Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!

Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Emix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Emil ISGENDERLI
    IT
     -
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Numara + iPhone 5 Beyaz 16 GB - İkinci El-Satılıktır.

Merhabalar arkadaşlar ilk kez böyle bir ilan vereceğim..

Üniversiteyi kazanmam sonucu Kıbrıs'a taşınacağım.

Türkiye Vodafone'dan almış olduğum kontratlı iPhone 5 Cihazım mevcut. bunu orada kullanabiliyorum ancak sözleşme bozup cayma bedelini ödemem gerekiyor.

Yaklaşık 6 ay oldu satın alalı ve gideceğimden dolayı para bulup telefonun borcunu ödemem gerekiyor veyahut numara+cihazı bir başkasına devretmeliyim.

Şimdi sorum/teklifim şudur ki Vodafone Numara(RED) Avantaj Her yöne ekstra paket( Her yöne 1000 dakika/1000 sms/ 1 gb internet ) ve Beyaz 16 GB iPhone 5 Telefon almak isteyen var mıdır. Paket + Cihaz bedeli Toplamda 135 TL olup 6 ayı ödenmiştir.

Telefonun 2 Yıllık garantisi devam etmekte olup faturalı ve sim kilitsizdir. Numara 1 yıldır kullanılmakta olup ailem ve yakın çevrem dışında kimse bilmez numaramı, ki rehberimde 50 kişi vardır temizdir acaip acaip çağrılar gelmez aranılıp rahatsız edilmez

uygun görüldüğü taktirde Vodafone bayisine gidip numara+cihazı devredebilirim hiçbir şekilde para talep etmiyorum taahattütlü kullanmak oldukça cazipdir ancak gelin görünki fes etmek istediğiniz zaman yüklü bir meblağ çıkmaktadır kullanırım diyen için büyük fırsat aslında ilgilenenler özelden irtibat kurabilir
    Ben sadece bir motorsiklet sürücüsüydüm, arkadasları ve ailesi olan biri. Fakat sen beni görmedin.

Bizden hoşlanmasanız bile kullandığımız aracı seçme hakkımıza saygı duyun ve yolunuzda olmadığımıza emin olmak için fazladan birkaç saniye ayırın.

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cihan Çiçek
    Ar-ge Mühendisi
     Honda VFR 1200f
     Sakarya
    Beğenmiş
    2
    Beğenilmiş
    7
    Ayda 135 tl mi ödüyosun
    "CaRPe DieM"

Emil ISGENDERLI
    IT
     -
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı cihan54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayda 135 tl mi ödüyosun
    Hat/Paket ve cihaz bedeli olarak toplamda 135 tl ödüyorum
    Ben sadece bir motorsiklet sürücüsüydüm, arkadasları ve ailesi olan biri. Fakat sen beni görmedin.

Bizden hoşlanmasanız bile kullandığımız aracı seçme hakkımıza saygı duyun ve yolunuzda olmadığımıza emin olmak için fazladan birkaç saniye ayırın.

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,570
    Beğenilmiş
    5,792
    geride paket dışı kaç ay zorunlu ödemesi kaldı

Emil ISGENDERLI
    IT
     -
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geride paket dışı kaç ay zorunlu ödemesi kaldı
    Yanlış hatırlamıyorumsa 16 ay ancak ya cihazın bedeli nakit ödenmeli( veya tanıdıktan taksitlendirerek para çekip nakit ) veyahut hattın'da açık kalması gerekiyor. çünkü sözleşme bu cihazı bu numara ile 24 ay kullanacağım sözüdür

vodafone bana hattı kapat telefonunda borcunu taksitlendir seçeneği sunsaydı hattı kapar kıbrısta gene kullanırdım.. dönüp dolaşıp hat ve telefonu devredemezsem kartçılardan birinden taksit yaptırıp nakit olarak kapatacağım taahatütü..

dedim tek çekim ödeyeyim bankadan taksitlendireyim onada yanaşmıyorlar veya taksitli avans çekmeyi düşünüyorumda toplam cayma bedeline ne kadar faiz koyacak net bilgim yok halen araştırıyorum

Emil ISGENDERLI
    IT
     -
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    bu devirde numarası olmayan insan pek yok bu sebebten pek kimseye cazip gelmiyor numarayı değiştirmek

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,570
    Beğenilmiş
    5,792
    senin durum zor işallah bir formül bulunur

Emil ISGENDERLI
    IT
     -
     Ankara
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı CELİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin durum zor işallah bir formül bulunur

vallahi zor araştırıyorum bir şekilde araya numara işi girmeden sunduğum teklif çok cazipte.. o numara bozuyor

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)