OLAY 1: 2 hafta önce Nişanlımla gezerken küçük bir çukurdan geçtik.Tabiki bana birşey olmadı ama nişanlım biraz zıplamış ve heyecanla sağ ayağını ayaklık diye egzosa koyuvermiş.3-5 dk sonra panik içinde ayağım yanıyor dedi ve sağa çektik.Ayakkabısının altı kalıp halinde numarasına kadar :lol: egzosa geçmişti. Ayağında birşey yoktu çok şükür. Önce kuru bezle fazlaca bulunan erimiş plastik parçalarını sildim daha sonra ise tiner ile tamamını yok ettim. hepsi çıktı.

OLAY 2: Geçen hafta Fenerbahçe'den Bostancı ya sahilden giderken kaskımın vizörü açıktı ve kaskımın içine sinek girdi. Yaklaşık 70km hızla gidiyordum ve arı olmamaı için dua ettim sağa çektim ve kaskımı çıkarttım. Sinek sol yanağıma sıvandııı. iğrenç tabi ki. :(

OLAY 3: Aslında bu olayı daha öncelerde de hafif hafif yaşar gibiydim ama dün resmen arabasının camından sigarasını silkeleyen bir hanzoya denk geldim. Tam 12 den . ağzım burnum kül oldu. Kask var tabi ama yine vizör açık. :? ne yapayım hem çok sıcak hem de etrafı daha rahat duymak için açıyorum. Sonra dua ettim Allahtan sigarayı dışarı fırlatmadı yoksa yanık ayrı dert kaza ayrı dert vallahi... Sanki arabalarında küllük yok .

Ama çok şükür hepsi ufak tefek şeyler Allah kazadan beladan korusun hepimizi.