmayan bişey bulmak gerek diye söyledim)

Tamam Çok teşekkür ederim ilginize, en iyisi Servise gidelim, Onlar ekmeğini yesin bizde rahatca gezelim.

iyi günler.
    Bizde Geri vites yok

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,450
    Beğenilmiş
    5,742
    Alıntı gowster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Korna Çalışıyor ama sellektör çalışmıyor (Çalışmayan bişey bulmak gerek diye söyledim)

Tamam Çok teşekkür ederim ilginize, en iyisi Servise gidelim, Onlar ekmeğini yesin bizde rahatca gezelim.

iyi günler.
    bencede servisle makinayı bir tanıştır kontrollerini yaptır
    kablo için bir tahmin daha :mrgreen: fanın ordaki kablo yukarı ön fren koluna ulaşıyorsa kol üzerindeki ön fren müşürünün kablosuda olabilir öyle ise ön frene basınca fren lambası yanmaz

gowster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Aziz
    Satınalma
     Regal Raptor DD350E6 Spyder
     Kocaeli
    Beğenmiş
    0
    {vb:rawphrase post_thanks_times_post, 2
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bencede servisle makinayı bir tanıştır kontrollerini yaptır
    kablo için bir tahmin daha :mrgreen: fanın ordaki kablo yukarı ön fren koluna ulaşıyorsa kol üzerindeki ön fren müşürünün kablosuda olabilir öyle ise ön frene basınca fren lambası yanmaz
    Abi alırken kontrol ettim, aydınlatmada 1 tek sellektör çalışmıyor, onuda izah etti satan kişi, ön farı komple değiştirmiş biraz büyük bir far takmış, kafasınıda slikonlamış kırmadan açılmıyor ded, bana spariş ettiğini gelince bana vereceğini söyledi bende sorun etmedim zaten şuanda hava kararmadan evde oluyorum sorun etmiyorum. silikonuda açabilirim ısı tabancam var ondan acele etmiyorum ) aslında almadan önce 4 - 5 saat test ettim bir sıkıntı göremedim satışı yapamadık diye 1 gün daha onda kaldı ertesi gün aldığımdan 1 gün sonra sızıntı sonrasında bu fokurdama oluştu, satıcının günahını almak değil niyetim ama böyle bir 3 kağıtcılık söz konusumudur bilemem tabi hayırlısı olsun diyelim

frene basınca stop yanıyor, saat 15te servise gideceğim gelişmeleri servis sonunda buraya yazarım sonraki arkadaşlara yardımı olur belki.
    Bizde Geri vites yok

Eyüp Erboğan
    Öğretmen
     Regal Raptor DD250E-9
     MUĞLA/Merkez
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Merhaba

Aynı sorunu bende yaşıyorum. Sorun çözüldü mü sizin Aziz Hocam ?

Eyüp Erboğan
    Öğretmen
     Regal Raptor DD250E-9
     MUĞLA/Merkez
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Benim fanlar çalışıyor fakat kısa mesafelerde aynı fokurdama sesi benim motordanda geliyor. Ayrıca ayaklarım motorun ısısını fazlasıyla hissediyor . Çok çabuk ısınıyor motor bloğu

Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)