Kullanıcı Adı: Şifre: - Şifrenizi mi Unuttunuz?
Raptor Riders'a Henüz Üye Değil misiniz? Lütfen Kayıt Olun!
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Anilgardiyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Anıl Demir
    Auto Chip&Beyin
     Regal Raptor Spyder 250-10
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0

Günübirlik güzel bir gezi oldu :)

arkadaşlar dün sabah 6 da kız arkadaşımla çıktık yola , rota yoktu , o ana göre bir rota yaptım , ilk eskihisara ordan vapurla topçulara ordan yalova , çınarcık yaptık , çınarcıkta denize vs. girdik , biraz zaman gecirdik, şansımıza da deniz miss gibiydi, çarşaf gibiydi ve çok berraktı , her zaman gittiğimiz yer öyle oluyormuş arıtmalı sistem varmış. (doğu çınarcık Fersa plajı)saat 8 de çınarcıktaydık zaten erkenden gittik , yorulmamış deniz kadar güzeli yok saat 11 gibi , çıktık yola armutlu üzerinden sahilden geze geze gemliğe gececektim ama şansımıza yeni asfal atmışlar berbat bir yol vardı , hemen döndüm yalovaya gectim . yalovadan cıktım yola orhangaziye , ordan da gelmişken ugrayalım dedim , grupça gittiğimiz keramet köyündeki ılıcaya gittik , orda suya girdik birazda ordan cıktık , iznik gölüne , sonrasında orhangazi , orhangaziden gemlik , ordan küçük kumlaya ee gidipte kestane şekeri yenmeden dönülmez söylemesi ayıptır
    tekrar gemliğe gectik , sahilde nargile vesayre cafede takıldık , ordan yemek yedik, sonra baktık zaman hızlı geciyor saat 5 gibi yola cıktık , bu sefer vapurla değil , kara üzerinden gelerek 100 km uzattım yolu ve gemlikten İstanbula yani kapımın önüne geldiğimde saat 7.30'du . 1 güne mükemmel bir yol , mükemmel bir gezi ,süper ötesi bir mutluluk ve huzur sıgdırdım. Bir de sevdiğin kişiyle yola cıkmak gerçekten ayrı bir duyguymuş onu anladım

Toplam 548 km yaptım.
    75 TL 'lik benzin harcadım.
    Motosikletle yaşa oğlum ve aradan yıllar geçerse ve ben motosiklete binemeyecek durumda olursam, gel bana maceralarını anlat, nereleri keşfettiğini, kimlerle hırlaştığını, kimlerle dost olduğunu, hangi şarabı kiminle içip, hangi güneşi nerede batırdığını..

CELİL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CELİL ÜSTÜN
    HÜR GENERAL
     YAMAHA XVS950A
     İstanbul - Büyükçekmece (Avrupa Yakası)
    Beğenmiş
    42,767
    Beğenilmiş
    5,861
    Harika bir gün olmuş ve doya doya sağlam yol yapmışsın Maşallah darısı bize

av. Cevdet Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cevdet Yılmaz
    Avukat
     Gv 650
     istanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    Kardeşim tebrik ediyorum,güzel bir rotayı sevdiğinle yapmanın tadını hiçbirşey vermez
    Ama fotografsız olmaz bu gezi raporlarını,en azından iki tane at ki rotadaki denizden çınarcıktan foto gözümüz gönlümüz şenlensin

Anıl Demir
    Auto Chip&Beyin
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    aynen öyle oldu Celil abi , tek işte fren şişti bi korkuttu beni aradım hemen seni Allah razı olsun herşeyde bi yardım ediyorsun darısı tekrar hepimize abiim

Cevdet abi atıcamm fotoları , yol yorgunuydum atamadım birazdan halledicem abicim
    Motosikletle yaşa oğlum ve aradan yıllar geçerse ve ben motosiklete binemeyecek durumda olursam, gel bana maceralarını anlat, nereleri keşfettiğini, kimlerle hırlaştığını, kimlerle dost olduğunu, hangi şarabı kiminle içip, hangi güneşi nerede batırdığını..

caglar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

caglar ıbıs
    öğrenci
     regal raptor daytona
     ankara/batıkent
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    herşey güzel hoşda motor 13 kuruş yakmış benim motor araba gibi maaşallah 20 kuruşdan gidiyor :(

serhatsezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Serhat Sezer
    Endüstri Mühendisi
     Spyder
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    1
    1 gün içinde iyi yol yapmışsın tebrik ederim. İnsan sevdiceğiyle birlikte sürünce yolun ve zamanın nasıl geçtiğini anlamıyor tabii
    34 EL 8118

Anıl Demir
    Auto Chip&Beyin
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı cacai Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herşey güzel hoşda motor 13 kuruş yakmış benim motor araba gibi maaşallah 20 kuruşdan gidiyor :(
    bir de egsoz falan yaptım ben o konuda benim motorun maşallahı var yakmıyo , Allah dan saklasın diyelim :D

Anıl Demir
    Auto Chip&Beyin
     İstanbul
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Alıntı serhatsezer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 gün içinde iyi yol yapmışsın tebrik ederim. İnsan sevdiceğiyle birlikte sürünce yolun ve zamanın nasıl geçtiğini anlamıyor tabii
    anlamıyor valla abicim

Mantar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Utku Uzunkaya
    Mühendis
     YOK
     Gebze
    Beğenmiş
    0
    Beğenilmiş
    0
    Ben bile okurken inanılmaz keyiflendim. Harika bir gün geçirmişsiniz Darısı motor alınca bize :D

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)